4 Mágikus trükkök a testededdel

Javasoljuk, hogy 4 egyszerű trükköt testeddel. Meg fogsz lepődni, ha egy ember csak egy mutatóujjával tarthatja a helyüket, könnyebbé teszi a karjait, mint a levegő, kiterjeszti az orrát, és elrontja az elmét az ezzel ellentétes feladatokkal.

1. trükk: "Fogadok, hogy nem tudsz felkelni"
1. Tegye a barátját egy székre.
2. Kérje meg tőle, hogy átkarolja a mellkasát.
3. Nyomja a mutatóujját a homlokához.
4. És most hadd próbáljon felkelni
Kézek nélkül ez szinte lehetetlen.

2. trükk: "A kezek könnyebbek, mint a levegő"
1. Légy az ajtóban.
2. Nyomja le mindkét kezével. A tenyerét befelé kell irányítani.
3. 30 másodperc elteltével álljon a szabad helyre.
A kezedben azonnal érezni fogod magad - úgy tűnik, hogy erőfeszítés nélkül elindulnak a maga részéről.

3. trükk: "Nagyon hosszú orr"
1. Ülj le egy széken a barátod mögé.
2. Helyezze a jobb oldali mutatóujját az orrára, a baloldal pedig saját.
3. Zárja le a szemét és egyidejűleg mozgassa mindkét ujját felfelé és lefelé az orr mentén.
60 másodperc után elkezdi érezni, hogy a bal és a jobb kezével érintse az orrát!

4. trükk: "különböző irányokban"
1. Ülj le egy székre. Tegye a lábát a lábára és indítsa el a lábát az óramutató járásával megegyező irányban.
2. Most ugyanabban az időben elkezd körvonalat rajzolni a levegőben az óramutató járásával ellentétes irányban a levegőben.
Érezni fogod, hogy az agyad egyidejűleg két ellentétes feladatot próbál megoldani.
Végül feladja és adja meg a parancsot, hogy mindkét lábát és karját egy irányban forgassa.

122 plusz 39 konz

  • A tetejére
  • Először a tetején
  • Topical Top

A 4. trükk sok ember számára könnyen elvégezhető)
Egyszer kísérleteztem, sokakat kértem, hogy csinálják, nem a többséget, de néhányat, beleértve engem is.
Alapvetően kiderül, hogy táncosok, dobosok és más zenészek, akik nagyjából beszélik a lábakat)

Bontsa ki a 3. ágat

Megerősítem. Sam egy kis zongorista, aki problémamentesen bánik. De ha megpróbálja forgatni a karját és a lábát különböző frekvenciákkal (különösen nem többször), akkor problémák merülhetnek fel :)

Bontsa ki az 1. ágat

furcsa. Az ellenkezője van, amikor elkezdem fordulni a kezem gyorsabbá, jobbnak tűnik (egy kis dobos))

Bontsa ki a 0-as fiókot

Amikor foglalkozó atlétika, akkor arra kérték, hogy ugrik az egyik lábat jobbra az egyik kezével simogatta a fejét az óramutató járásával ellentétes és használtgép megveregette a lábát, ami ingyenes,) minden következetesen végre, majd a mozgás változott pár percre

Bontsa ki a 0-as fiókot

2. trükk: "A kezek könnyebbek, mint a levegő"

Ez történik, amikor húzza a súlyzókat :)

Bontsa ki az 1. ágat

És ha 10-50 kg-ra húzza a vállára egy 50-60 kg-os kislányt, hihetetlen könnyedséget érezhet a szervezetben.

* A lánynak szüksége van a fizikájának megfelelő választásra.

Kapcsolódó cikkek