35 éves vagyok, és nem vagyok házas

35 éves vagyok, és nem vagyok házas

35 éves vagyok, és nincs férjem, sem gyermekem, és félek, hogy soha többé nem fogom őket. Az igazság Bevallom, hogy élt 35 évet, de még soha nem volt még egy komoly kapcsolatot, nem férjhez, és senki sem él egy házban, és a romantikus találkozás nem tart tovább, mint egy hónapja. Mi a baj velem?

By the way, én nagyon szép, a felsőoktatás, a férfiak mindig figyelni rám. De valahogy ugyanaz. Az elmúlt 2 évben csak egy társkereső oldalon találkoztam, de ez nem működött. Vagy az ember egyáltalán nem érdekelt nekem, vagy a kölcsönös együttérzés hamarosan eltűnt a ismerős után.

Kezdjük a családi fotókkal a Facebookon, a Névjegyzék és az osztálytársak között.

Fotók - igaz vagy hamis?

A családi boldogság megítélése a közösségi hálózatokon megjelenő fotókból az, hogy higgyük el, mi van a kerítésen. Mint mindannyian tudjuk - nincs semmi a kerítés mögött. Tehát itt van. Az ember mindig megpróbálja bizonyítani, hogy valójában nincs. Egy boldog család, szerető férj, megható ölelések és gyönyörű csókok - nézd meg, hogy minden nagyszerű velünk. És valójában a férj régóta jár az oldalán, vagy gondolkodik ebben az irányban, és a feleség továbbra is örömet szerez az interneten a családi boldogság dokumentált bizonyítékaival. Azok, akik elégedettek az életükkel, nem gyűjtenek jóváhagyó huskyt a fotói alatt. És általában, a bölcs emberek nem mutatják ki boldogságukat a bemutatóra, hanem más emberek szeme irigységére.

Most lépjünk át a fő kérdésedre.

Mi a baj velem? Miért vagyok egyedül?

A pszichológusok nem válaszoltak a kérdésemre. Imádom a pszichológusokat, de nincsenek sajátosságai. Most már tudom - ez nem szakterületük. A legtöbb tapasztalt közülük úgy véli, hogy az ügyfél maga mindent tud. Csak ezt a tudást kell megnyomni. De őszintén szólva, nem tudom ... Tehát a kérdés: „mit gondolok a férfiak?” És „Do Támogatom anyámnak, hogy minden férfi kecske, mint az apám?” Nem tolta.

Pszichiáterek? Vicces. A jövõtõl kitalált szám 0,1% volt. Az asztrológusok? Krónikusan beteg voltam szerencsésen. Most már értem, hogy miért - olyan magamhoz vezetett, amit én magam csinálok. Az útod választja Önt, és te nem vagy az övé. (Arról, hogy ez történik másokkal, már írtam, például itt.) És csak akkor, amikor én magam is részt vesz egy profi asztrológus, és alaposan megvizsgálja minden milliméter a születési chart, megfejtette az összes múltbeli eseményeket a planetáris energiák, átdolgozott térképek férfiak aki belépett az életembe, és bántott, megtaláltam a válaszokat az összes kérdésemre. És miért vagyok egyedül, és miért nem találkozom azokkal, és mennyi ideig fognak nekik elküldeni.

Ezért van két hírem neked. A rossz hír az, hogy nem lőni a filmet. És 99% -uk még csak nem olvasta a forgatókönyvet. De jó hír. A szkriptet elolvashatjuk, a szerepet megtanulhatjuk és lejátszhatjuk egy encore-hoz. És ha tényleg megpróbálod, akkor talán meg tudsz állapodni az íróval, hogy rögzítsd a fő jeleneteket.

És most vissza hozzátok.

35 éves és én vagyok az egyetlen

Szóval már játszol az életed második darabjával. Beszéljünk együtt. Talán a forgatókönyvedben a házasságod a 2. cselekedetben, évek 35-40 évesen? Egy napon találkozni fog a férfival. Akkor felmerül a kérdés - miért húztál mindezt 40 évig? Azt hiszem, hogy felteszek egy kérdést magamnak: "Mi a baj velem? Miért vagyok egyedül? "És így, lépésről lépésre, hogy megértsék a csótányukat, és végül, miután találkozott az embereivel, építeni vele egészséges kapcsolatot. Ne feledje, hogy amikor 20 éves korában találkozol vele, minden szomorú eredményt ér. Mivel nem tudod, hogy még nem vagy kész boldog végére, a múltban negatív élmény gyűlt össze a lelkedben, amelyet meg kell szabadulnod. Véleményem szerint ez nem a legrosszabb lehetőség a jövőbeli események fejlesztésére. Elfogadja?

Rosszabb. Például a sors folyamatosan felkínálja a házasságkötési esélyeket, és a nő egyszerűen nem veszi őket. Egy példa a gyakorlattól. Gyönyörű és őrülten bájos nő, 45 éves, nem házas, soha nem volt gyerek. A múltban a kártya valóságos lehetőségeket kínál feleségül venni többször. - kérdezte. "Igen, megtették, de minden alkalommal azt hittem, hogy semmi jó nem juthat el tőle" - ismeri el. És ez igaz - születési táblájában a szerelem és a házasság nem barátok. A "miért" megértéséhez és a kompromisszum megtalálásához a forgatókönyv jelentése. Ha megérti, felismeri, gyakorlatba foglalja - a következő esély egy valóságos esemény lesz, boldog véget érve.

Nos, egy szomorú összehangolás - a házassági mutató a születési táblázatban, és a vőlegények - nem. A házassági esélyek vége. Miért? Úgy gondolom, hogy egy nő pszichológiai hangulatai megakadályozzák az összes lehetőséget. De újra meg kell értened, hogy megértsd az ilyen érzéketlenség és közelség okát.

A jövő férje is megtalálható lesz?

Tehát, ha még mindig lelke van a személyes fronton, használja ezt az időt, hogy kitaláld az életed forgatókönyvét. Egy olyan találkozó jelenetet fog elérni, amellyel a tiéd - a legjobb verzióban játszani, és véget vetni a végével. Ki tudja?

Meg kell ismerkednem, kommunikálni? Természetesen szükség van rá! De akkor is házasodni fog, amikor eljön az ideje. Ezért nyerj tapasztalatot, tanulj meg élvezni a férfiakkal való kommunikációt, érezd a női energiádat, a legfontosabb dolog - ne zárd be magad.

És mindig emlékezz rá: mindaddig, amíg egy nő úgy érzi, mint egy nő, soha nem késő újra kezdeni. és férjhez menni, és még akkor is szülni fog, ha már túl van 30-nál. Mellesleg egészséges csecsemő születhet 50 éves korban, és 20 évesnél idősebb beteg. Személyesen találkoztam ilyen esetekkel. Mindenkinek megvan a maga története.

Higgyetek a női hatalmaidban, és sikerülsz!

Kapcsolódó cikkek