2 Vlad és a medve kölykök, vagy hogyan kell megnyitni a tahoe chevroletet

Van egy Chevy Tahoe, van az akkumulátor, nem működik sootvetstvenno.Est CZ medál a riasztó, de nincs kulcs az ajtó, nem megy a régi próbált hozyaina.snachala provenut lichnki, de hiába (fordult három maszkot, és nem őket belül)
Most megnyílik egy vonalzóval rendelkező tachó kérdése, ha megnyílik, hogyan? (Megpróbáltam, nem sikerült (van egy kis tapasztalata az uralkodó megnyitásáról).
ha nem uralkodó, akkor hogyan?
kedves guruk, nyissátok ki az autók megnyitásának titkát anélkül, hogy kárt okoznának az autó festék- és lakkbevonatában.

Ha ez gyors - törje meg a fogantyút. (opció - pontosan fűrészelt). Popalalovo - egy új toll. Kinyitottam.

Biztos, hogy tudsz és vonal, de nem mondom el.

Ha ez gyors - törje meg a fogantyút. (opció - pontosan fűrészelt). Popalalovo - egy új toll. Kinyitottam.

Biztos, hogy tudsz és vonal, de nem mondom el.

hogyan tudom kivágni a fogantyút?

Van egy csavarhúzó? Fűzd ki a mandula lárvát. akkor szükség van egy huzalhorogra, vagy egy elektródra vagy egy csavarhúzóra. elméletben így - a gyakorlatban nem tudom. És mi a szolgáltatás, ami nem nyílik meg? Van "szezám" - a dokkok megnézik és nyitnak valamit. Ha a faj nem megijeszteni a hajat.

Nos, ha a lárvák nincsenek jelen, helyezze a pengét a nyílásba fém és pilish. Vagy ha van egy csoda eszköz - „Dremel” itt minden opnyatno) Ha luchunka magán az oldalon is lehetséges, hogy szakítsa meg a fogantyút, és akkor majd vzmozhnost ki apránként, hogy távolítsa el a (külön kell menni, srochtno, és nincs eszköz). Ő Silumin, összeomlik a kezében.

Shl a 400. tahu-ról beszélünk?

Van egy csavarhúzó? Fűzd ki a mandula lárvát. akkor szükség van egy huzalhorogra, vagy egy elektródra vagy egy csavarhúzóra. elméletben így - a gyakorlatban nem tudom. És mi a szolgáltatás, ami nem nyílik meg? Van "szezám" - a dokkok megnézik és nyitnak valamit. Ha a faj nem megijeszteni a hajat.

van egy ilyen szolgáltatás, de sok pénzt fognak csinálni.

Nos, ha a lárvák nincsenek jelen, helyezze a pengét a nyílásba fém és pilish. Vagy ha van egy csoda eszköz - „Dremel” itt minden opnyatno) Ha luchunka magán az oldalon is lehetséges, hogy szakítsa meg a fogantyút, és akkor majd vzmozhnost ki apránként, hogy távolítsa el a (külön kell menni, srochtno, és nincs eszköz). Ő a silumin, a kezében összeomlik.

Shl a 400. tahu-ról beszélünk?

Az indító pozitív kapcsa a jobb oldali első kerék ívéből érhető el.
Ugyanez érhető el a gép alól.
Tegye rá a gépre (akkumulátorra), levonva a vasdarabot.
Nyissa fel a CZ gépet.

Nem tudom, hogyan kell Tahamit, de a közelmúltban feltárt Toyota-t. Know-how - fémhálót húzott a házboltról, horogba hajlított (lapos), és a gumiszalag alá helyezte az ajtót. a horgolás megpróbálta megkötözni a húzást, nem sikerült, akkor csak felkapták a "kattanást". nyitottak. de meg kell látnunk, hogy az ajtó Taha-ban van rendezve, hogy megértse, mi és milyen irányba húzódjon. Azonban a szükséges eszköz egyszerre sík, rugalmas és rugalmas.

van egy ilyen szolgáltatás, de sok pénzt fognak csinálni.

És akkor a toll sokkal olcsóbb változni? És mi fog történni, ha a gays / uvd bypass áthalad?

Az indító pozitív kapcsa a jobb oldali első kerék ívéből érhető el.
Ugyanez érhető el a gép alól.
Tegye rá a gépre (akkumulátorra), levonva a vasdarabot.
Nyissa fel a CZ gépet.


Ha van vágy, és képesek mászni az autó alá - a legjobb megoldás

Van még egy. Kinyithatja a kaput az utcáról. Távolítsa el a rácsot (nem minden, hanem műanyag betétek, majd minden látható lesz)

Többször is megnyílt a kastély.

Az indító pozitív terminálja a jobb oldali első kerék ívéből érhető el.
Ugyanez érhető el a gép alól.
Tegye rá a gépre (akkumulátorra), levonva a vasdarabot.
Nyissa fel a CZ gépet.

Próbált, látszólag bug bug riasztás, nem nyílik meg.

Miután letöltötte az autopsiák katalógust.
A Tahoe-on a vezető ajtajának közepén látható.
Ami az ajtó hajlítását illeti - nem tudom. Ott, ahol hajlítható - a katalógusban megadva.

Az irodám hat hónappal ezelőtt megnyitotta a CRV-t. 2100-at vettünk.

Csatolt fájlok

  • Tahoe.JPG61,09К 187 Letöltések száma szerint:

ha a jel hibás - működtetése - akkor valószínűleg belép a módba, majd megnyílik az ajtók a konzolból.
és talán még akkor is, ha az akkumulátor az indító terminálhoz csatlakozik - rossz volt a kapcsolat. Röviden - próbáld újra - ki kell dolgozni.

PS mínusz valamit a géphez csatlakoztatott kiegészítő akkumulátorról.

És akkor a toll sokkal olcsóbb változni?

Ezúttal +1. Véleményem szerint már fizetett több mint 2500 rubelt, de a probléma még nem oldódott meg. De száz a lárvák fúrására vonatkozik - az amerikaiak nem próbálkoztak, de a Honda akkord (ami a StarWars) jó vasalódást mutatott. Röviden, nem mit fúrni. És még csak nem is lehet fúrni.