21 Megjegyzések a moszkva, Kurkino, nightingale grove utca, 11

Nagyszerű köszönetemet fejezem ki a Svetlana kozmetológusnak egy nagyon kellemes és hatékony ápolásra és kozmetikai masszázsra. Finom és professzionális keze Svetlana nagyon kellemesnek tartotta az ellátásokat, ugyanakkor kellemetlenséget, csak örömöt. Még a fej is világossá és világosá lett, az egészségi állapot és a hangulat javult! Egy ilyen örömért újra el akarok jönni! Egészség, szerencse, jólét Svetlanához és a "Mushka" összes alkalmazottjához. Olga Nikolaevna T.

Úgy döntött, hogy az LPG eljárás alá kerül a tengerparti szezon előtt. A szalon választásának folyamatához alaposan telefonált 5 Kurkinoban. Kiderült, hogy a legjobb ár a szolgáltatás Mushka. Négy foglalkoztam, az eredmény az arcon. Administrator kellemesen meglepett, élvezte az ajándék-arc lifting session. Nagyon szeretem mindent, mindenkinek tanácsot adok.

A nap minden kedves ideje. Meglátogatta a szalonokat és különböző mestereket a Kurkino-ban, de Mushka volt a tetején! A munka sebessége és minősége szuper. Két órára sikerült megváltoztatnom a születésnapot a fejtől a lábujjig, és ajándékot kaptam az energiától és a jó hangulattól. Anna mester mindig mosolyogva tanácsolja a szükséges dolgokat, elhallgatja a feleslegeseket. Olechka festette a körmeit, mint egy igazi művész, elkapva a hangulatot. És ajándékként exkluzív kedvezményt kaptam! Köszönet az egész csapatnak.

Általában jó recenziók nem írnak, csináltak egy fodrászatot, minden rendben van, mindenki boldog, viszlát. Úgy döntöttem, hogy megírtam egy visszajelzést, mert nagyon tetszett a hajvágásom, amit a szalonmester tette, sajnálom, hogy nem emlékezett a nevére. Mint valami program a Stílusos, Divatos, ifjúsági TV-ben, csak a SUPER előtaggal. És megértettek engem, pontosan szükségem van a szó emeletéről. Az eredmény, egy elegáns frizura, mint a magazin borítóján, sajnálatos, hogy meg kell tennie a stílusot, de ez a minimális költség, az átlagos hajhossz, anélkül, hogy ez bármilyen módon. Legközelebb ›

Nagyon tetszett a fodrász, amit a szalonmester tett, sajnálom, nem emlékszem a nevére. Mint valami program a Stílusos, Divatos, ifjúsági TV-ben. És megértettek engem, pontosan szükségem van a szó emeletéről. Az eredmény, egy elegáns frizura, mint a magazin borítóján, sajnálatos, hogy meg kell tennie a stílusot, de ez a minimális költség, anélkül, hogy ez bármilyen módon. Egy nappal azelőtt, hogy fodrásztam a szalon profi laborjában, az árcédulák normálisak, és a frizura annyira így van, át kellett gondolnom. Minden embert ajánlanak.

A múlt nyárig nem gondoltam olyan problémára, mint a zsíros lerakódások. Úgy tűnt számomra, hogy egyáltalán nem rontott el, amíg a férjem és én nyáron Törökországba mentünk, ahol sok gyönyörű szépség napos volt a parton. És a férjem egyértelműen utalt: azt mondják, nagyszerű lenne, ha én is elvesztettem a súlyomat ... Amikor hazaértem, kezdtem keresni a módját, hogy gyorsan megszabaduljak a "többletemből". Természetesen nem terveztem a kés alá menni, ezért mentem kedvenc szalonomba, a Mushka-ba, ahol felajánlottak. Legközelebb ›

Az első alkalommal a mester szőrtelenítés Tatiana, kiderült, nem minden tökéletes, de megpróbáltam. Miután más szalonokban Kurkino örülök ennek szőrtelenítést és szívesen jön vissza egy hónap múlva, hogy Tatiana és bement a teljes sokk! Még a legrosszabb szalonokban is meghaladta a Kurkinót! Elveszett Salon „Fly” jó ügyfél, t. Hogy. Fog Tatiana minden kozmetikai eljárások és hardver! Kiderült ebben a kabinban mindössze 1-n-szer próbálja amelyek csalogatni magasság a második, a második és az azt követő időkben. Legközelebb ›

Undorító, vagy inkább nem, mosoly és visszaélésszerű formában, de senki sem hallja, küldjön mesterek fizetés nélkül, különböző ürügyekkel, állítólag bírságok és így tovább. N. Ne menjen velük dolgozni, fiúk figyelmeztetett, gondoltam, hogy a hazugság . Tehát ne gyarapodj, tehát önmegsemmisítés. Sok szerencsét.

És Mushkában a mesterekkel nem számolják. Csak dobd el mindent, visszaélő formában. )

Undorító! Amellett, hogy a külső kíséret ebben a szalonban nincs semmi jó, és ez az ilyen pénz! Először is, amikor felhívtam őket, megtudtam, hogy a saját oldalukon közzétett részvények nincsenek ott, de ennek ellenére úgy döntöttem, hogy fésülni fogok. Megkérdezte Natalyát, hogy írjon egy jó mesternek - írta Antonnak. Hidd el nem írok csak - ha látta, mit csinált: 1) nem volt, amit akartam, de ez még nem a legrosszabb, 2) a bokrok és ugyanazon a helyen, a hátsó, így vágott szál, hogy milyen. Legközelebb ›

Nagyszerű köszönetemet fejezem ki a Svetlana kozmetológusnak egy nagyon kellemes és hatékony ápolásra és kozmetikai masszázsra. Finom és professzionális keze Svetlana nagyon kellemesnek tartotta az ellátásokat, ugyanakkor kellemetlenséget, csak örömöt. Még a fej is világossá és világosá lett, az egészségi állapot és a hangulat javult! Egy ilyen örömért újra el akarok jönni! Egészség, szerencse, jólét, Svetlana és a "Mushka" minden alkalmazottja. Olga Nikolaevna T.

