13 éves lány meghalt a esküvő után - jó hangulatú hely

13 éves lány meghalt a esküvő után - jó hangulatú hely

Nem titok, hogy az iszlám világban a tizenéves lányok érett férfiakkal vannak házasok. Abszolút Ilkham al-Mahdi nevű 13 éves jemen lakosa esetében egy korai házasság egy felnőttekkel tragédiával zárult.

Az első esküvő után rokonok találtak egy meztelen lányt öntudatlanul. Úgy találták, hogy a gyermek genitális megszakadást mutatott. Egy újszülött férj, aki tegnap éjjel kényszerítette a tinédzsert, hogy intim kapcsolatot alakítson ki vele, valahol üzletet ment.
A lányt azonnal kórházba vitték. Négy napig az orvosok harcoltak az életéért, de nem tudtak megmenteni. A vérveszteség miatt halt meg.
Ezt a fényes ügyet hamarosan az Arab Emberi Jogi Fórum fogja figyelembe venni. Aktivisták már régóta küzd az elutasítás a szégyenteljes gyakorlatot gyermek házasságok, amikor az emberek hajlamosak arra, hogy a pedofília, feleségül tizenéves lányok csak azért, hogy csatlakozzon velük intim kapcsolatokat.

Az iszlám tudósok lehetővé teszik a gyermekek házasságát. Az iszlám szerint. mint az autentikus hadíszt (Bukhari, muszlim, Nasai, Ibn Majy, Tabari) Mohammed próféta. 53 éves korában feleségül vett egy 6 éves AIChE-t. 9 éves korában lépett be a házba (más hadeeth más életkorot jelez), Sharia szerint a házasság az anya beleegyezésével megengedett minden korú lány számára. Szex 9 és 12 éves kor között (pubertás).
Sahih Bukhari:
1142. fejezete: A próféta, sallallaahu 'alaihi wa sallam házassági szerződésének megkötése, Aisha, Medina látogatása és házasságkötése vele.
1515 (3894). Úgy tűnik, hogy "Aisha, legyen Allah elégedett vele, azt mondta:
"Az én házassági szerződésem a prófétával (a béke és áldás Allaah ráesett) hat éves koromra ért véget. Aztán jött Medina és maradt (a negyedév), Banu al-Harith bin Khazraj. Ezután beteg voltam, és elvesztettem a hajam, aztán megint nőtt. (Egyszer, mikor) én lengő hinta együtt barátaim, anyám Umm Ruman odajött hozzám és hívott hangosan, és mentem vele, nem tudva, hogy mit akar. Megfogta a kezemet, és a ház ajtajához vezetett. Azt zihált, és amikor a légzés vált önteltek, vett egy kis vizet, és megdörzsölte az arcom és a fejét, majd elvezetett a házba. Ebben a házban vannak nők körében az Ansar, aki beszélni kezdett: „(Van) előnyeit, áldásait (Allah), and Good Luck” és a (anyám) adta (ezek a nők), akik felkészítettek (az esküvő), és reggel Azért jöttem, hogy Allah küldötte sallallaahu „alaihi wa sallam, és (anyám) adta neki, és én kilenc éves volt."

A szaúdi bíróság nem volt hajlandó elválni egy nyolcéves kislányt

Szaúd-Arábia bírósága elutasította a nyolcéves kislány felmondásának pert, Franciaországban Presse vasárnap mondta.

A ruhát a lány anyja nyújtott be. A bírák szerint az anyának nincs joga a lánya sorsának elrendelésére, és a házasság felbontására vonatkozó pert a felnőttkori felnõtt után a lánynak kell benyújtania.

Egy nyolcéves kislány házasodott meg a saját édesapjával, miután egy 58 éves férfival szóbeli megállapodást kötött. A vőlegény fizetett a menyasszony apjának 30 ezer riyal (kb. Nyolc ezer dollár) kártérítést. Az apa kénytelen volt ebbe a cselekménybe pénzügyi nehézségekbe ütközni.

A lány rokona szerint a házasság még nem lépett hatályba. A szerzõdés feltételei szerint a házasság csak akkor érhetõ érvényessé, ha a lány elérte a többségét. Mindazonáltal a lány anyja úgy döntött, hogy a házasságot felbontja.

Szaúd-Arábiában gyakran kiskorú házasságok eseteit rögzítik. A konzervatív szaúdi társadalomban ilyen házasságok nem tekinthetők elítélendőnek.

Gázában volt egy nagy esemény ... A Hamász 450 férőhelyes tömeges esküvőt támogatott. A legtöbb ügyvéd 25 évesnél idősebb, a legtöbb menyasszony 10 évnél fiatalabb.

13 éves lány meghalt a esküvő után - jó hangulatú hely

13 éves lány meghalt a esküvő után - jó hangulatú hely

13 éves lány meghalt a esküvő után - jó hangulatú hely

A muzulmán vezetők, köztük Mahmoud Zahar, a Hamász vezetõje is jelen voltak, hogy gratuláljanak a pártoknak, akik részt vettek a gondosan megrendezett ünnepségen.

"Nyilatkoztunk a világnak és az amerikaiaknak, hogy nem tudnak megfosztani tőlünk a boldogságtól és az örömtől" - mondta Zahar az azonos fekete ruhákba öltözött menyasszonyoknak.
Minden egyes vőlegény 500 dollár ajándékot kapott a Hamasztól.

Megoldatlan lányok, fehér menyasszonyi ruhákba öltözve, sminkkel arcukon kaptak esküvői csokrot.

"Ezek az esküvők ajándékoznak népünknek, akik szilárdan ellenállnak a blokádnak és a háborúnak" - mondta a Hamász Ibrahim Salaf vezetője.

Kattintson a "Tetszik" gombra, és olvassa el a Facebookon

Kapcsolódó cikkek