22 Válaszok a főváros ingatlanközponthoz москва, Тверская, Тверская улица, 18, к

Natalia Leonidovna Fadeyeva, az OOO "STSN" lakóingatlan-részleg igazgatója, kollégáim ajánlására fordultam. És teljesen elégedett voltam azzal, hogy felelősségteljesen és lelkiismeretesen közel áll a munkához. Hálás az ő képességére, hogy meghallja az ügyfelet, és megtalálja a leginkább elfogadható megoldásokat. Az NL Fadeeva szolgáltatásainak felhasználásával biztos lehet abban, hogy a kérdésed valóban egy igazi szakember, aki figyelembe veszi érdeklődését a munka minden szakaszában. Legközelebb ›

Szeretnék köszönetet mondani a lakásom cseréjéhez való együttműködésért Chaplin Natalia-hoz, a Tőke Ingatlan Központ alkalmazottjához. Nagyon figyelmes volt, amikor kiválasztottam a szükséges tárgyat, és nyereséges volt számomra, hogy egy üzletet csináljak. Általában pozitív személy és szakember. Köszönjük a CCN-nek. Sok sikert és jólétet kívánok.

Őszintén értékeljük értékesítési vezető Ltd. „Capital Center TULAJDON” - Natalia L. Fadeyeva annak képesség, tudás, szakértelem és a képesség, hogy konstruktív kapcsolatokat minden felet, hogy a tranzakció gyakran igen nehéz körülmények között, ami végső soron a sikeres kimenetelét. Megjegyezhetem a gyümölcsöző együttműködés és együttműködés kedvezőbb benyomásait is.

Szeretném megköszönni Avramova Lyubának a Minőségirányítási Központ alkalmazottainak a lakás értékesítésében és vásárlásában nyújtott szolgáltatás minőségét. A harmadik alkalommal találtam egy profi, jól tájékozott és szerető ingatlanügynök! Azt hittem, ez már nem sors). Köszönöm türelmét és szakértelmét! Moszkvától délre költözött észak felé, mérsékelt felárért egy téglaházban, ez nem a tüdő problémája volt. És a cég jó benyomást tett rám. Pozitív srácok.

Szeretnénk megköszönni Natalia és Szerelem munkájáért. Szakemberek a saját területén. Illetékes szakemberek. Segítséget kértünk a vételi és eladási ügyletekben. A lakás felvette magunkat, de amint kiderült, lakásvásárláshoz sok olyan árnyalatot kell ismernie, amelyet még csak nem is tudtunk. Natalia és Lyubov mindent megtett annak érdekében, hogy az üzlet megtörténjen (nehéz alternatíva volt), segített a jelzáloggal, megvédte érdeklődésünket vásárlóként. Nagyon köszönöm!

Nagyon köszönöm a tranzakció Fadeeva Natalia Leonidovna. Köszönöm neki a professzionalizmus és a tudás az ügyben. Volt egy üzlet, egy vásárlás, egy korábbi gr. Oroszország ma Svájcban él. A lakás ára 43 millió rubel. Látja, hogy az üzlet nem könnyű. Natalia ragyogóan tartotta. A cella könyvjelzője svájci frank volt, deviza átutalás a csere útján, részvétel az árverésen. Fogalmam sem volt róla, hogy lehetséges! És a könnyű kezével a bank VTB 24-ben véget ért. Legközelebb ›

A főváros ingatlanközpontja valódi szakemberekből álló csapat. És ha összehasonlítani más ügynökségekkel, amit láttam, akkor általában az ég és a föld. Az ügynök jól dolgozott nekünk, segített nekünk kitölteni a megállapodást. Egyéni megközelítés az egyes témákhoz.

Volt egy üzletem, amely teljesen elveszítette az ingatlanügynökségek és ingatlanügynökök hiteit, amíg el nem kezdtem a CCN-vel való együttműködésemet. Barátságos, professzionális, tudással. Kísért számos tranzakciót, mindezt magas szinten.

