17. cikk (1)

Talán nagyon rosszul voltam, és kissé meghajlott a bot fölé, de hogyan tudnék egy protokollt nélkülözni, így az aláírásom is nem létezik. Jogos a jegyzőkönyv kidolgozása anélkül, hogy az a jelenléte, akinek megfogalmazódott, és mit kell tennie ebben a helyzetben. Hogyan vitatkozzam a protokolltal való egyet nem értését és fellebbezzenek ellene?

Az ügyfél tisztázása

Ismertem az ügynököket és a jegyzőkönyvet ma. A jegyzőkönyv szerint nem hajlandó aláírni, és minden jogom kifejtettem, és én is elutasítottam, hogy feljegyzést tegyek. Az eset anyagaiban is van egy útlevelem másolata, amely nyilvánvalóan az ügy anyagából származik, amellyel megismerkedtem (azonosak). Értesítések a protokoll egy példányának küldéséről, bár a protokoll maga azt mondja, hogy elküldték nekem. A jegyzőkönyvet nem az a személy írta le, akikkel közöltem, mivel közöltem egy férfival és a jegyzőkönyv aláírásával egy nőt. Ráadásul csak eljárási dokumentumok vannak.

A protokoll a mellékletben.

Válaszok az ügyvédekről (13)

A jegyzőkönyvet minden esetben össze kell állítani az összeállítás időpontjának és helyének értesítésével

Ezért az ügy vizsgálata során ezt az állást meg kell mondani, és az eljárás felfüggesztésére irányuló kérelmet kell benyújtani, mivel ez a jegyzőkönyv elfogadhatatlan bizonyíték, mivel a törvény megsértésével érkezett

Kérdése van az ügyvédnek?

A protokoll kidolgozásának kérdésében a következő szabványok léteznek:

Ez azt jelenti, hogy abban az esetben, ha a bejelentett személy nem jelenik meg a megállapított eljárásnak megfelelően, adminisztratív jogsértési ügyet kezdeményeztek, ilyen személy távollétében lehet jegyzőkönyvet készíteni.

A protokoll másolatát meg kell adni. Megvan?

Az ügyfél tisztázása

Jó napot! A protokoll másolataim nincsenek, és senki sem adott nekem, véletlenül tudtam meg, hogy bírósági tárgyalást terveznek, fogalmam sincs, hogy mit mondjak a bíróságon. Az a tény, hogy megtagadták tőlem az ügy felülvizsgálatához szükséges időt, és elmentem?

Megértem, hogy számomra azt jelenti, hogy nem akartam elhagyni a tárgyalótermet, szóval ez valamit jelent. hogy bíróság elé álltam, és megkapták a lehetőséget, hogy megkapja ezt a jegyzőkönyvet és azt a tényt, hogy ezt a jegyzőkönyvet velem készítettem volna.

Helló Valószínűleg a végrehajtó jelezte a rekord, hogy nem volt hajlandó aláírni, és kap egy példányt a protokoll, ez megengedett a törvény ... Ez minden bizonnyal egy feltételezés, mert maga nem írta alá a protokollt.

Helló Valószínűleg a végrehajtó jelezte a rekord, hogy nem volt hajlandó aláírni, és kap egy példányt a protokoll, ez megengedett a törvény ... Ez minden bizonnyal egy feltételezés, mert maga nem írta alá a protokollt.
Boltunova Marina

Igen, ez az út nagyon lehetséges és gyakran előfordul

Jó napot! A protokoll másolataim nincsenek, és senki sem adott nekem, véletlenül tudtam meg, hogy bírósági tárgyalást terveznek, fogalmam sincs, hogy mit mondjak a bíróságon. Az a tény, hogy megtagadták tőlem az ügy felülvizsgálatához szükséges időt, és elmentem?
Natalia

Az Ön ügyében helyénvaló lenne bírósághoz fordulni, fényképeket készíteni az összes anyagról, időt kérni az ügyvéd kereséséhez, és tanácsért fordulhat ügyvédhez. Nem látja a dokumentumokat, hogy tanácsot adjon - nem helyesen

Hello Natalia, jogod van arra, hogy írásban kifogást (magyarázatot) nyújts be, jelezve, hogy a részvétele nélkül készített jegyzetet a kollégái által említett cikk megsértésével. A jogszabály nem írja elő a jegyzőkönyv fellebbezését. Ezenkívül fellebbezhet a végrehajtó intézkedéseivel (aki kiadta a protokollt).

