30 éve nincs fényes esemény

Egyszerűen írta le az életemet, csak a dzsungelben való levágás nem élt. Ahelyett, hogy a dzsungel a zónában kellett utazni))) Mielőtt nakurolesili


Én is egyszer nekem kerrolesila, hogy valaki számára az életem csodálatosnak tűnhet, de biztosan nem érzi fényesnek. Rendszeres ilyen élet a plusz és a mínuszokkal.

És hogyan kell dolgozni?


Keresse meg a kényelmes zónát, és próbáljon ki egy ideig. Stresszállapotban egy személy kezd aktívan gondolkodni és cselekedni. Az ilyen pillanatok után általában az élet is fényesnek tűnik.

Nézd, hol laksz. Oroszország általában a nők után 30 üresség. Mert nincs senki, akiről választhat. Nos, ha egy nagyvárosban még mindig szerencsés lesz.

Egy ember élénk vagy szürke életet teremt. Mi akadályozza meg?

tehetsz valamit. De olyan dolgokról beszélünk, amelyek az "élet meglepetések" című sorozatból származnak. Amikor szokatlan emberekkel találkozunk, amikor az életünket érintik, ami hasznosnak és szükségesnek tűnik. És ilyen dolgok gyakran véletlenül történnek, és tényleg "nem számítottatok". És így is mindig egy intertextust rendezek magamnak, töltsem ki az ürességet. De én megértem, hogy én magam csinálom, nincs érzésem valamiféle mondásról, hogy megragadja a szellemet

Isten megmenteni a féktelen szerelemtől! nem érted, mit akarsz. örüljetek, hogy csendes életet élsz. akar élni, nem unalmas - feleségül egy részeges

Isten megmenteni a féktelen szerelemtől! nem érted, mit akarsz. örüljetek, hogy csendes életet élsz.


Egyetértek. Ezt még soha nem írtam. Szeretett egy őrülten erős embert, természetesen a vágyat is. Részben nem volt őrült szerelem, de tetszett neki, mondta magát és a vágya a szemében volt. 18 éves voltam, és 23 éves volt. Ha nem az őrült szerelmem, akkor minden másképp jöhetne ki. Nem, nem a házasság szempontjából, nem gondoltam a házasságra, és rosszul ismertük egymást, de abban a tekintetben, hogy ő lehet az első emberem.
Rettenetes és ugyanakkor csodálatos időpont volt, emlékszem minden érintésre, de aztán nem értette meg - felejtsd el - megbocsátani, aztán sokáig elfelejtette, nagyon szenvedett. És most évekkel később emlékeztettem erre a szerelemre, és végül láttam ezt a találkozót "a harangtornyából", megértettem, és még mindig nem ért meg. Kevertem emlékiratait, és miért? Ismét egy új megértés fáj.


Egyetértek. Ezt még soha nem írtam. Szeretett egy őrülten erős embert, természetesen a vágyat is. Részben nem volt őrült szerelem, de tetszett neki, mondta magát és a vágya a szemében volt. 18 éves voltam, és 23 éves volt. Ha nem az őrült szerelmem, akkor minden másképp jöhetne ki. Nem, nem a házasság szempontjából, nem gondoltam a házasságra, és rosszul ismertük egymást, de abban a tekintetben, hogy ő lehet az első emberem.
Rettenetes és ugyanakkor csodálatos időpont volt, emlékszem minden érintésre, de aztán nem értette meg - felejtsd el - megbocsátani, aztán sokáig elfelejtette, nagyon szenvedett. És most évekkel később emlékeztettem erre a szerelemre, és végül láttam ezt a találkozót "a harangtornyából", megértettem, és még mindig nem ért meg. Kevertem emlékiratait, és miért? Ismét egy új megértés fáj.


- Lehetnék. Megértem őt. És te nem. Persze, ember vagyok.
Nem is érted meg, mennyire fontos.

Hálózati kiadvány «WOMAN.RU (Female.Ru)»

A kormányzati ügynökségek elérhetőségei (beleértve a Roskomnadzorot is): [email protected]