Irtysh "a" croven star "döntetlenben játszott az Europa League-ben

Pavlodar "Irtysh" az Európa Liga második kvalifikációs fordulójának mérkőzésén játszott otthon a szerb "Crvena Zvezdával" - 1: 1.

Egy meglehetősen erős ellenfél a verseny ezen szakaszában Pavlodarra esett, a konfrontáció kedvencei a szerbek voltak, de a kazahoknak jó esélyük volt a sikerre.

A Dimitar Dimitrov csapatának fő témája volt a kapus helyzete, és szerencsére a klub rajongói, David Loria vette át, a többiek pedig nem voltak meglepetések. Az első percekből származó szerbek elkezdtek továbbhaladni, és csendben megnyerék a riválisokat a kapun. A hatodik percben jó alkalom volt a vendégek, Gelor Kang a büntetés közepén egy volt, de a csapata a védőre esett. Pavlodar csak tizedik percen belül veszélyt teremtett, a sarokban Stefan Zivkovic a keresztléc alatt csavargott, Philip Manoylovich volt. Ilya Kalinin a bal oldali büntetés bejáratánál ütötte a kaput, Manojlovic minden gond nélkül menedezett. Kanga a büntető vonalat gurította a labdát, a kapufa fölé esett a gól. A szerbek pillanatai nagyon durván cselekedtek, nagyrészt megszáradták a játékot, és sikerrel jártak, a Pavlodariák elmosolyodtak.

A második félidő váratlanul kezdődött a Pavlodar nép számára. Mario Maslach megtörte a szabályokat a büntetőterületen és Richmond Bocache a büntetőrúgás megnyitásakor - 0: 1. Szerint a tulajdonosok nyilvánvaló volt, hogy ezek ideges és kissé depressziós sokáig, hogy visszaszerezze, de ebben az időben a szerbek megtámadták. Nem világos, hogy mi számít a játékosok „Irtysh” a gondolkodásmód, vagy egyszerűen csak kimerült, mert úgy nézett ki, mint egy halvány árnyéka magukat, az ellenfél nem mutat semmit legyőzni ezt a „Red Star” volt lehetséges, de nem annyira, mint kísérletet tenni ma a Pavlodar nép. A megfelelő pillanatban, azaz miután a kihagyott cél, a kazah csapat egyszerűen nem volt jobb játékosok változtatni a dolgokat, de, hogy ez lehetséges, a sérülések büntetést végrehajtani Stefan Zivkovic. Folytatás Belgrádban.

"Irtysh" (Pavlodar, Kazahsztán) - "Crvena Zvezda" (Belgrád, Szerbia) 1: 1 (0: 1)

Célok: Bokakie a büntetőpontból 51 (0: 1), Zivkovic a büntetőhelyről 90 + 3 (1: 1)

Figyelmeztetések: Stamenkovic 52 - Srnich 16, Stojkovic 36, Donald 73

"Irtish": Loria Kislitsyn (Shabalin 85), Rodrigo, Kalinin (Aslan Darabayev 77) Dautov, Zivkovic, hetero Stamenkovic, Fonseca, Maslach, Bugayov (Fofana 78)

"Red Star": Manojlovic, Branko Jovičić Le Tallek, Kang (Milijas 63) BOAC (Racic 90), Donald, Stojkovic, Andjelkovic, Srnich, Ricardinho (Ruiz 84) Savic

Legfőbb Igazgatóság: Marius Avram (Románia)