Tisztelettel R.V. Dobysh

Értem én betudni valamit, amit nem volt hajlandó elhagyni a tárgyalótermet, illetve az azt jelenti, hogy én a bíróságon, és képes volt, hogy a jelentést, és az a tény, hogy a protokoll elméletileg kellett volna elkészíteni előttem.
Natalia

Mindenesetre meg kell menni a bíróságra, és azt mondják, hogy már teljesítette a követelményt végrehajtó is lehet szükség kérheti a bíróságtól, hogy megidézi tanúként az elnök, hogy ő megerősítette ezt a tényt. Azt is nyilatkoznia kell, hogy a jegyzőkönyvet a részvétel nélkül készítették el, és egy példányt nem kaptak meg.

Város nincs megadva

Jó napot! Most meg kell szerezni egy példányt a protokollról, látni, hogy pontosan mit jelölt ki a végrehajtó, ismerkedjen meg az anyaggal, majd építse meg védelmét. Most csak a feltételeket tudjuk megfogalmazni.

4.1.4. Az adminisztratív bűncselekményről szóló jegyzőkönyvet (a továbbiakban: a jegyzőkönyvet) az Oroszországi Szovjetunió FSSP egyik tisztviselője készítette el közvetlenül az adminisztratív bűncselekmény elkövetésének felfedezése után, azaz attól a pillanattól kezdve, hogy a tisztviselő igazgatási bűncselekményt állapít meg (az Orosz Föderáció szabálysértési kódexének 28.5. cikke).
Ha a hivatalos orosz Szövetségi Végrehajtó Szolgálat a protokoll tisztázni kell, további az eset körülményeire semmilyen információt az egyén vagy tájékoztatás a jogi személy, amely tekintetében eljárást indított közigazgatási szabálysértés, azt kell készíteni két napon belül az észlelési közigazgatási bűncselekmény.
Ha a jegyzőkönyvet a 10. Az Orosz Föderáció közigazgatási kódexének 28.5. Cikke, ez nem jelent jelentős hátrányt, mivel ezek a kifejezések nem preclusiveek.
...

Ezenkívül fellebbezhet a végrehajtó intézkedéseivel (aki kiadta a protokollt).
Dobyshev Ruslan

Ez szintén nem biztosított. Rendelkezésre áll az ügy fellebbezése

Ennek eredményeképpen a bírósági végrehajtó azt mondta, hogy egy közigazgatási bűncselekményről szóló jegyzőkönyvet fog készíteni ... Jogos a jegyzőkönyv kidolgozása anélkül, hogy annak a személynek jelenléte volt, akire megfogalmazták, és mit kell tennie ebben a helyzetben. Hogyan vitatkozzam a protokolltal való egyet nem értését és fellebbezzenek ellene?
Natalia

Ha minden tényleg így történt, akkor nem volt jogsértés. A bíró abból a tényből indul ki, hogy bármely polgár maga határozza meg jogait, és saját belátása szerint hajtja végre azokat. Ezért a személyes akarat megtagadása a magyarázatok, az eljárási iratok aláírásának és a másolatok megszerzésének megtagadása útján a polgárok eljárási jogait gyakorolhatja. Ezért a közigazgatási bűncselekmény ügyében folytatott protokoll megvárásának megtagadása nem minősül jogsértésnek, és nem akadályozza az adminisztratív bűncselekmény ügyét.

4) Az Art. Az Orosz Föderáció közigazgatási kódexének 17.3. Pontja (a bíróságok vagy bírósági végrehajtóknak a bíróságok rendes rendjének biztosítására vonatkozó határozatának be nem tartása) ötszáz-ezer rubel összegű adminisztratív bírságot szab ki.

Van-e értelme ilyen kicsi finomságban, hogy szerződést köt egy olyan ügyvédnél, akinek a szolgáltatásai jelentősen többet fognak fizetni?

