5 Kedvenc dolgok csontos vaddisznó

Valaki emlékszik rá, mint egy színes párt ismert ének-tánczenekar «Quest Pistols», de ma az embereket érdekli az ukrán divat és színes egyéniségek, ismert Kostya Borowski, mint az egyik az alkotók az eredeti és az eredeti ruhát címke alatti «KBDM». Indiai mandala, keresztek, csillagok és egyéb tároló szimbólumokat print - akkor alig látott senki mást Ukrajnában ilyen eklektika. Együtt egy másik bennszülött «Quest Pistols» Daniel Matseychukom Kostya teremt nem csak elegáns gyűjtemények, hanem a zene, és a csoport neve azonos a neve a tervező duó «KBDM». Miután találkoztunk a zenészrel és a tervezővel, megkérdeztük őt inspirációról, szerelemről, stílusról és kedvenc dolgokról.

5 Kedvenc dolgok csontos vaddisznó

A születéskor vagyok a játék! Szóval csillagok voltak. Gyermekkorom óta táncoltam, versenyeztem és versenyeztem. Aztán ott volt a "Quest" balett, a "Quest Pistols" csoport, most "KBDM", és ez már egész filozófia. A kreatív "KBDM" kombináció ötlete többek között egy olyan ruházati részleg volt, amely a show alatt használható. Először azt tervezték, hogy varrni csak magamra, de akkor határozták meg a határokat, és egy sor ruhát készítettek a témában lévők számára. Már volt tapasztalatom: rajzokat készítettem Lilia Litkovskaya, Valeria Kovalska, a "Syndicate", stb.

5 Kedvenc dolgok csontos vaddisznó

A "KBDM" márka fogalmáról

Utility, comfort, mert a ruháinkat táncra, sportra, aktív életmódra hozták létre. Röviden, ez a hangulatunk egyenruhája, és nem a bőr bőr.

Csak amikor a lányom született, és a feleségem és én hangolva ő kényelmes hullám (szinte nincs hang, nagyon csendes, csak a klasszikus, indiai mantrák gyermek dalok), rájöttem, hogyan függ a zenét. A levegőből. Csak mindig kell lennie. Aztán kezdtük fokozatosan növelni a sebességet. Most szinte mindig hallunk zenét, mindenki táncol, a lány tudja a "KBDM" összes dalát. A zene hangulat. Meg tudod fogyasztani, és létrehozhatod. Számomra még hallgattam a hangokat.

5 Kedvenc dolgok csontos vaddisznó

Nem szeretem a "divat" szót. Számomra divatos - ez semmi, vagy inkább, mint a legtöbb, de létezik a "stílus" fogalma. Stílus belsejében, és ha fejlesztesz, akkor valahogy megnyilvánul. A saját márkánk után egyrészt az orrodunkat a szél felé tartjuk, és a legújabb divatirányzatokat követjük, másrészt intuitív módon járunk el.

5 Kedvenc dolgok csontos vaddisznó

Az élet alapelveiről

Ne öld meg - tág értelemben. Számomra elvben nincs közvetett kapcsolat az erőszakkal és a gyilkossággal, ezért vegetáriánus vagyok. Meg vagyok győződve a "tiszta test - tiszta tudatosság" elvének tisztességességéről (ha ez nem csak és nem annyira a higiéniáról szól). Egyszerűen csak felsorolom: felelősség, keresés és mozgás, szépség mindenben.

5 Kedvenc dolgok csontos vaddisznó

Szeretem a sok helyet, és nem nevezek ki egyetlen várost sem. Talán azt mondom, mert szeretteim városát még nem találták meg. Látni fogom, és szerelmes vagyok, de most már jó nekem, ahol a szeretteim vannak, ahol most vagyok.

A szerelem prana, létfontosságú levegő, múzs, kihívás. Az, amelyen minden alapul, és milyen célra minden teremt.

5 Kedvenc dolgok csontos vaddisznó

Az univerzum az ízlés, információ, tudás és boldogság mélytelen óceánja. Az inspiráció mindenütt származik, amely a családon, a barátokon, az idegeneken keresztül mesterséges ingerléstől mentesül. Ez mindig váratlanul történik. Láttam valamit, hallottam, olvastam. Egy pillanatig egyesület, betekintés - és a kreatív folyamat már fut.

5 Kedvenc dolgok csontos vaddisznó

Őszintén szólva nagyon szeretem a KBDM-et, most ez a kedvenc márkám. Nem szeretem a ruhákat, de értékelem a minőséget és az eleganciát.

Az álmom a világbéke. Személy szerint nem kell mást.

5 Kedvenc dolgok csontos vaddisznó

Kamera «Mamiya 7 II»

5 Kedvenc dolgok csontos vaddisznó

A "Mamiya 7 II" közepes formátumú filmkamera jó eszköz a fotókhoz. Fotó nélkül szeretem zenét. Alapvetően ez egy film.

5 Kedvenc dolgok csontos vaddisznó

5 Kedvenc dolgok csontos vaddisznó

5 Kedvenc dolgok csontos vaddisznó

Nemrégiben spontán cseréje volt a "rögzítésem" az "alvázra". Szeretem, hogy gyermekkorom óta vezessek bennem - ez a kétkerekű közlekedés legegyszerűbb változata, emellett fejleszti a figyelmet, a reakciókat és segít a fizikai állóképesség fenntartásában.

5 Kedvenc dolgok csontos vaddisznó

5 Kedvenc dolgok csontos vaddisznó

"Miracle Worker" KBDM póló

5 Kedvenc dolgok csontos vaddisznó

Bestseller és a "Ninja Basic" tavaszi-nyári kapszula kedvenc nyomása. Mindenkinek szentelt, aki csodálatos élményt nyújt: barátainak és idegeneknek, akik minden nap hűvös dolgokat tesznek.

5 Kedvenc dolgok csontos vaddisznó

5 Kedvenc dolgok csontos vaddisznó

5 Kedvenc dolgok csontos vaddisznó

5 Kedvenc dolgok csontos vaddisznó

Panama - példa a közelgő együttműködésre a híres kijevi streetwear márkák egyikével, a csapkod egy Daniel ajándéka. Normcor soha nem volt a trend számomra. Minden kényelmes ruhát már létrehoztak, és nagyra értékelem a megfelelő cuebal kényelmét. Például, koncertek alkalmával hazai papucscipőt és pizsama nadrágot használtam az európai olcsóbb ruhákból. Egyébként a ruházati márkákkal való együttműködés, a közeljövőben a KBDM-nek egész sorozata lesz.

5 Kedvenc dolgok csontos vaddisznó

5 Kedvenc dolgok csontos vaddisznó

5 Kedvenc dolgok csontos vaddisznó

Nem szeretem a farmert, a nadrágot. Kényetlen, legalábbis a legtöbbjük nem a ninja mozgásának technikájára készült. A másik dolog rövidnadrág! Télen hordom őket, és a felmelegedésnél a KBDM ruházatot használom. Most új formatervezési mintákon dolgozunk, beleértve a nőket is.

5 Kedvenc dolgok csontos vaddisznó

Fotó: Daria Shramko

Készítette: Natalia Denisyuk

Kapcsolódó cikkek