33 Valódi vélemények - olginka

- Talán valaki szerencsés.

A légkondicionáló munkája, a hűvösebb víz a közös folyosón.

A strandtól közel egy kilométerre, a kilátás az erkélyről az építési területre és a részeg építőkre, éjszaka "lecsillapodik" a közeli út táncházát és a közeli hotel diszkóját. Második reggel jó volt hideg vízzel öblíteni, látszólag elfelejtette bekapcsolni a kazánt. Amikor a kérdést a WiFi-ről kérdezték, általában sokkban voltam, a rendszergazda. megkérdezte, hogy melyik oldalon volt a számunk, és kiderült. nem a szomszédos "Paradicsom" szállodában, nem veszi észre oldalunkat. Ez a bosszúság palacsintusa, mivel a jelszót már elmondták nekünk. Nos, ez a kis dolgok. A foglaláskor a reggelit is tartalmazza, 150r. egy személytől, amikor eljött hozzánk mutatta az árakat egy kávézóban (omlett 120 dörzsölje kása a 90r.i.t.d.) Röviden, enni és inni saját költségén. Három napig a vászon és a törölköző soha nem változott, a szobát nem tisztították, több mint hét csillagot és a Michelin-csillagot készítettem egy kávézóért.

"Minőség és kényelem megfizethető áron."

1. Gyönyörű és barátságos adminisztrátor Julia. Mindent elmondott, mindent megmutatott, hozta a szobába. 2. Kávézó a földszinten - csak csodálatos. Finom emberek dolgoznak ott. Nagyon otthonos, nagyon ízletes, és ami kellemesebb - egyáltalán nem drága) 3. A tisztaság és a kényelem megfelel a szobaárnak. 4. Csodálatos erkély, ahol a dohányzó emberek biztonságosan ülhetnek.

1. A pótágy megrekedt. 2. Egy kicsit zajos a szoba miatt a szálloda elhelyezkedése a főút közelében, de a tenger nagyon közel van.

"Teljesen felszerelt konyha".

Teljesen felszerelt konyha. Nem messze a tengertől. Hűvösebb a padlón. Nagyon vendégszerető vezetés. Otthon maradt!

"El akartam hagyni az első napot!"

Megérkezett az érkezési idő előtt, köszönet érte! van törölköző a szobában, a babakocsi az 1. emeleten, parkoló

"Nagyszerű pihenés volt! Köszönöm!

Kapcsolódó cikkek