7 oka annak, hogy a tavasz a legjobb alkalom az álmaid és terveid megvalósítására - az ország anyáknak

Mindannyian, valaki nyíltan, és valaki titokban, szereti és várakozik a tavaszra enyhe reszketéssel. Erről számítunk egy új életciklusban, a vágyak teljesítésében, az új szerelemben vagy a régi, a téli érzelmek kissé fagyasztott megjelenésével.

Mi az, ami különleges tavaszt ad nekünk, amelyet a lélek énekel, és a dolgok vitatkoznak?

És mit tegyek tavasszal, hogy élvezhessem az egész év eredményeit?

1. Hagyja el a régieket és a feleslegeseket.

Búcsú, téli ruhák! Búcsú, túlsúly! Végül felveheted a kedvenc tavaszi dolgokat, és még jobban - frissítheted a szekrényedet, elegáns és nőies lehet. A szervezet, az első hőt érzi, ellazítja és könnyedén részt vesz extra kalóriákkal. Természetesen ez nem fog megtörténni, ha nem teszed még minimális erőfeszítéseket. Bemutatja a napi étrendjét 15 perc töltés minden reggel, egy kontraszt zuhany és egy nagy mennyiségű vizet egy citrom. Ez vidámságot ad, az anyagcserét javítja, és erőteljes tavaszi naphoz igazodik.

2. Búcsúzzon a negatívtól, és egy új baráti kört alkot.

3. Ideje felébreszteni és új életet kezdeni.

A tudósok úgy gondolják, hogy a szerelem igazán indokoltnak és genetikailag is kondicionálva van. Végtére is, a természetes ciklus újra elkezdődik, és tavasszal úgy tekintünk, mint egy új referenciapont. És az élet hajnalán mindig úgy tűnik, hogy csak a legjobb, fényes, kedves. Itt az ideje, hogy felébredjen, és kezdj el újból élni.

Különösen, ha nő vagy. Ha régóta tudják, hogy eljött az ideje, hogy felismerje tehetségeit és új üzletet indítson, akkor nem lesz jobb idő, mint most! Még akkor is, ha úgy tűnik számodra, hogy még nem áll készen, még akkor is, ha úgy tűnik számodra, hogy senki sem fogja megérteni, még mindig itt van az ideje, hogy cselekedjen! Itt az idő, hogy megtanuljuk, hogyan lehet pénzt keresni, amit már szeretsz csinálni. És ha még nem tudod, mi az, üdvözöljük a Szakmai Akadémián - a női vállalkozók globális közösségén, akik nap mint nap létrehozzák, keresik és megváltoztatják a világot és körülötte.

4. Az érzelmek megváltoztatása, a hangulat, tudatosan élnek.

A napot, a madarak énekét és a virágzó virágokat éneklik, a lélek énekelni és táncolni akar. Minden szirom, minden fűszál kilóg és szaga van minden erejének - egy új boldog életnek, a csodák várakozásának. Ha megérinted őket, akkor a kezed illata lesz a boldogság és a frissesség. Győződjön meg róla, hogy elegendő időt töltesz a természetben, körülvéve, hogy nő és lélegzik az élet. Figyeljük meg minden élet növekedését és virágzását. Tudatosan kezdje megváltoztatni érzelmeit és hangulatát. Csinálj ötperces napi meditációkat, amelyek megnyitják a szívét, és segítenek abban, hogy sok mindennel új dolgot láthasson. Az évnek ebben az idõszakában különleges erõszakot érzünk: mindent égetünk a kezünkben, vágyunk a hobbi gyakorlására, barátainkkal való találkozásra, új érdekes hobistákat találni, és még csak nemrégiben lustaság volt! Használja ezt az egyedülálló állapotot, hogy az élet világosabb, változatosabb és izgalmasabb legyen.

5. Újra szerelmes magadban, partneredben, munkádban, az életben.

"A tavasz, a tavasz, a szeretet ideje ..." - írta a nagy klasszikus Alexander Puskin, és nem értünk egyet.

Minden életünkben előbb-utóbb frissíteni kell. Igen, és még a Szeretet is. Ideje frissíteni a kapcsolatot magaddal, másokkal, pénzügyekkel és általában az életeddel. Fogadd el a végleges és visszavonhatatlan döntést, hogy szerelmed megszerzi az egyetemes skálát - Szeretni akarom minden sejtemet magamnak, az egész hatalmas világnak, minden embernek és egész életemben. Mutassa meg a szeretetét, amit professzionálisan csinál. Ha nem tetszik a munkád, itt az ideje a változásnak! Kezdje el keresni, amire szenvedélye van, amelyből a szív gyorsabban verhet, amelyből még egy 12 órás nap után is nincs fáradtság. Csak a saját vállalkozásod valóban valóban valóban megvalósul és boldog lesz. Szüksége van erre a világra. Az Ön véleménye és tehetségei sokat érnek! Kezdje őket megosztani ezzel a világgal.

6. Tedd magad először.

Mi, nők, elsősorban nem saját maguk, hanem férjük, gyermekük, bárkinek, de nem sajátjuk érdekei. Később elhalasztjuk vágyainkat és álmainkat, senkinek szenteljük magunkat, gondolván, hogy még mindig sok időnk van hátra. De az élet söpör gyorsan, a gyerekek felnőnek, és a férjek sajnálatos módon néha elmenekülnek. És a nők továbbra is szomorúak és elégedetlenek attól a ténytől, hogy az álmaikat nem valósították meg, és nem vették észre magukat.

7. Ideje mindent megváltoztatni!

Itt az ideje, hogy rájöjjünk, mire régóta álmodtál. És hogy a szavak ne maradjanak a levegőben, akkor át kell vinni őket konkrét cselekvésekre.

A kínai közmondás azt mondja: "Tervezz a napi reggelre, az év tervére - tavasszal."


Ne feledd - ha boldog vagy, boldog leszel, és minden szeretteid. A tavasz egy új születés ideje, ezért a világ és az univerzum támogatni fogja Önt a terveiben, és inspirál új projektekre.

Hitben benned és a tavaszi álmokban és tervekben,

Olga Yakovleva
és a Szakértői Akadémia

Ma reggel kellett elviselnem a fiamat az iskolába. Az ajtóhoz mentem, átadtam a Központi Hivatalnak, visszafordultam, hogy menjek. És akkor a nagymama az ő osztálytársa hátam mögött azt mondta: „Kötött összetartó, de nagyon gyerek elhagyott gyermekek foglalkozni kell!” Ezért van így, mert én kézimunka rovására saját szabad idő, alvás általában, hanem az időt a gyerekek.

Lányok, egy oldalon ma volt egy vihar a viták "Mit nem csinálok nikogla a következő javítás." A téma olyan sürgető és érdekes volt, hogy itt döntöttem. Megosztjuk hibáinkat és sikerünket a fészkük javításában és felállításában. Én magam kezdem.

A "Mysteries of the World" programban a szóda mágikus tulajdonságairól beszéltek. Diéták és gyakorlatok nélkül 20 percig feküdtem a fürdőszobában, és mindent megtettem, néhány kiló maradt.

Vonakodva, tegye közzé ezt a bejegyzést egy fotóval, mert nagyon szégyellem magam. De legyen ez a rekord az emlékezetem, egy inger és egy kis hülye! A hónap elején elkezdtem fogyni. Vyalenko, vonakodva. Elkezdett sétálni a szalag-műanyagon. Aztán alaposan magammal vettem magam. Általánosságban elmondható, hogy a normál aktív fogyás számlája 2 hét. Mi van? Hetente 2 alkalommal aktív táncolások egy lázas bemelegítéssel, mostantól 11 alkalommal anticellulit masszázs. Következő fotó "előtt" és "után".

Kapcsolódó cikkek