A románok barátságos mérkőzésen legyőzték a grúz játékosokat

A grúz nemzeti labdarúgó-válogatott elveszítette az ülés első percében.

A találkozó harmadik percében a pontszám 2: 0 volt. Először Lasha Dvali gyengén forgatta a kapust, Adrian Popa pedig a közelben vezette a vendégeket. És egy percen belül Grúzia nemzeti csapatának kapitánya, Alexander Amisulashvili vágta a labdát a saját céljába.

Két gyors célja ellenére a románok nem nyugodtak le, és továbbra is nyomást gyakoroltak Roin Kvaskhvadze kapujára. De a szünet előtt a pontszám az eredménytáblán nem változott.

A második félidő kezdetén a grúz védelem koordinálatlan akciói Nikolai Stanciu-ra emelték a gazdák előnyét három gólra.

Ezt követően a grúz csapat vezetőedzője, Vladimir Weiss kettős helyettesítést ért el. Georgi Navalovski és George Aburjania helyett Zurab Tsiskaridze és Nika Kvekveskiri jelentek meg a pályán. A 68. percben az első flank hangmagasságának köszönhetően Kosmin Moti volt, hogy kivágja a labdát a saját góljába.

És mégis az ülés vége a románok mögött maradt. Az utolsó 10 percben a házigazdák kétszer ünnepelték a sikert. Gabriel Thorje kihasználta a grúzok védelmében lévő másik zűrzavart, és egy üres hálóba dobta a labdát. Clausio Cesaru a végső pontot a rebound segítségével hozta létre.

A Felhasználó vállalja, hogy cselekményeivel nem sérti a nemzeti és nemzetközi jogszabályokat. A felhasználó vállalja, hogy tisztelettel beszél a többi résztvevőnek, olvasónak és az anyagban megjelenő személyeknek.