99 éves nyilvántartó hivatal, újságíró

Az Orosz Államigazgatási Hivatal irodája ünnepelte megalapításának 99. évfordulóját. A polgári nyilvántartó hivatalok szakemberei majdnem egy évszázadon keresztül nyilvántartják az emberi sorsokat, és vasárnap vasárnap gratulálnak a regionális nyilvántartó hivatal legjobb alkalmazottai.

Zhanna NAZAROVA
AZ ULYANOVSK RÉGIÓ REGISZTRÁCIÓS HATÓSÁG URÁJA
Egész életük során a nyilvántartó hivatal munkatársai minden embert az életben kísérnek. Tegyen kíséreteket sorsuk nagyon fontos pillanataiban. Mert amikor egy személy születik, egy nyilvántartó hivatal jön be mind a házasság idején, más fontos körülmények között. És egy személy elhagyásával ebben az életben is, nyilvántartó hivatal nélkül nem tehet. Úgy gondolom, hogy egy ilyen komoly dátum valóban bizonyíték arra, hogy szolgálatunk valóban az emberek számára szükséges.

A regisztrátor nem munka, hanem hivatás. Támogassa az embert egy nehéz pillanatban, boldog pillanatok alatt örömet szerezzen vele - mindezek az emberek képesek

Zulfiya ABDULLINA
A ULYANOVSKI VÁROS LENINSKI KÖZÖTTI SZOLGÁLTATÁSI HIVATAL HATÓSÁGI KIADVÁNYA
Boldog vagyok, hogy minden nap a kedvenc munkámba megyek. Természetesen a verseny után mindenki inspirál. Egyre többet akarok tanulni, és még jobb dolgom.

Sergey MOROZOV
AZ ULYANOVSKI RÉGIÓ KORMÁNYZATAI
Teljes körű nyilvános szolgáltatásokat kell biztosítani a nyilvánosság számára elektronikus formában. Biztosítani kell a polgárok elégedettségét a nyújtott szolgáltatások minőségével. És Vladimir Vladimirovics Putyin elnök rendelete szerint egy államháztartási nyilvántartást kell létrehoznia. Ez természetesen nem csak a munkájának minőségét javítja, hanem a honfitársainknak is segítséget nyújt a kért dokumentumok mennyiségének csökkentésével és a polgári státuszok nyilvántartása során a szolgáltatások nyújtásának időtartamának csökkentésével.

Alexander és Olga több éve dolgozik ugyanabban a cégnél. Régóta ismerik egymást távollétében, de az egyik edzésen ismerkedtek egymással. A szerelem mellett első látásra az újszülöttek nem hívják. Az esküvő úgy döntött, hogy a kontrasztokon játszik - az élet legfontosabb napján Olga fekete ruhát választott.

Alexander és Olga TERESHENOK
FIATAL EMBEREK
Ennek semmi köze a hangulatomhoz ma. Ez valójában az életem legboldogabb napja, remélem, ami még boldogabb módon nyit. Ezért a ruha színe semmi köze a hangulatnak. - Végül a legfontosabb dolog a belső érzések, és nem az öltözködés. És remek ma.

Ne feledje, hogy a New Year's night REGISTRY OFFICES a régió továbbra is a munkát, amely az úgynevezett "az utolsó ügyfél". Ezért, ha a házaspár úgy döntött, hogy házassága a csengőóra segítségével megszilárdítja a kapcsolatot, a "kijelentem, hogy férjed és feleséged", éppen reggel 12 órakor hangzik majd.

Artem Petrov, Konstantin Nikitin. Riporter 73.

Kapcsolódó cikkek