Alapinformációk, mbu schor

Városi oktatási intézmény további oktatás a gyermekek „Specializált Gyermek és ifjúsági Iskola olimpiai tartalék” 1948-ban nyílt. Hatvan évvel ezelőtt Sportiskola indult, mint egy „Gyermek Sport Iskola” Elektrostal kosárlabda és támogató szerepet elmélyítése és fejlesztése adta középiskolás. Az iskolában két tréner dolgozott és 80 diák vett részt.

A sportiskola évek óta létezett egy tipikus evolúciós úton, amely egy iskolán kívüli intézményre jellemző. 1979-ben a "Gyermek Sportiskola" elnyerte a "Speciális Gyermek és Ifjúsági Iskola az Olimpiai Rezervátum" státuszt a magas sport eredmények. Ezt az állapotot az iskola 30 éve támogatja.

Az elmúlt öt évben az SDUSHOR-ban résztvevők száma 900 főre nőtt. A kosárlabda részlegben 500 diák van.

Az oktatók száma is nőtt:

- a kosárlabda részlegben - 10 fő;

- jégkorong a füvön - 8 fő;

-asztalitenisz - 3 fő.

Sok éven át lelkiismeretes és gyümölcsöző munkát végez, sok tanár díjazást és díjat kap. Csapatunkban:

- "Kitüntetett edzője Oroszország" - 1 fő (terepi jégkorong);

- "Tiszteletbeli munkás a fizikai kultúra és a sport a moszkvai régió" - 2 ember;

- "Kiváló munkás az orosz fizikai kultúrában és sportban" - 4 fő;

- "Kiváló munkás az országos nevelés Oroszország" - 2 fő;

- a Moszkvai Régió Fizikai Kultúrájának és Sportjának Fejlesztéséért Megérdemelt Kitüntető Jelvényt kapott - 3 fő;

- "Az Elektrostal városa számára nyújtott szolgáltatásokért" - 1 személy.

1948-ban elindult a Gorono Elektrostal Gyermek- és Ifjúsági Sportiskola. Aztán egyik ága-ben nyílt meg az iskola - kosárlabda, és azzal volt elfoglalva, hogy 80 diák, két kocsi. Az egyik az oktatók - Bartashevich Nyikolaj Ivanovics, aki készített olyan kiváló sportolók, mint a Master of Sports, ismételt RSFSR bajnok, győztes nemzeti bajnokságok - Raisa Korotkov, Master of Sports a Szovjetunió, a bajnok a RSFSR - Vladimir Sokolov, Szovjetunió bajnok - Masharova Hit, Tisztelet Master of Sports, 12 - bajnok a Szovjetunió, a világbajnok, olimpiai bronzérmes, 1976-ban, és a moszkvai olimpia 1980 - Mercy Valery.

Diákok SDYUSSHOR - IV, V és VI Nyári Spartakiad diákjainak nyertesei a helyszíni jégkorongokon. Többszörös nyertesek és nyertesek az orosz bajnokságokon. Most az iskola 8 oktató-tanár a pályán. Öt közülük diplomásnak számít ez az iskola, kettő elnyerte a "Tiszteletérvényes Oroszországi Képviselő" címet. A tanszék munkája során a nemzetközi osztály nyolc helyszínrajzos mestere volt kiképzett, mintegy húsz sportos mester.

Az elmúlt években a SDYUSSHOR Oktatási és Sport Minisztériuma nagy eredményeket ért el: