7 Az igazi okok miért nem fog sikereket elérni

7 Az igazi okok miért nem fog sikereket elérni

Nagyszerű célokat tűzött ki az életben. Az álmaid csodálatosak. De semmi sem történik. Ha minden rendben van a gondossággal, hozzáállással és akarattal, miért nem sikerült még elérni? Értsük meg!

Ön nem lusta ember, és minden nap végén fáradtnak érzi magát. Nem a motivációról van szó: azok inspirálják azokat, akik már megtestezték álmaikat. Nem a bizalom kérdése: tudod, hogy te képességeid vannak; tudjátok, hogy mindent meg kell tudnia; akkor szó szerint megérintheti a sikert a kezével. De mi a baj? Ha minden rendben van a gondossággal, hozzáállással és akarattal, miért nem sikerült még elérni?

A fő oka: meg kell változtatnod a látószöget. Más szóval, a sikeres ötlete a teljes baromság.

Nem a te hibád. Miközben nőttél fel, a siker korlátozott megértése gyökeret vert az agyadban. És azt mondták neked, hogy minden, ami nem illeszkedik ebbe a mintába, hibának számít.

Megtanulták, hogy meghatározza a sikereket a ház területe, az autó költsége vagy a pénzösszeg a bankszámlán.

És az igazság ez: a sikerhez, ehhez semmi szükség nincs.

Ha középiskolában azt mondták, hogy a 22 éves leszek élő van a környéken Las Vegas, részmunkaidőben egy vállalat, a napenergia, valamint szenteli szabad ideje, hogy a fejlesztés a saját üzleti, azt mondanám, az életem elgyengülés.

De ma minden olyan, és nagyon tetszik. Az én jövedelemem meghaladja a költségeket, minden éjjel alszom a csillagok alatt, és a legtöbb napot arra késztetem, hogy segítsen másoknak elérni a célt. Megváltoztattam a sikeres ötletemet, és megtalált.

7 valódi oka annak, hogy miért nem csinálsz jól (és hogyan kell most kijavítani)

De az eredményekre koncentrálunk. Minden alkalommal, amikor elérnem az egyik célomat, úgy érzem, egy ilyen erős bizsergés az egész testben, hogy engem szétszaggat. Azt is szeretném, ha éreznéd. És mindez a nézőpont megváltoztatásával kezdődik.

1. Még mindig használ valaki másnak a sikerre vonatkozó definícióját

Az életed nem olyan, mint valaki más. Önnek megvan a maga hiedelme, értékei, célja és teste, hogy mindezt megőrizze. Ön egyedülálló. Tehát miért vesztegeti az idejét, ha valakinek a jólétéről van szó?

A "végső siker" képletében Tony Robbins szerint:

A vágyak világos kijelentése az első és legfontosabb pont, amire mindent meg kell változtatnod a jobbra

Nem tudtam volna jobban kifejezni.

Döntse el, amit akarsz, és ez lesz a siker meghatározása. Felejtsd el, mások mit gondolnak. A sikeres összetevők segítettek másoknak, az eszközöken belül és a mindennapi személyes növekedésben. Ez az életed, adja meg a boldogságod meghatározását.

2. Félsz segítséget kérni

Valami oknál fogva biztos, hogy a sikerhez vezető út egy névtelen erdei ösvény, amelyet az emberi láb sohasem taposott. És csak akkor, ha szerencsés vagy, és képes leszed kijutni a bozótból, akkor jól megalapozott személyré válsz. Milyen ostobaság?

Igazán igaz: gyorsabban teheti meg, hogy segítsen a sikerben
Ezt 1937-ben írta. Azóta emberek milliói használják ezt a tanácsot, hogy felmásznak olyan magaslatra, amelyet soha nem is álmodtak.

A fejlesztés legegyszerűbb módja a mások növekedésének elősegítése. Csak egy ilyen megközelítés tűnik paradoxnak, mert tanítottátok azt gondolni, hogy nincs olyan vagyon, amely mindenkinek megosztható.

Ha csak a személyes növekedés iránt érdeklődsz, vagy úgy gondolod, hogy csak magányban tudsz sikerülni, akkor elveszíted a legfontosabb dolgot. És ez a következő okból vezet.

3. A sikeres szomjúság önző

Mindannyian némileg önzőek vagyunk, és az ilyen érzelmek teljesen normálisak. Miután eltöltötted az életed mások szolgálatában, akkor szegénységben hal meg. De ha a sikereid csak az életszínvonal emelésére vonatkoznak, akkor soha nem fog sikerülni.

Egy vizsgálatban a mellékhatások a kapzsiság és a nagylelkűség, által végzett Scientific American, úgy találták: a nagylelkűség tartja az egészség és a kapzsiság vezet a stressz és a kortizol - stressz hormon.

Minél többet kapsz, annál többet kell elveszítened. Ha sikerre vágysz, csak önmagadért fizetsz a kapzsiságért. Rengeteg pénzt fogsz kapni, de csődbe fogsz kerülni az örömökben, a szerelemben, a hobbijában (kivéve a vágyat, hogy még több pénzt gyűjtsön).

Most már érted, miért van egy új autó és egy nagy ház a siker rossz meghatározása? Ha nem javítom a világot, hagyom, hogy más dolgok megsemmisítsék a célomat, és meg kell változtatnom a nézetemet.

Erõt alkalmazzon, és készítsen bolygót, amelyet otthonának hívnak, jobb, mint a születéskor. Akkor soha nem fogod elveszteni a hangsúlyt a sikerre.

