12 A legjobb és legrosszabb ruhákat könnyítik meg egy kapus - én veszek

12 A legjobb és legrosszabb ruhákat könnyítik meg egy kapus - én veszek

A színésznő születésnapjának tiszteletére szétszereljük a szekrényét. Itt van valami látnivaló: a Lady Gaga szekrényének ruhái kéz a kézben járulnak a "Hollywood chic orosz" címhez méltó képekhez.

1. A kiválasztás virágok ruhák és kuplung - egy szilárd öt. De maga a ruha - a szomorú trojka. Ezt a hírességeket viselhetik, akik elrejtik a terhességet. És akkor jobb, ha nem éri meg.

3. A fekete kiegészítő nem hangsúlyozza a derekát, hanem két részre vágja a színésznő alakját. És a szövetek kombinációja teljesen sikertelen - ha a stylist azt javasolja, hogy egy szatén ruhát és egy bőrövet viseljen, mit mondjak? Nem köszönöm!

4. Csipke és leopárd, csak akkor tudjuk megbocsátani Xenia Sobchak ifjúságát, de az arisztokrata Svetlana nem. Vegye ki azonnal és égesse!

5. A styling és a díszítés isteni, de ez a Chanel grafikus ruha, a hangsúly a csípő lenne jobban alkalmas Salma Hayek.

6. Senki nem tanította Svetlana-nak, hogyan kell megfelelően viselni a bőrdzsekit. Fura frakk (megjegyzendő, hogy a rózsaszín kuplung) és szoknya flitterekkel és vágás - nem a legjobb együttes, de a farmer, szürke póló és csizmák lenne csak jobb.

7. A színésznő törekvése, hogy megmutassa a lábát, meglehetősen érthető, de az elmével kell ezt megtenni. Bő ruhát viselő változatok és egy miniszoknya köré tekert tüllék felajánlása, hogy szörnyű álomként feledkezzen meg.

8. Egy másik furcsa ruhafelhő. Ha internethasználóink ​​aktívabbak voltak, Svetlana is kaphat mémet, mint például Jennifer Lawrence.

9. Egy kép kiválasztása, egy nyomtatással egyesítve divatos. De nem abban az esetben, ha szőnyegként nézel ki. A mustár vagy a bor színe jól mentheti ezt a képet.

10. A rövid kabát felhúzása, mint egy horgolt felső, az innováció. Hívja ugyanazt a szót bézs zokni nyelv nem forog.

Az a tény, hogy Svetlana is sok sikeres kép, nagyon boldog! Összegyűjtöttük a 12 legjobbat külön galériában.

  • 12 A legjobb és legrosszabb ruhákat könnyítik meg egy kapus - én veszek
  • 12 A legjobb és legrosszabb ruhákat könnyítik meg egy kapus - én veszek

    Frissen puha ingben

  • 12 A legjobb és legrosszabb ruhákat könnyítik meg egy kapus - én veszek

    A Svetlana még a legmélyebb dekolletét is megengedheti

  • 12 A legjobb és legrosszabb ruhákat könnyítik meg egy kapus - én veszek
  • 12 A legjobb és legrosszabb ruhákat könnyítik meg egy kapus - én veszek
  • 12 A legjobb és legrosszabb ruhákat könnyítik meg egy kapus - én veszek
  • 12 A legjobb és legrosszabb ruhákat könnyítik meg egy kapus - én veszek
  • 12 A legjobb és legrosszabb ruhákat könnyítik meg egy kapus - én veszek
  • 12 A legjobb és legrosszabb ruhákat könnyítik meg egy kapus - én veszek

    Új megjelenésű színésznő nagyon szembe kell néznie

  • 12 A legjobb és legrosszabb ruhákat könnyítik meg egy kapus - én veszek

    Ebben a árokban nem tudsz beleszeretni!

  • 12 A legjobb és legrosszabb ruhákat könnyítik meg egy kapus - én veszek

    A ruha-mellény ideális választás

  • 12 A legjobb és legrosszabb ruhákat könnyítik meg egy kapus - én veszek

    Szenvedélyes viselet a Vika Gazinskaya-tól

    Olvassa el a "Vásárlás" portálon is: