10 Mítoszok az oktatásról Európában

10 Mítoszok az oktatásról Európában
A felsőoktatás az állami EU egyetemeken rejtélyes és mítoszokban rejlik. Itt vannak a leginkább jellemzőek:

  1. Az Európában való tanulmányozás drága. Ez igaz Nagy-Britanniára, Hollandiára, Ciprusra és magánegyetemekre. A felsőoktatás állami intézményein azonban Ausztriában, Németországban, Görögországban, Spanyolországban, Olaszországban, Norvégiában, Finnországban, Franciaországban, a Cseh Köztársaságban gyakorlatilag ingyenes, beleértve a külföldieket is.
  • Csak a kivándorlók mennek Európába tanulni. Igen, tanulmányok országban ingyenes az oktatás továbbra is az egyik kényelmes módja a bevándorlás, mivel lehetővé teszi, hogy él a tarló területen több éve, hogy a munka és kap diplomát elismert ebben az országban, majd kiadni egy működő tartózkodási engedélyt. Másrészről az európai diploma, és ennek megfelelően az egy vagy két idegen nyelv magas szintű ismerete egyre inkább az orosz-ukrán nemzetközi vállalatok magas pozíciókra való felvételének követelménye.
  • Európában az oktatás szintje alacsonyabb, mint az orosz / ukrán. A szovjet utáni oktatás az elvre épül: minél több szakismeret - annál jobb. Európában a hangsúly nem az elmélet, hanem a gyakorlatban való alkalmazása. Ezért egyes szakterületek, például az alkalmazott matematika vagy nukleáris fizika, a CIS szakembereink a legjobbak közé tartoznak. A legtöbb alkalmazott területen például a pedagógia, a pszichológia, a biológia, a menedzsment, a közgazdaságtan, az európai oklevelek nagyobb mértékben alkalmazzák az alkalmazott készségeket és tapasztalatokat, és az EU-n kívüli okleveleket külön fel kell ismerni. Hasonlóképpen, Európában el kell különíteni az orvosi okleveleket.
  • Az EU országaiban a tanítás csak a helyi nyelven történik. Igen, a legtöbb esetben a közoktatási egyetemeken a költségvetési programokon való tanulás a helyi nyelven történik. A külföldiek részére ingyenes angol nyelvű képzést biztosítanak a mester gyakorlati programjai számára az összes EU-országban, valamint az ausztriai, németországi, norvégiai, olaszországi, finnországi, franciaországi angol nyelvű programjainak száma.
  • Az EU állami egyetemre való belépés nagyon nehéz. A felvételi feltételek országonként eltérőek. Egyes országokban, például Spanyolországban, Finnországban és a Cseh Köztársaságban, a felsőoktatási intézmények állami beiskolázási vizsgát tesznek. A legtöbb országban nincs felvételi vizsga alapján az átlagos pontszám a bizonyítvány vagy oklevél, néha szüksége van egy igazolást a nyelvtudás, mint Franciaországban, néha ez akár egy évig vagy annál középiskolás otthon, mint Olaszországban, Németországban és Norvégiában. Ugyanakkor vannak olyan országok, amelyek nem fogadják el vizsgálatokat és így a jobb, hogy megtanulják a nyelvet miután felvettük: ez Ausztria, Görögország, Szlovénia és Lengyelország (az utóbbi két ország oktatás 2m euró évente külföldiek). Így túlzás, hogy beszéljünk az összes európai felsőoktatási intézmény belépésének összetettségéről. A tanulmány teljes időtartama alatt egy ösztöndíj vagy ösztöndíj megszerzése nehéz, de ha külföldi egyetemen szeretne tanulni, és hajlandó fizetni az életedért - ez mindenki számára elérhető.
  • Az orosz bizonyítvánnyal nem fogok az EU állami egyetemére. A beiratkozási feltételek eltérőek, beleértve az iskolai iskola után közvetlenül Ausztriában, Görögországban, Spanyolországban, Szlovéniában, Lengyelországban, Finnországban, Franciaországban, Csehországban. Ugyanakkor valóban irreális az, hogy az orosz egyetemről az európai egyetemre átvihető évek vesztesége nélkül.
  • Nagyon nehéz a hallgatói vízum megnyitása, különösen a 25 éven felüliek számára. Ha telt a felvételi eljárás az állami egyetemek és van egy rendje felvételi Minisztérium vagy az állami egyetem - és meghibásodások ritkák, mert a hibásan kiállított egy csomag dokumentumok a vízum vagy elégtelen források összege a számla. Európában sokan megtanulják a 25ti után, így az életkor miatt elutasítás fordulhat elő 50 év felettieknél, de nem azoknál, akik 30 évesek.
  • Nem tudok dolgozni a tanulás közben. Az egyetemeken és a mesterprogramokon dolgozó állami egyetemeken tanuló hallgatóknak joga van teljes munkaidőben dolgozni.
  • Iskola után visszatérnem kell hazámba. Ha közoktatási egyetemeken tanul, mint önálló hallgató, aki nem nemzetközi csereprogramokon keresztül tanul, akkor az országban maradhat a munka. Ráadásul az európai országok is érdekeltek abban, hogy a diákok maradjanak, találjanak munkát és adót fizetjenek. Más programok, például a külföldi tanulmányok állami finanszírozásának programja keretében történő képzés esetén a szerződés tartalmazhat egy visszavonásra kötelezõ záradékot.
  • Nem kell Európára. Az EU-ban hiány van a magasan képzett szakemberek, akik készek dolgozni és adót fizetni az országban. Ezért az európai országok finanszírozza a külföldi hallgatók képzését, és migrációs programot hozott létre a kékképpel rendelkező szakmunkások számára.
  • Tehát az ingyenes oktatás mindenki számára elérhető, és készek vagyunk tanácsot adni, felvenni az intézményt és megszervezni a dokumentumokat. Cégünk tapasztalatai szerint a költségvetési közoktatásba való utazás lehetősége ideális a 16 és 45 év közötti bevándorlók számára, akik készen állnak a tanulásra, a nyelvtanulásra és a karrierépítésre.

