Ufa "játszott a" tisztelgés "egy felhívni

Ufa a bajnokság első három mérkőzésén az FNL 6 pontot szerzett, és a harmadik sorban rendezte el a táblázatot. Jó hírek érkeztek a kórházba, és Ufimtsev: teljesen felépült a trauma a középpályás Jevgenyij Dukhno. Ami az ellenfelet illeti, az "Ufa" táborban élő Belgorod állampolgárokat komoly ellenfeleknek tartják. Annak ellenére, hogy még a „Salute” a tavaszi, valamint Ufimtsev, játszott a másodosztályban, Belgorod FNL kezdett viszonylag jól, egyre 4 pont három mérkőzést.

Az első 20 perc a kölcsönös felderítés volt. A játékelőnyt fokozatosan a tulajdonosok birtokolták. Ez az előny 53 perc alatt célba ütközött. Mikhail Markosov gólt szerzett. Az előrelépés végül megtört. Annak tiszteletére, amit Michael végzett az eredeti tánc területén.

"Ufa" játszott a "Salute" egy döntetlen Fotó: "Ufa" játszott a "Salute" egy felhívni

A szünet után a vendégek fokozták a támadást. De a házigazdák nem adtak győzelmet. A labdához tartottak, újra és újra megrohamozták a Salute kapuját. Úgy érezték, még egy célra van szükség a bizonyossághoz, de csaknem száz százalékpont hiányzott. Melyik az érintett. A játék végén a "polgárok" ragaszkodtak kapukhoz, talán tudat alatt akarva tartani a pontszámot. Is fizetett. A 89. percben Ivan Zhirnoy sikerült gólt szereznie az Ufa csapat ellen. És Evgeny Kobozev nem segített ebben az időben. A fennmaradó időre "polgárok" hiányozhatnak, de az "Ufa" állt. 1: 1.

A "Salute" - a leginkább támadó csapat a bajnokságban átlagosan 96 támadásért játszik egy mérkőzésen és 16 ütést ér el.

Belgorodtsy leggyakrabban sarkon, átlagosan 8 per mérkőzésen.

Amir Bazhaev ("Salute") a legnagyobb csapást fújta a kapuba - 12.

Mikhail Markosov ("Ufa") leggyakrabban a labdát küzdött a csúcson - 53 alkalommal.

Mikhail Popov (Ufa) a harcművészetek 73% -át, Pavel Alikin (Ufa) győzelmét nyeri - 71%. A "Salute" -ben egyetlen játékos sem nyer több mint a küzdelem 61% -át.

Ivan Fat ("Salute") 100% -os sikerrel jön a labda kiválasztásához (5/5).

Az ellenfelek 7-ből 9 gólt szereztek a végidőben.