13 Vélemények a Munkavédelmi Intézet Moszkva, Falconry, Falconry 9th Street, 12

Iván! Az orosz Orvostudományi Akadémia MT Intézetének szakemberei magasan képzettek! A kutatóintézet státusza lehetővé teszi számukra, hogy sokat tegyen a káros iparágak alkalmazottai számára. Ezt saját belátása szerint végzik. Bevallom, hogy ez a "személyes mérlegelés" alapja a büntetlenség iránti bizalom. Ennek oka a "szakemberek - foglalkozási patológusok keskeny szakasza". Küzdjünk ezzel természetesen. Rájöttem, hogy nem releváns az összefüggés kialakítása a betegség és a szakma között, de nagyon megsértődött a polgári jogok megsértése. Ha igen, akkor az én oldalamon vagyok. Legközelebb ›

Jó napot, kedvtelésből vittünk a szervezetünkben. a munkavállalók rendszeres ellenőrzése megszervezte e tekintetben olyan embereket, akik nem rendelkeznek szakképzettekkel. Kérem, mondja meg, milyen dokumentumokat kell gyűjteni, és milyen dokumentumokat kell a mézet adni. szervezetnek, hogy elküldje Önnek a foglalkozási kórtan közepén, és milyen irányba kell adni? Nincs ilyen irányzat sehol. Tisztelettel: Belova Elena Anatolievna.

Nikolai Fedotovich és Igor Valentinovich - a legtapasztaltabb szakemberek

Iván! Az orosz Orvostudományi Akadémia MT Intézetének szakemberei magasan képzettek! A kutatóintézet státusza lehetővé teszi számukra, hogy sokat tegyen a káros iparágak alkalmazottai számára. Ezt saját belátása szerint végzik. Bevallom, hogy ez a "személyes mérlegelés" alapja a büntetlenség iránti bizalom. Ennek oka a "szakemberek - foglalkozási patológusok keskeny szakasza". Küzdjünk ezzel természetesen. Rájöttem, hogy nem releváns az összefüggés kialakítása a betegség és a szakma között, de nagyon megsértődött a polgári jogok megsértése. Ha igen, akkor az én oldalamon vagyok. Legközelebb ›

Kapcsolódó cikkek