2131 Megéri vásárolni, mint rosszabb, mint a Chevy Field téma

1. Ha a VLI-5-t illetően dicséretre van bármilyen terepjáró, akkor valóban szükség van egy SUV-re, hogy kicsit oldalra vezessenek, és gyűjtsék össze az ott növekvő dolgokat, és télen, mint király. az udvaron. A VLI-5 minden hiányossága a sárban, nincs versenytársa sem az importált gumiabroncsokból, sem a hazai gumiabroncsokból. Tudom ezt, és így nem megyek el a boltba?
2. Terepjáró esetében? Azt mondja, hogy Uasik-nak szüksége van? Hát, hogy mondjam? Személy szerint a vadászhorgászatra szükségem van a viszonylagos kényelemre és bizalomra a jövőben, amelyet Niva ad nekem a VLI-5-nek. Legalább azért, mert az autó könnyű, és én egyedül tudom majd kipróbálni szinte mindig.
De ugyanazt a pénzt a működési módjaival megteheti a Honda CR-V, biztosítom a kényelmet, és még egy bokor megy keresztül a helyeken, mint a termékek a hazai autóipar.
3. Magának a bizalmának ítélve immunisak mindenféle bajból, ellentétben az említett "rossz szerencsével". amely fél év körül összegyűlt az urálokon, a részek A kiválasztott istenek ellen nincs mit vitatkozni, nagyon remélem, hogy képes leszek egy kis dolog kezelésére
4. Nem fogok vitatkozni, csak kijavítani egy kicsit hosszú a shnivy nem hozott Oppelevky Sudzukovskuyu motor és a váltó ez nem több, mint egy pár korszerűsített 214 megnyalta test és lógott mindenféle csecsebecsékkel, amely nélkül többé-kevésbé elviselhető élt több generáció szovjet emberek.
PS Ha nem a Niva országhatárbeli tulajdonságai lennének, akkor személyesen megyek a japánokba, remélem nem fogod azt mondani, hogy a tíz jobb;
Ön saját verziót választott, én vagyok a tiéd. Mivel 14 évig a Nivahon voltam, eléggé tudatában van, és nem szabad meggyőzni, különben elkezdem gondolni, hogy egy szomszédos fórumon értékesíted őket

Itt, és azt mondod:

Nem fogok vitatkozni, csak kijavítani egy kicsit hosszú a shnivy nem hozott Oppelevky Sudzukovskuyu motor és a váltó ez nem több, mint egy pár korszerűsített 214 megnyalta test és lógott mindenféle csecsebecsékkel, amely nélkül többé-kevésbé elviselhető élt több generáció szovjet emberek.
PS Ha nem a Niva országhatárbeli tulajdonságai lennének, akkor személyesen megyek a japánokba, remélem nem fogod azt mondani, hogy a tíz jobb;
Ön saját verziót választott, én vagyok a tiéd. Mivel 14 évig a Nivahon voltam, eléggé tudatában van, és nem szabad meggyőzni, különben elkezdem gondolni, hogy egy szomszédos fórumon értékesíted őket

quote]
Nem tudom, hogy a többi, de én meg 21214-20 motor elosztott injekció, csak most tűnt a motorháztető alatt (Nem emlékeztet a valamit?), Hogy a vezérlő tényleg prokol- 2123, ez igaz, és mégis én nem, és nem vazovskaya Shevroletovsky, és semleges - Boschevsky És az úton, nem csak "idegen" motor. de nem ugyanaz. mint a 213-ban, a hűtőrendszer és indexe is 21214, nem pedig valaki másé. Bár hibát követek el az igazság ellen - a radiátor dugó 07-től
És ami a legfontosabb, amit úgy vélsz, hogy valamiféle félkész termék, nem szűnt meg Niva és összetörni őt, ahogy azt tavaly ősszel előre jelezték, amíg Shniev nem sikerült. És hála Istennek!

Ne hiszem, 214 th félkész termék, ez egy jó dolog, hogy Shevovskie csomópontok acél és alkalmazta zachit problémák alkatrészek kisebb lesz, és a területen - ha még olvasni a fejemben, egy jó autó, de vannak jobb és nem sokkal drágább . És a motor, tudod, olvastam most majd irodalom volt, a központi befecskendezés, majd amikor a Chevy motor készült az eredeti 21214 (a VAZ 2123, hogy tökéletesen valósághű), akkor véglegesítik és kukoricatáblák. Az ok-okozati kapcsolat más. Meg kell más, tisztán 2123 a motortérben mezők nem emelkedik, akkor az RPM külön lóg, akkor a felfüggesztés a motor egy olyan területen, oldalelemek, és van -, mert lefagy a klasszikusokat. Mellesleg ez azért van, mert ez a kár a frontális ütközés a Chevy erősebb, mint a mezők alakítja majd az első must és nyirkos az ütés energiáját, hogy biztonsága érdekében, így lehet, hogy csak az is, hogy abban az ember, hogy emlékeztetett az ilyen sérülést, de életben maradt , és a területen - nem tény. És a hűtőrendszer (radiátor) más, minden rendben van, más a befecskendezőkön, de már nincsenek dugók (a tank feltöltése megy). Általánosságban azt gondolom, hogy a mező bármely előadása során kiváló autó, de a kényelem is nagyszerű.
_________________
san

A fórum 15 éves

Általában kedvelem ezt az ötletet, befejeztem a Chevy-t, és elkezdtem felvenni a Nivát Bár mindez olyan, mint a tojás és a csirke vitája.
Általánosságban elmondható, hogy minél több modell van, annál több lehetőséget kínál a különböző ízek kielégítésére. Az a polgár, aki egy nagyvárosban él és évente kétszer utazik a Plenerbe, a Niva egyáltalán nem feltétlenül szükséges. IMHO

A fórum 13 éves

Helyszín: egy kapcsolódó fórumról

Auto: volt Shevi-niva (88 tykes), most a Patriot

ZY Még mindig van egy öntött felirat a hengerblokkon (21213 fog írni) és a blokkfejre (öntés is, 2123), ha az elejétől nézve, majd a jobb oldalon, ahol a gyújtásmodul. Tehát nincs semmi vitatkozni, mindez egy régi, módosított megbízható 2121.
_________________
san

A fórum 13 éves

Helyszín: egy kapcsolódó fórumról

Auto: volt Shevi-niva (88 tykes), most a Patriot

Általában kedvelem ezt az ötletet, befejeztem a Chevy-t, és elkezdtem felvenni a Nivát Bár mindez olyan, mint a tojás és a csirke vitája.
Általánosságban elmondható, hogy minél több modell, annál több lehetőség van a különböző ízek kielégítésére. Az a polgár, aki egy nagyvárosban él és évente kétszer utazik a Plenerbe, a Niva egyáltalán nem feltétlenül szükséges. IMHO

Az örökségben örömmel. És a Moszkva és figurák múlt - Én vagyok a regionális központja Közép Felföld, és az utak már, IMHO, annál rosszabb a (relatív én Omszk 25 éve él, mint egy földmérő, földmérő, így a ház csak 2-3 hónap egy év, utaztam Szibéria uráli, hogy a Távol-keleten, az Északi-sarktól Kazahsztán, akkor nem is olyan rossz az utakat, hogy mi látható.), és az utazás szükségességének az a tény, hogy vannak, és elmúlik, és legyőzni! És bogyók, gombák - Gyerekkorom óta nagyapám hozzászokott további 200 méterre az autó (akkor a 67. és a 69. ment, majd UAZ) gombák és bogyók nem gyűjtik, miért tudatosan megtörni, összegyűltek, dobott egy autó, majd hajtott , ott összegyűjteni, ezért legyőzzük, és ott átadjuk Shevi-t ott, ahol szükség van rá, nem pedig ott, ahol lehetséges. érzi a különbséget
ZY És 2106-ból. 2101-től számolni kell, mindnyájan leszármazottai vagyunk. 8-)
_________________
san


1. jó gurulás
2. jó fékek
3. Nagy tűzhely
4. csendes és kényelmes belső tér
5. Új elosztás
6. jó optika
7. Biztonság
és így tovább.

Ha jól értettem, akkor leírta Chevy előnyeit.
++++++Az SH előnyeit valóban a csúcson és nagyon kompetensen írják le. Próbáljunk átjutni a pontokon, és látni, mi van ebből az ár igazolt, ami nem.


Akkor, rendben:
1) egyetért, de a 2131 nehéz gép. és az irányítás nem rosszabb. Ez az aerodinamikában vesz észre (oldalsó szelek).
+++++2131 objektíven kezelt rosszabb. A trapéz geometria újratervezett egy hosszúkás alap alatt, kisebb első kerék szögek és rosszabb kilátás a vezetőülésből, ami egyedülállóbbá teszi a városban való vezetést. Hála Istennek, a harmincegyediknek volt kettője - és van objektív különbség. A krokodil nem bontakozik ki - mozgatja a keringést. A keskeny utcákban például a sűrű forgalom nem mindig kellemes.
A hidraulikus nyomásfokozó nem lesz elfelejtve. Az egyenértékű elektro- vagy hidrodevezeték felszerelése 2131-ben 500-900 dollárba kerül.
By the way, az autók tömege megegyezik. És az oldalsó szél rozsdásai közül mindkettő szenved.

2) a fékek ugyanazok a legvalószínűbbek.
++++Nem, nem az. Fékmechanizmusok - igen, de a kontúrok eltérően vannak elosztva, az átlós áramkör az ShN-ben valósul meg, mint az első kerék meghajtású VAZ-ként. Ennek megfelelően - másképp megoldani folyadékadagoló, hogy az elülső fékhenger egységek (három minden dugattyú már működik az egyik áramkör) egy másik gépen (bypass) MOUTH ( „Wizard”).
A Delphi porszívó (SHN) eltér a 2108-tól, amelyet általában a 2131-es típusnál használnak.

3) a kályha olyan, mint egy sütő, 30 g fagyban bárki boldog lesz.

+++++Itt csak a különbség - a menny és a föld. A 2131-es szabályos fűtőberendezés objektíven gyengén van a felnőtt szalonban, a hátsó üléseken rövid utakon hideg, és a nyári időszakban nem biztosít megfelelő szellőzést.
A helyes tervezésű fűtőberendezés körülbelül 4000 rubelt költ, és még mindig nagyon izzadt. Kézművesség gyártása.

4) minden gépen zajszigetelést végeznek.
++++++Ők. Csak a jobb oldalon van legalább $ 500.
Elvileg a 2131 nem hangos gép, és nincs további zaj,
de az SN sokkal csendesebb és kényelmesebb.

5) hmm. Nem tudom .. Nem tudom. És jobb?
+++Ez csak a meghajtóban különbözik. A töltés ugyanaz. Bár az ShN-ben történő eloszlás kezelése - a gyermekkori betegségek gyógyulása után - objektíve kényelmesebb. A zár egyszerűen bekapcsol.

6) Az optika jobb? Nos, ne tudd! Ez még szebb. Mindez nem xenon.
++++++Jobb. By the way - már létezik egy xenon SH-re. A 2131-es évre - nincs))


7) az elülső ütközéstől 80 km-t meghaladó sebességgel, bármely sovmaszintben darált állapotban lesz.
++++++Nem pontosan. Bár itt nem sok más. Azonban harcolt csak 2131 - és nagyon elégedett volt az eredménnyel, mert ez volt az én javítási polshtuki dollárt, és a keresztirányban repült Pigeot e már Treshnikov (eredetileg a képen általában öt és a farka - majd utorgovali). Az autók vezetői még csak nem is zúzódtak.

A fórum 14 éves

Auto: 12 coupe, 1.6 16v, J7.2

Tetszett az utolsó darab:

Kapcsolódó cikkek