14 Fotók, amelyekről Jennifer Aniston álma örökké elfelejt

A közönség a sajtó fokozott figyelmet szenved. A paparazziak mindenütt követik őket, akik boldogok minden szerencsétlen grimaszukkal és a zsír feleslegével. Miért akarják a nyilvánosság vonzóvá tenni bálványukat? A válasz nyilvánvaló - ha rosszul is vannak a fotón, akkor olyanok, mint mi, pusztán halandók. A gyűjteményünkben 14 meggyőző bizonyíték arra, hogy a hollywoodi csillag Aniston - egy hétköznapi nő (hirtelen kételkedett).

14 Fotók, amelyekről Jennifer Aniston álma örökké elfelejt

14. Mindig terhes

14 Fotók, amelyekről Jennifer Aniston álma örökké elfelejt

14 Fotók, amelyekről Jennifer Aniston álma örökké elfelejt

12. A sovány és vékony

Az biztos, hogy működik az arcán (ami természetesen jön tőle jobb, mint a többi hölgy a „Friends”, mint Courteney Cox), de a test mindig megtalálja a módját, hogy megmutassák a valódi korát. Olyan, mintha gyűrűket számolnánk egy fán. Láthatók a lábon látható erek ... Vagy a cipője kicsi, vagy ... Jennifer Aniston csak öregszik. Hála Istennek, ez a lány elég okos, hogy öregszik méltósággal, ő mondja: „Ha úgy gondolja, a sajtó, én is túl vékony, és túl vastag. Nincs semmi, ami mindenkit megpróbálna kérni, ezért javaslom, hogy mindannyian elhagyjuk ezt a haszontalan tevékenységet egyszer és mindenkorra. " Imádja a jóga, és ez a jóga hatással volt a figurájára: "A lábam enyhébb lett. Kezeim erősebbek. Úgy tűnik számomra, hogy még egy centimétert is hozzáadtam a növekedéshez, mivel mindig megpróbálom a gerincet szintre állítani. De ezek mind szép bónuszok. A legfontosabb dolog, hogy harmonikusabbá és stabilabbá váltam belsőleg. Amikor az asanát tartod, megtanulod, hogy türelmes legyen magaddal. Biztosan megbirkózol, és ha nem, akkor rendben van. Ez nem verseny. Nem verseny. Ez csak az élet.

14 Fotók, amelyekről Jennifer Aniston álma örökké elfelejt

14 Fotók, amelyekről Jennifer Aniston álma örökké elfelejt

A pár elválasztásának története megjelent az Lifestyle magazin borítóján - 21 nappal az Aniston és a Teru esküvő után, röviddel a nászút után a Bora Bora-n. Ezután Justin repült a munkába, és ahogy az újság írja: "messze volt boldogabb, mint vele." A tabloid ezt írta: "Már nem lehet úgy tenni, mintha boldog lenne. Jen úgy gondolja, hogy talán a legnagyobb hibát tette az életben, amikor Justinhez ment férjhez. A gördeszkások között is nagy a veszekedés, míg Jen új filmben dolgozott Atlanta-ban, állítólag a pár folyamatosan veszekedett. De ez minden ostobaság, és senki sem maradt 21 nap után, vagy 21 hónap alatt.

14 Fotók, amelyekről Jennifer Aniston álma örökké elfelejt

9. Mielőtt egy forró kis dolog lett

Minden voltak azok a fiatalok csúnya kiskacsák, és ezeket az ingeket a '80 -as években nagyon kevés ember festeni ... A szerepe Rachel Green a TV-sorozat »Friends« 20 évvel ezelőtt volt Jen csillag, hozott millió díjak, prémium »Emmy«, és eddig az egyetlen karrierje „Golden Globe ”. Azonban, ahogy gyakran történt, túszul az egyetlen kép egy vicces lány, aki mindig találja magát nevetséges helyzetben.

14 Fotók, amelyekről Jennifer Aniston álma örökké elfelejt

8. Nem igaz - ez csak egy tabló

A cím: "40 évesen terhes!" Egy triviális magazin kacsa. Abban az időben keményen Jen-t kapták, és nyilvánosan beszélt: "Kezdjük abból a tényből, hogy nem vagyok terhes! Tele vannak ezekkel a pletykákkal, tele vagyok az úgynevezett "újságírás" -nak. ... a tabloidok torzítják a társadalom értékeit és a női szépség fogalmát. Rájöttem, hogy egy nő megítélése szerint van-e családja, akár gyermeke van. A sajtó azt akarja tudni, hogy terhes vagyok-e vagy sem, értékelve az eddigi előrelépést ebben a kérdésben. A figyelem középpontjában az a tény, hogy a gyermektelen nők állítólagosan gyengébbek és boldogtalanok. Ha valaha is anya leszek, személyesen tudni fog nekem. "

14 Fotók, amelyekről Jennifer Aniston álma örökké elfelejt

14 Fotók, amelyekről Jennifer Aniston álma örökké elfelejt

Vajon Aniston megváltoztatta-e Pitta-t és kollégáját a "Friends" című TV-sorozatban? Jennifer Aniston állítólag rövid kapcsolatot tartott a Matt Leblanc "Friends" sorozatával. Úgy tűnik, hogy Jennifer Aniston és Matt Leblanc között 9 szezont értek el. A pletykák szerint Jennifer Aniston nem volt komolyan éles Leblanc Apa ... Matt LeBlanc mondta a fia, és Jennifer Aniston volt zárva az öltözőben, és szexelt közvetlenül a lövések között. Gossip Jennifer Aniston most majd megjelenik a médiában, de ez vonzza különböző pletykák ... A bulvárlapok egyszerűen nem nyugodjon meg, ők már többször megpróbálták válás Jennifer Aniston és Justin Theroux. Valaki ezt a "fantasztikus PR" -nek nevezi majd, és együtt érezzük magunkat Jennel.

14 Fotók, amelyekről Jennifer Aniston álma örökké elfelejt

5. Egy kis futás

Által készített fotók paparazzi idején Jen és Justin már látva gonosz aláírást mint mézeshetek „Jennifer erős testes”. A bulvárlapok voltak játszik apait-anyait, és írt, mint ez: „A szerető, úgy tűnik, nagyon nyugodt krasotku Hollywood Jennifer Aniston. Az utolsó kép csillagok, hogy a hit a hálózat, meg kell jegyezni, hogy az o szóló elég erősen vissza „leggonoszabb blogger írta:” