Boltvezető, jegypénztár és diákok - "sürgős kapusok" a nhl klubokban

Kapusérülések - csúnya dolog, de érdekes. Ennek következtében az NHL mérkőzésekre vonatkozó pályázatok kezdtek megjelenni különböző szakmákból.

A kiutat, hallgató!

a "Philadelphia" -ot és az éles mellkasi fájdalomcsillapítót elindította a kórházba, a fő kapus Corey Crawford. Csereként Scott Darling készen állt az első helyezésre, de ki fog játszani egy duplázó szerepet, ha kevesebb mint egy órája maradt az ülés kezdete előtt? És akkor egy igazi hollywoodi turn a telek, amely aligha lehetséges bármely más sport: a helyettes vezetője, a klub gyorsan megtalálta a 23 éves rajongó Erik Semborski. Ez a srác soha egyetlen percet sem töltött egy profi jégkorongi szinten, de a Temple Egyetemen való tanulás során megvédte a diákcsapat kapuit, ami elég volt a második szám szerepének betöltéséhez.

Boltvezető, jegypénztár és diákok -

Malkin felkapta a Crosby-t, Kucherov szerezte meg a győztes célt

Nikita Kucherov megadta a "Tampa" győzelmet a "Buffalo" -on, és Evgeni Malkin felvette a Crosby-t a szezon legjobb versenyzőinek vitáján.

Staff „Chicago”, akkor elő neki a játék pulóver (vette a 50-ik számában Crawford és varrt név Semborski tetején), majd Eric sürgősen küldött az öltözőben a ruhát a kapus lőszert. Erről a hoki karrier Semborski, saját bevallása szerint, soha nem gondolta - úgy döntött, hogy legyen egy edző a gyermekek fizikai rehabilitáció klinikára Philadelphia közelében. Nem volt lehetséges, hogy közvetlenül az NHL mérkőzésébe jusson, de minden bizonnyal emlékezett a mérkőzés előtti bemelegítésre az életért. "Olyan csillagokkal dobtak el, mint Patrick Kane! A legjobb 15 perces hoki volt számomra. Egy egyedülálló helyzet, ami nem lehetséges a labdarúgás vagy a baseball, vagy bármilyen más sport, „- mondta egy elégedett Semborski, kapta része Fame.

„By the way, gondolkodtam, hogyan engedje Semborski mert Darling indított három gólt egy sorban, a második időszakban,” - nevetett a meccs után a szürke bajusz mentor „Chicago” Joel Quenneville. Érdemes megjegyezni, hogy a kapusedző Jimmy Waite „Blackhawks” bukott állam „sürgősségi kapus”: a szabályok szerint, Waite - egykori NHL játékos, akivel lenne szükség, hogy aláírja a teljes profi szerződést, de ne hagyd, hogy ez fizetés sapka.

By the way, én gondoltam felszabadítása Semborski, mert Darling kezdett három gólt egymás után a második időszakban.

A fodrász székétől - a kapukhoz

Az egész játék Fenton fegyelmezett ült a padon, de a lehetőség, hogy a jég a játék nem adtak, és a kapitány, „Coyotes' Shane Doan hiába könyörgött a mérkőzés a játékvezetők, hogy Fenton két büntetés perc, az ő neve is szerepelt a játékban protokoll.

Szintén figyelemre méltó az a történet az utolsó évben a AHL, ahol a „Toronto Marlies” kétszer kellett hívni egy „sürgősségi kapus:” Dave Ayres - Zamboni vezető „Maple Leaf Gardens”, a régi stadion „juhar levelek”. "Az arénában dolgozók sokszor játszottak ugyanúgy, így egy kicsit nem hittem, amikor ilyen hívást kaptam. Csak akkor, amikor Kyle Dubas személyesen felhívta a "Maple Leafs" vezérigazgató-helyetteset, rájöttem, hogy ez nem vicc. Azt mondták nekem: "Fogd meg a szárnyakat, ugorj a kormány mögé és rohansz a stadionba". 20 perccel a bemelegítés előtt érkeztem "- mondja Eyrez.

A G8 hatalmas határvonala. Ovechkin 1000 pontot szerzett az NHL-ben

Ovechkin az 1.000-es pontozási pontot szerezte meg az NHL-ben, és az orosz történetében a negyedik lett.

Master of Rescue

A harmadik csapata, amelyben ugyanolyan szerepet játszott, "Minnesota" volt: a szabályoknak megfelelően mindegyik mérkőzésre Laurie 500 dollárt nyert. "Nem emlékszem, hogy mit töltöttem. Véleményem szerint a bankba helyeztem. Ebben az esetben soha nem gondoltam a pénzre, mert ez egy fantasztikus élmény. Ezen kívül egy igazi pulóvert is kaptam az én nevemben - tette hozzá Laurie, aki azóta költözött a kenyérből a történelembe Kaliforniában a Detroit külvárosában lévő kapusok mellett.

Outfitter, jegypénztár és Hatton

Az edző Wardot a padra hívta, aztán Alveshez fordult, és azt mondta: "Tegyél egy sisakot és menj ki."

7,6 másodpercig a végső sziréna előtt, amikor a pontszám 3: 1 volt a "Lightning" javára és a Carolina elveszett reménye már elveszett, a mentori vendégeket Bill Peters váratlanul elhatározta. Az edző Wardot a padra hívta, aztán Alveshez fordult, és azt mondta: "Tegyél egy sisakot és menj ki." Az Alvesu nem egy vetítéssel tükröződött és nem történt meg (a bejutás valaki más zónájába került), de a figyelem és a tapsja részéről kapott, és ami egyértelműen megmutatta a kölcsönös tisztelet szintjét a csapatban.

7 másodperces boldogság. "Caroline" teljesítette munkatársa álmát

George Alves a Carolina Hurricanes klub menedzsere, de így történt, hogy meg kellett védenie a "hurrikánok" kapuit.

Egy héttel később hasonló probléma merült fel a "Florida" -nál, ami a mérkőzés előtt a "Nashville" sérülése volt a bemelegítésben Roberto Luongo. A "sürgős mentés" szerepe a Bobby Segin jegyértékesítője volt. Egy nagyon hoki névvel rendelkező férfi soha nem játszott profi szinten, de néha segítette a csapatot a képzésben, és először öltözött hivatalos NHL meccsre. A "Florida" Tom Rowe mentora. ellentétben Peters munkatársaival, nem hagyta váratlanul új kapust játszani, de a kockázat ebben az esetben sokkal magasabb volt, mert a páncélosok jégkorongjai képesek voltak a meccset győzedelmeskedni.

A kapus a jegyiroda és a Panarina győztes célja

"Chicago" verte a "Carolina" -ot a döntő Panarinnak köszönhetően, és a "Florida" folytatta a kapus kalandjainak hagyományát.

"Olyan, mint valami szürreális történet, de kiderült, hogy ez megtörténik. Egyedülálló helyzet, amikor néhány ismeretlen helyi fickó esélyt kap, és akkor eljön az idő, és elindul az NHL-ben játszani "- mondta Hatton.