2-Din az egész fej! ) mystery mdd-6280nv-mindent megtesz!

Mivel az előző gépen 2 Dinov szerette rádió, de ezúttal akart még GPS, úgyhogy az üveg legalább balekok) A költségvetés kicsi volt, keres valamit a régióban 10 TR Természetesen egy ilyen választék csak a kínaiaknál klónok Alya Pioneer 7 „és a Mystery, Prology.
Miután megvizsgálta az összes lehetőséget, találtam magamnak egy kedvezményt a Mystery MDD-6280NV vételére.
Ezt megelőzően is, én használtam a rejtélyt, de postaree nélküli modell GPS és kártya húzta legfeljebb 2 GB-os még mindig kicsit régi SDMMC USB olvasható akár 4 GB), de a kérdés most nem róla.

Mystery MDD-6280NV. licencelt Navitel és egy 8 Gb-os microsd adapterrel.
Úgy néz ki, stílusos, világosan fekete, a háttérvilágítás bármely testre szabható.
A márkák több védjegye létezik, de népszerű DEU nem)
GPS antenna, hosszú huzal bármely része a szélvédő, akkor csatolni, de ragadt a fém része a test területén a pedálok, igyekszem arra gondolni, hogyan fog elkapni, ha ez húzza a fentiekben, de szépen és magabiztosan elkapja 9 műholdak stabilan.
A hidegindítás elég gyors.
DE natív Navitel engedély nem tetszett, mint a héj, ami akkor nem volt, mert nem navitelovski, tényleg azt hittem szemetet rejtély készült. És fog feltölteni térképek ukrán küldetése, hogy Ukrajna, de kiderült, hogy az engedély csak Oroszországban és a többi lapot, egyszerűen nem volt hajlandó látni. Után ülve, gondolkodás után úgy döntöttem, letöltem a Navitel for Windows Mobile 6.0 eszközök utolsó verzióját a torrentről.

Пошаманив a program és a társak módjaival - mindez tökéletesen megszerzett!
És a világ bármely térképe feltölthető, és nincs szükség regisztrált licencelt microsd tárolására, mert Az engedéllyel rendelkező navigátor mindig összeköti a kulcsfontosságú kártyáikat, ami különleges aranyérmet szállít.
A Navitel repül, 3-D modellek és minden beállítás jobb, mint az eszközzel együtt.

A standard hangszórók szerint: palacsinta, 16. az ajtóban és a hangjelzés remekül hangzik!
A mélysugárzótól elutasítottam a korábbi gépeket, és kedvelt helyet a csomagtartóban, mert például az első ülésen szállítható kocsi meglehetősen szarva), bár szerettem a szombatot.
Az egyetlen dolog a mi torpedó keretünk alatt nem emelkedik fel, szóval kis hézagok voltak a pobokam!

Mint minden, ha bármilyen kérdése van! örömmel fogok válaszolni!

Futásteljesítmény: 151000 km

Csak a regisztrált felhasználók vehetnek részt a megbeszélésekben.

Kapcsolódó cikkek