4 napos étrendkirakás - "hatékony diéta 4 nap, 4 termék, mínusz 4 kg, és ez a minimum!

Három extra font határozottan a derékban és a csípőbe telepedett, és ehhez valamit kellett tenni! Mivel a csodák nem történnek meg, és a híres cseppek a testsúlycsökkenésnek nem voltak (személyesen számomra) a kívánt hatást, elkezdtem rendezni a táplálkozásom pénztárát.

4 napos étrendkirakás -

A memória volt a kedvenc rendszer 4 * 4 * 4, ez nem csak nekem, megmentett, mint módszert a szélsőséges fogyás, mint a shake-up után hibernáció, és megmentette azokat a pillanatokat, amikor a hosszú diéta ül nem volt lehetőség, vagy a vágy és az eredmény a súlycsökkenés nagyon szükséges volt!

4 napos étrendkirakás -

És rájöttem, hogy 4 * 4 * 4, ez az, ami "megment" nekem!

Szükség volt határozottan, gyorsan és egyértelműen fellépni.

Ha betartod a táplálkozás szabályait, és a diétás menüt, akkor kiváló eredményeket érhetsz el.

A legfontosabb dolog, akkor "ne zavarja"!

4 napos étrendkirakás -

Ennek lényege abban rejlik, hogy négy napon belül négy terméket kell fogyasztania, egy termék a négy napra, és a súlycsökkentés garantáltan legalább négy kilogramm!

Milyen termékekre lesz szükség a bőséges diéta számára 4 napig:

  • 1 nap: főtt rizs só nélkül. A nap folyamán enni 150-200 gramm sótlan rizs egy nap, és be lehet állítani, hogy 5 adag rizst, amíg az utolsó vétel legkésőbb 18.00, nem sérti a jogait minden stroynyashek!
  • 2. nap: - főtt csirkemell, vettem 800 gramm nyers csirkét sózatlanul főzve, de fűszerekkel, négy dózisra osztva,
  • 3 nap: túró 0%, 500 gr túró, négy dózisra osztva,
  • 4 nap: nem zsíros sajt, kemény sajt, legalább 45% zsírtartalommal, 300 gr.

Minden nap legalább 2,5 liter vizet kell itatni, kávét és teát - tabu!

Szükséges egy multivitamin komplexet venni, mert a táplálék merev, vitaminokat vettem "lóerő" -nek.

Eredmények étrend 4 nap - mínusz 4,5 kg.

Ezért teljes felelősséggel kijelentem, hogy ez a táplálkozás hatékony fogyás!

4 napos étrendkirakás -

A fenti kép - a diétán vagyok, az alábbi képen - étrend után vagyok

Nehéz volt nekem "tartani"?

A legnehezebb az első nap, és a második legelső fele a legnehezebb számomra!

De a hatalom erősödött a nyári álmokkal és egy új fürdőruhával)

És megnyugodott, és erőt adott az a tény, hogy négy nap, ez nem annyira! És sokkal könnyebb, mint az étrend 5.

Mivel ezt az étrendet nem először alkalmaztam, pontosan tudtam, hogy mi lesz az eredmény, és legalább négy kilogramm lesz!

A felülvizsgálat frissítése óta csatolok egy fotót további sikeremről a kefir-uborka étrendnek köszönhetően a súlycsökkentés során:

4 napos étrendkirakás -

Én két étkezés után "kirakodás", és "Kefir-uborka"

Kívánom, hogy vékony, szép, egészséges és boldog legyen!

Vera Brezhneva feltárja lenyűgöző alakjának titkait:

Kapcsolódó cikkek