Köszönöm Fadeyeva Natalia Leonidovna-nak és az STS ügynökségnek. Felelős, jól tájékozott személy. Ha eladni szeretné a lakását, akkor jobb, ha önmagadnak látja, mint végrehajtható munkát. Sikerült eladni egy lakást egy jó áron, nem túl jó állapotban.

Helló A nevem Alexander. Szeretnék néhány szót szólni az "STSN" ügynökség munkájáról. Hosszú választotta az ügynökséget, sok különböző ingatlanügynököt látott. Az "STSN" -ban az első ügynök, akit megbíztak nekem, megkérdőjelezte minden kérdésemet és tesztemet. A dokumentumok és a jogszabályok magas szintű ismerete. Rövid idő alatt sikerült megtalálni a kívánt tárgyat, az ügylet jól ment. Ilyen ügynökség lehet tanácsos.

Köszönöm a CCN-nek a minőségi munkát és a felelősségteljes hozzáállást a munkához és az üzleti élethez. Kvalitatív módon közeledett a számítások szervezéséhez, mindent gyorsan elvégeztünk. Köszönöm!

A "Capital Real Estate Center" ingatlanügynökséget arra használtuk fel, hogy Moszkvában és egy Moszkvában egy lakást vásároljanak. Minden rendben ment, egy kicsit kevesebb mint egy hónap volt. Ez az ügynökség magas szintű szakembereket foglalkoztat.

Jó napot. Szeretnék megemlíteni néhány pontot az STSN ingatlanügynökség munkájáról. Az üzletet gyorsan kellett elvégezni, nem fogok beszélni az élet nehézségeiről, amelyek miatt eladták lakásukat. Fontos volt a hatékonyság és a lakások vásárlása olcsóbb. Az ingatlan fővárosa segített megtalálni a vevőt és ügyleteket folytatni, fontos volt, hogy ne maradjon az utcán. Egy héten belül egy új házat találtak, minden kiderült, annak ellenére, hogy voltak bizonyos nehézségek. Nagyon köszönöm!

Hálás köszönetemet fejezem ki az "STSN" ingatlanügynökség számára professzionalizmusuk és hihetetlenül nagy türelmük miatt. Szigorúan előírt paraméterekkel rendelkező apartmanot kerestem, az ügynökömmel idegeket vágtam, 16 tárgyba mentem, és másfél hónapot kerestem. Egy nagyon specifikus feladatot állítottak be. Mindazonáltal találtak nekem egy nagyon alkalmas lakást, amiért nagyon hálás vagyok. És köszönöm, hogy segített nekem a jelzáloggal. Minden kiderült.

A feladat nem volt könnyű - segíteni a szülőknek egy lakást eladni és egy városi házat venni a külvárosokban. A szülők idős emberek, nehéz volt eladni és keresni. Végül, miután hat tárgyra tekintettek (az ügynököknek köszönhetően türelmükért), úgy választották, és mindössze két hónap alatt eladhatják a lakást, és veszhetnek egy várost! A tranzakciók akadálytalanul mentek!

Hosszú ideig úgy döntöttek, hogy "ház probléma" - a szülők kételkedtek, és akkor akarták, nem akarták eladni a lakást. Szükség volt kicserélni, mert a család nőtt fel, és egy három szobában már nem volt elég. Az STS ügynökséghez fellebbezve kijelöltünk egy ingatlanügynököt egy fiatal lánynak. Meglepett, hogy megragadja és képes dolgozni az ügyféllel. A szülők több lehetőséget is bemutattak a lakások számára. Ennek eredményeképpen értékesítettek, fizetettek egy kicsit, és két kopecket kaptak. Az apartmanok tökéletesen választottak, figyelembe véve igényeinket. Köszönet az STS ügynökségnek és az ingatlanügynöknek Anna-nak!

Kapcsolódó cikkek