4. Van egy undorító ütemezése

Tudom, hogy az élet mikrokezelésének gondolata kínzásnak tűnik. Ugyanúgy gondoltam, amíg rájöttem, hogy nem tehetek semmit. Férfi volt - mosás, e-mailekre válaszolva. De hatalmas különbség van a termelékenység és a foglalkoztatás között.

Ezt legjobban John Tolkien író írta:

Csak arra van szükségünk, hogy eldöntsük, mi a teendője a nekünk adott időnek.
Ha nem kezeli az idejét, és nem gondol arra, hogy mit kell tennie, akkor valaki más megteszi az Ön számára.

Scott Dinsmo a Live Your Legend jött egy jó heti tervezési folyamat, ami ütemezése a rituális, amely mára az egyik kedvenc része a héten. Ha egy órát töltöttél el a fontos napokról a naptárban, akkor világos képet kaphat arról, hogy milyen lépéseket kell megtennie (vagy nem kell) a siker elérése érdekében. Mi történik a menetrendben? Tiszta és egyszerű.

5. Megálltál

Itt van az egyik legnagyobb tévhit a sikerről: ha egyszer eléred a célodat, készen állsz az életre. Ez csak egy újabb hazugság, amelyet a társadalom évek óta elterjedt.

Még sikeres is lehet, hogy mindent elveszíthet. Azok, akik megkapták, amit soha nem tudtak, nem tudják, mit tegyenek erről. És mindent elveszítenek.

A könyv „A törvények folyamatos fejlesztés» ( «törvények élettartam növekedés») Dan Sullivan beszélt üzletember Dan Schmidt, aki annak érdekében, hogy elkerüljék a növekedés leállását, kérdezd meg magadtól:

Ha mindaz, amit eddig tettem, csak a kezdet, akkor mi a következő?

Menj másképp: tudod, csak egy információ, amely kering a világegyetemben. Mindig van lehetőség fejlesztésre.

Nem számít, hogy megpróbálja megtartani a helyzetet, megkezdeni a saját vállalkozását vagy megtanulni a főzés titkait. Ha tanulmányozod, akkor nősz. Fejlessze ki a kíváncsiságát mindentől, és soha az életedben soha nem félek a fejlesztés megállításáról.

6. Ön továbbra is rövid vágásokat vagy gyors dúsítási rendszereket keres

Az egyetlen rövid út, amire szüksége van, annyira hasznos, hogy képes lesz törölni mindenki más orrát. És most megmutathatom neked. Készen állsz?

Ne higgyen nekem? Kérdezd Richard Branson-t - az egyik leggazdagabb és legsikeresebb embert a világon. Azt mondta:

Ha a legrövidebb utakat keresi, akkor az egyiket biztosan megtalálja - közvetlenül az üzletből.
A gyors gazdagodási rendszerek sokakhoz lopással küzdenek, amelyek sokak számára téves gazdagodást eredményeznek. Szeretne ilyen emberré válni? A gazdagság a legfontosabb dolog?

Ha megpróbálnál lefogyni, akkor igazán szeretne egy testsúlycsökkentő tablettát venni, amely elpusztítja a testet, és nem ragaszkodik a diétához és a testmozgáshoz?

A legrövidebb utak csak a pusztító emberek számára léteznek, akik kizárólag maguknak törődnek. Nem vagy ilyesmi. Légy erős és járjon el bölcsen. Ez hosszabb ideig tarthat, de ennek eredményeképpen jobban fogtok élni.

7. Félsz a sikerhez kapcsolódó felelősségtől

Ez az oka annak, hogy az emberek annyira félnek a felelősségvállalástól, hogy ez a helyzet: nem tudják, mi fog történni. Ha nem sikerül, mit gondolnak mások? Vagy még rosszabb: hogyan fogsz megbirkózni az új terheléssel, amely akkor jött létre, ha sikerrel jár?

Tim Ferris a "Négy órás munkahéten" ("Négy órás munkahét") azt írja:

Az emberek jobban szeretik a bizonytalanságot a boldogtalansághoz.
Ők inkább boldogtalan életet fognak vezetni, és feladataikat feladják, mert túlságosan félnek, hogy elhagyják a saját kényelmes zónájukat.

Ha sikeres lesz, felelősséget kell vállalnia, és ez nehezebb, mint ígéretes. A kötelességek titkos összetevők az ételkészítéshez, amelyet mások a receptje szerint főznek, de az Ön által készített adagok mindig a legfinomabbak maradnak.

Végül is a titkos összetevő a szerelem.

A siker nem csak pénz, státusz, és nem is a célok elérése. Mindez egyszerűen melléktermék: kellemes élményt nyújt, de nem olyan értékes, mint az igazi siker.

Ha nem vetted észre: azok, akik valódi sikert értek el, szeretik munkájukat.

Nem számít, mennyire egyszerű vagy bonyolult, könnyű vagy nehéz. Imádják őt, szenvedélyesen égve.

Az igazi siker abban rejlik, hogy beleszerettek a folyamat minden aspektusába.

  • Ez abban áll, hogy szereted azt, amit csinálsz.
  • Szeretett a kudarcra.
  • Szeretett a diadalokra.
  • Szerelmes mindazokban, akik segítettek az úton.
  • De leginkább a szeretetből áll.

Minden lány egyedülálló és gyönyörű. Csatlakozz a Misstits klubhoz. hogy hangsúlyozzák méltóságukat és találják meg a lelküket. A szépség szabályozza a világot. Csak a legjobb tanács a divat, a szépség, a legfrissebb trendek a kísértés és csábítás művészetében, hogy segítsen minden lánynak még fényesebbé válni. Az erős, magabiztos, de nagyon szelíd és törékeny lányokért küzd.

Kapcsolódó cikkek