88 A tűt a karburátorra zárja

Hello mindenkinek.
Egy hónappal ezelőtt egy új karburátor került felszerelésre. Ebben az időben nem volt probléma vele.

Az első probléma szombaton jelent meg, amikor munka közben voltam, és hazamegyek, de az autó megállt és már nem kezdődött el. Elkezdtem ellenőrizni a csomópontokat: egy szikra jelenlétét; a villogó forgása a legrosszabb gombafelszerelésre gondolt, de nem minden rendben van; így az üzemanyag kijött a visszatérésből.

Miután szétszereltem a karburátort, miután lecsavartam a felső részt, láttam, hogy nincs benzin az úszókamrában. Aztán jött az a gondolat, hogy a zaplal zseb tű, mozgó minden, elkezdett dolgozni. Ennek eredményeképpen mindent visszavettem, így hazatérve nem törtem le, és néhány kilométerre elmentem a munkától. Minden rendszeresen működött.

És ugyanaz a probléma ismét ugrott ki, amikor hétfő reggel elhagytam a garázs munkáját, és az autó elakadt már nem indít. Tudván, hogy a probléma ismét ki van választva. Csak tanácsot kért Nail bácsikámtól, és azt tanácsolta, hogy dörzsölje a gyémántpasztót, hogy ne ragadjon.

Általában ez ügyben töltöttem körülbelül 3 óra utazás a bolt auto alkatrész cseréjével, majd vissza a ház végén 12 órával a nap és az autó már elment dolgozni.

Üres úszó kamra

A csavarhúzó csiszolásához gyorsabb a tű gyémánt paszta csiszolása

Ezenkívül a tű rúdja dörzsölve lett

Mosott egy gyémántpasztából egy edényben, benzinszeleppel


De az eredmény az, hogy megpróbált dörzsölni, a tű nem segítette a klinikát.

És úgy döntöttem, hogy egy új tollat ​​akarok eljutni a boltba. Este, még akkor is, amikor apám otthon jött, azt mondta, hogy ez a dugós tű megállította a kampányt, amíg le nem szakadt. Tehát a tartalékba megy.

Az új szelepet, valamint egy tüzelőanyag-szűrőt és egy gumigyűrűvel, hogy repülő törmeléket nem a úszóház védelmen fúvókák

A döntő nem csak képeket készített, hogy minden működik

Ennek eredményeképpen 100 rubel maradt alkatrészek és 100 rubel szállítási költség a kocsihoz

Kapcsolódó cikkek