4. hét város az álmokból, az út a kártyákon keresztül

Könnyű látni, hogy a mágikus város nyári projektje során egyszerű feladatokat válogatnak össze. A harmadik hét egyszerű volt, így most furcsa és nehéz, de ez a varázslatos feladat.

Köszönetet szeretnék mondani a városnak, mert álmodtam róla. Nem gyakran, néha egyszerűen nem emlékszem -, és emlékszem, a legnehezebb - és ez még mindig varázslatos álmok. Egy hely egy álomból egy valósághoz való egybeesése erős és szokatlan pillanat. Az igazi város, amelyben élek, jön, és egy álomban - ez véleményem szerint kedves tőle. Az álmokat szeretik, amikor elmondják. Úgy gondolom, hogy az álmokból származó helyek is tetszenek, amikor ünnepelnek.

4. hét város az álmokból, az út a kártyákon keresztül

Szóval, azt javaslom, hogy emlékezzenek arra, hogy milyen valós helyek a városban, amit valaha látott álmában. Elkezdheted emlékezni a saját otthonodról, iskoládról, intézetekről, parkról ... Talán valami más álmodott?
Minden ilyen helyen meg kell hagyni a jelölést, hogy ez a hely álomból származik. Csináltam egy pár képet kifejezetten erre a célra, én ragasztó őket a falakon a házak az álmok, beleértve az ő; a játszótéren, egy fa az erdőben ... Ki van velem? Akkor képeim nyomtatása tag vagy felhívni a saját, lehet ragasztani a két- vagy átlátszó szalag, vagy közvetlenül címkéket nyomtatni az utastérben nyomtatás, kisebb vagy nagyobb (I kíván nyomtatni 5 5 cm), így egy helyen több kép, vagy egy - ahogy gondolja jobb . Ha elmész egy másik városban, hogy te is álmodott, fogd ilyen címkék egy (helyi vagy angol, ha egy másik országban), bemutatta a város alszik, szerette volna a nyáron (vagy soha többé).

Fényképezett a folyamat a mágia és a hozott Instagram címkézett # letovolshebnogogoroda és #diycitymagic - én nagy köszönet és üdvözlet?

A képcímkék vágási opciói alatt. Közvetlenül kinyomtathatja azokat.
Egy jó hét! Lásd álmok, séta a város és mágia létrehozása - ugyanabban az időben ....

4. hét város az álmokból, az út a kártyákon keresztül

4. hét város az álmokból, az út a kártyákon keresztül

4. hét város az álmokból, az út a kártyákon keresztül

4. hét város az álmokból, az út a kártyákon keresztül

4. hét város az álmokból, az út a kártyákon keresztül

4. hét város az álmokból, az út a kártyákon keresztül

4. hét város az álmokból, az út a kártyákon keresztül

4. hét város az álmokból, az út a kártyákon keresztül

4. hét város az álmokból, az út a kártyákon keresztül

A mágia, ha valamit csinálsz. Ez a varázslat elképzelése számomra a legmodernebb, ésszerűbb és legszebb.
Ez a blog az ilyen mágiáról, a mindennapok mágiájáról és a csodálatos dolgokról szól, amelyeket most lehet csinálni.

Tanulmányozom a Tarotot, és a térképek elrendezése számomra egy módja annak, hogy egyszerre megbízható és inspiráló történetet mesélhessenek egy személyről. És hiszek egy jó történet erejében.

Én mindezt számos országban az ipar kulcsfontosságú - ne kerüljenek valaki más hely, ne gúnyolódni esemény, és nem egy „csoda” elvben. A mágiát a változás tiszta tudománya érdekli (általában minden, még a hétköznapi, sem a "varázslat").

Az én elrendezésem nem magas, de még mindig jelentős pénz. Nagyra értékelem a munkámat és befektetek benne. De csak akkor kell fizetnie az egyenlegért, amikor rájött, hogy az elrendezés hasznos és segített. És ha nem, és nem segít, akkor egyáltalán nem kell fizetnie.

Személyesen (Moszkvában) és a hálózaton keresztül konzultálok. További információ a munkámról ebben a blogban található (lásd a menüt).

Kapcsolódó cikkek