    Tetszett ez:

    Navigáció rekordok szerint

    kérdés - Fiam befejezi az orosz nyelv második tanfolyamát. Az idegen nyelv nyelvének szinte 0. nem készen áll a nyelv elsajátítására, melyik országba léphet állami egyetemen?

    Jó napot, 31 éves vagyok, van egy felsőoktatásom egy orosz egyetemen, de nem beszéltem angolul, házas voltam, és van egy kisbabám, rendelésem van. külföldön ingyenes oktatást szeretne kapni. A szakma nem fontos, az angol és a könnyű belépés fontos, hogy tanulmányozzák és javítsák az angol nyelvet. beszéljen és így tovább, legyen a környezetben. valamint a képzésre fordított idő minimális szintjét. Hogyan lehet elintézni és hogyan lehet a gyermekkel együtt lenni? a férj beleegyezik, hogy várakozik az Orosz Föderációban. de itt van egy kicsit ... Tudnék dolgozni és tanulni, de egy gyerek számára valószínűleg bérelhetnéd egy nővért.

    Hello, én vagyok 24 éves, nem házas, nincs gyerek, nemrég kapott egy 2 fokozatot közgazdaságtanból és menedzsment (Customs) és a jobb és a modern zakonodatelstvo.Hotela tanulni angolul, és tudom, hogy tökéletesen megy egyetemre, vagy kap egy Általában mondd meg, milyen lehetőségek vannak, szabadságom és nagy vágyam, hogy Európába menjek.

    Üdvözlünk! Oroszországból vagyok. 30 éves vagyok, házas vagyok, a gyermek 1 éves és 7 hónapos. Van 2 fok kitüntetéssel, tudom English (alapfokú oktatás I - nyelvtudomány, angolt, C2-es szintű) is tanított Spanyol (B2 szint), francia és német (B1). Szeretném tudni, hogy vannak-e nyelvészek és tanárok számára programok, lehetőleg angolul, és mi. Nagyon fontos annak megállapítása, hogy vízumot lehet-e kapni férj és gyermek számára.

    Ha tolmács akarsz lenni, akkor be kell jelentkezned a főiskolai fordulatra, és meg kell számolnod a tantárgyakat, mert az orosz / ukrán okleveleket nem ismerik el. És ha nem számít, akkor van egy csomó program, akkor kérheti a filológia a mester fokozatot, vagy valami közeli. Nincsenek vizsgák. Csak Ausztria és Spanyolország vízumot ad a férjemnek és gyermekemnek, más országokban pedig a férjemnek is ezt kell tennie.

    Jó napot! A méz harmadik évében vagyok. Intézet, az angol nyelv az átlag felett, az egyetemen végzett egyetemi diplomát követően szeretnék áttelepülni az európai lakóhellyel, az azt követő lakóhellyel. Mondja meg, van-e lehetőség arra, hogy bejusson az ingyenes oktatásba és mely országokban? És hol a legkönnyebb?

    Köszönöm a választ! Vagyis újra kell tanulnom egy európai egyetemen? És semmi más?

    Kapcsolódó cikkek