Karen méltatlankodva festett mester, nem csak a színnel nem ütközött, így a fejbőr is égett! Ahol csak ilyen mestereket veszünk!

Úgy döntött, hogy az LPG eljárás alá kerül a tengerparti szezon előtt. A szalon választásának folyamatához alaposan telefonált 5 Kurkinoban. Kiderült, hogy a legjobb ár a szolgáltatás Mushka. Négy foglalkoztam, az eredmény az arcon. Administrator kellemesen meglepett, élvezte az ajándék-arc lifting session. Nagyon szeretem mindent, mindenkinek tanácsot adok.

A nap minden kedves ideje. Meglátogatta a szalonokat és különböző mestereket a Kurkino-ban, de Mushka volt a tetején! A munka sebessége és minősége szuper. Két órára sikerült megváltoztatnom a születésnapot a fejtől a lábujjig, és ajándékot kaptam az energiától és a jó hangulattól. Anna mester mindig mosolyogva tanácsolja a szükséges dolgokat, elhallgatja a feleslegeseket. Olechka festette a körmeit, mint egy igazi művész, és felkavarta hangulatomat. És ajándékként exkluzív kedvezményt kaptam! Köszönet az egész csapatnak.

Általában jó recenziók nem írnak, csináltak egy fodrászatot, minden rendben van, mindenki boldog, viszlát. Úgy döntöttem, hogy megírtam egy visszajelzést, mert nagyon tetszett a hajvágásom, amit a szalonmester tette, sajnálom, hogy nem emlékezett a nevére. Mint valami program a Stílusos, Divatos, ifjúsági TV-ben, csak a SUPER előtaggal. És megértettek engem, pontosan szükségem van a szó emeletéről. Az eredmény, egy elegáns frizura, mint a magazin borítóján, sajnálatos, hogy meg kell tennie a stílusot, de ez a minimális költség, az átlagos hajhossz, anélkül, hogy ez bármilyen módon. Legközelebb ›

Nagyon tetszett a fodrász, amit a szalonmester tett, sajnálom, nem emlékszem a nevére. Mint valami program a Stílusos, Divatos, ifjúsági TV-ben. És megértettek engem, pontosan szükségem van a szó emeletéről. Az eredmény, egy elegáns frizura, mint a magazin borítóján, sajnálatos, hogy meg kell tennie a stílusot, de ez a minimális költség, anélkül, hogy ez bármilyen módon. Egy nappal azelőtt, hogy fodrásztam a szalon profi laborjában, az árcédulák normálisak, és a fodrász nagyon sok, át kellett gondolnom. Minden embert ajánlanak.

A múlt nyárig nem gondoltam olyan problémára, mint a zsíros lerakódások. Úgy tűnt számomra, hogy egyáltalán nem rontott el, amíg a férjem és én nyáron Törökországba mentünk, ahol sok gyönyörű szépség napos volt a parton. És a férjem egyértelműen utalt: azt mondják, nagyszerű lenne, ha én is elvesztettem a súlyomat ... Amikor hazaértem, kezdtem keresni a módját, hogy gyorsan megszabaduljak a "többletemből". Természetesen nem terveztem a kés alá menni, ezért mentem kedvenc szalonomba, a Mushka-ba, ahol felajánlottak. Legközelebb ›

Véletlenül megbotlott egy felülvizsgálat és legalább ilyen értelmetlen, és nem szenvednek, de nem tudok írni. Most meg fogja érteni, miért. Victor, ugyanolyan, mint Tatiana, az én uram, és mi a helyzet, és a szakmaiság hiánya nehézségekbe ütközni. Ami az ember elfutását és zaklatását illeti, egy kék kanca őrlője. Victor több, mint helyes, a másodikban, hogy megértse a tájékozódást a szolgáltatás folyamatában szinte nem reális. tanúja volt, ugyanúgy manikűr volt, mint egy férfi. Annak érdekében, hogy tanácsot adjak a normális látogatóknak. Legközelebb ›

Az első alkalommal a mester szőrtelenítés Tatiana, kiderült, nem minden tökéletes, de megpróbáltam. A Kurkino többi szalonja után örültem ennek a szőrtelenítésnek, és egy hónap alatt visszatértem a Tatiana-hoz, és teljesen elszálltam! Még a legrosszabb szalonokban is meghaladta a Kurkinót! Elveszett Salon „Fly” jó ügyfél, t. Hogy. Fog Tatiana minden kozmetikai eljárások és hardver! Kiderült ebben a kabinban mindössze 1-n-szer próbálja amelyek csalogatni magasság a második, a második és az azt követő időkben. Legközelebb ›

Undorító, vagy inkább nem, mosoly és visszaélésszerű formában, de senki sem hallja, küldjön mesterek fizetés nélkül, különböző ürügyekkel, állítólag bírságok és így tovább. N. Ne menjen velük dolgozni, fiúk figyelmeztetett, gondoltam, hogy a hazugság . Tehát ne gyarapodj, tehát önmegsemmisítés. Sok szerencsét.

Kapcsolódó cikkek