Nem bírja el

Az orosz válogatott a kanadai elődöntőben a harmadik időszak végéig játszott. de végül a rivális sikerült elkapnia a győzelmet. Az "SE" a játék legélénkebb epizódja.

Az első időszakban a helyszínen viszonylagos harc volt, kis lendülettel. Az első 20 perc egyik legfényesebb pillanata Plotnikovnak a Skinnerben elfoglalt hatalma.

Vasilevszkij kapujában nem voltak durva pillanatok, de időről időre a kanadaiak kényszerítették a kapust, hogy teljes mértékben dolgozhasson.

Vasilevsky! A kapus megbízható és az ALL alatt húzva! pic.twitter.com/gBUOPDY3Bt

A második időszak közepén az orosz csapat kapta a mestermű kombinációt. A PanarinKuznetsov áthelyezése után a korongot üres sarokra helyezték.

A világbajnokság legideálisabb célja! Valódi jégkorong szépség - Kuznetsov záródik az EMPTY GATEWAY-ban! 1: 0 ólom! pic.twitter.com/XY11CDxgsQ

A Shipachev linkjén nem minden a legtöbbet dolgozott ki, de a negyedik kísérlet még mindig ideális kombináció volt.

Egyszerűen, csak egyszer vagy kétszer-háromszor! Gusev befejez egy IDEAL kombinációt, végtelenül nézni # 128525; # 128525; # 128525; pic.twitter.com/rgbJb8qzFz

A második időszak végén az oroszoknak kisebbségben kellett játszaniuk, de Vasilevszkij megmentette.

A harmadik időszak kezdetén a kanadaiak sikerült megvalósítaniuk a többséget. Ezt követően az oroszoknak még háromszor kellett négyet játszaniuk, de a kisebbségi brigádok megbízhatóan jártak el.

Mindannyian két percet döntöttek a játék végén, amikor McKinnon és O'Reilly lőttek a gólon. Puck Couturier egy üres hálóban levette az utolsó kérdéseket a győztesről.

VIZSGÁLAT: A 1. és a 1. héten a góloktól a 3. gólig a 3. pontban Ryan O'Reilly's megváltoztatta az árapályokat a @HC_Men-nek. #IIHFWorlds pic.twitter.com/gLQqs2WZQ5