5) A bíróságon kijelentheti, hogy nem követett el közigazgatási bűncselekményt, a bírósági közrend nem sértette meg. Megoldása után a problémák az elnök a bíróság önként elhagyta a bíróság, így jogos ok eljárást megindító közigazgatási megsértése a végrehajtó nem (Art. 28.1 Az igazgatási kódex).

hogy a protokoll egy példányát küldi nekem, bár maga a protokoll azt állítja, hogy elküldték nekem. A jegyzőkönyvet nem az a személy írta le, akikkel közöltem, mivel közöltem egy férfival és a jegyzőkönyv aláírásával egy nőt. Ráadásul csak eljárási dokumentumok vannak.
Natalia

Minden olyan, amire számítottam. és még mindig vannak tanúk, valószínűleg bírósági alkalmazottak.

Ez szintén nem biztosított. Rendelkezésre áll az ügy fellebbezése
Feofanov Oleg

Nem értek egyet, a végrehajtó intézkedései a közigazgatási eljárás törvénykönyvével (a 219. cikk 3. része)

Város nincs megadva

A jegyzőkönyv szerint nem hajlandó aláírni, és minden jogom kifejtettem, és én is elutasítottam, hogy feljegyzést tegyek. Csak egy példányát az útlevelemet, amelyek látszólag vette az ügy általam ismert (ezek azonosak) .Uvedomleniya, hogy küldjön nekem egy példányt a jegyzőkönyvből, nem is a protokoll azt állítja, hogy küldtek nekem az aktát. A jegyzőkönyvet nem az a személy írta le, akikkel közöltem, mivel közöltem egy férfival és a jegyzőkönyv aláírásával egy nőt. Ráadásul csak eljárási dokumentumok vannak.

Ami a bejelentés hiányát illeti, a protokoll másolatának elküldéséhez kérheti a küldésének megerősítését, az anyagnak tartalmaznia kell egy kísérőlevelet, amely tartalmazza a ref. Dátumát és számát. Bár ez a pillanat nem alapvető fontosságú, mert Ön már megismerkedett a protokollal, de tanúskodhat a végrehajtó újabb megsértéséről.

Amikor egy közigazgatási bűncselekmény ügyét vizsgálja, adja meg a kérdésében feltüntetett magyarázatokat, a bírónak összességében értékelnie kell a bizonyítékokat, és minden kétséget értelmeznie kell az Ön javára.

1. bizonyítékok esetében a közigazgatási bűncselekmény olyan bizonyítékot, amelyre a bíró, a test, a hivatalos felelős az esetben, létrehozza a jelenléte vagy hiánya esetén a közigazgatási szabálysértés, a bűntudat személy hozott közigazgatási felelősség, és egyéb körülmények, amelyek fontosak az eset helyes megoldásához.
2. Az adathalmaz protokoll Szabálysértést, más protokollok e Kódex, magyarázatot a személy, aki ellen az eljárás folyik egy közigazgatási szabálysértés, az az áldozat tanúvallomása, a tanúk, szakértői vélemények és egyéb dokumentumok, valamint a jelzések a speciális technikai eszközök, a valós bizonyítékot.
3. Ne használja a bizonyítékok esetében a közigazgatási bűncselekmény, beleértve a vizsgálati eredmények elvégzett végrehajtásának állami kontroll (felügyeleti) és az önkormányzati szabályozás, ha az ilyen okirat kaptunk törvénysértés

13. A közigazgatási jogsértések eseteinek vizsgálata során. valamint fellebbezni a döntés ellen, illetve döntéseket esetben a közigazgatási szabálysértések a bírónak kell eljárni a cikkben megállapított 1.5 Törvénytárra elvének közigazgatási felelősség - az ártatlanság vélelme a személy, amely tekintetében az eljárás. Az ezen elv végrehajtásával az, hogy a személy hozta a közigazgatási felelősség, nem köteles bizonyítani ártatlanságát, bűntudat elkövetésével Szabálysértést jön létre a bírók, a hatóságok, felhatalmazott tisztviselők vizsgálni esetekben közigazgatási bűncselekmény. A személynek a közigazgatási felelősségre vitt bűnösségével kapcsolatos összeegyeztethetetlen kétségeket ennek a személynek a javára kell értelmezni.

Keresi a választ?
Egy ügyvéd kérése könnyebb!

Kapcsolódó cikkek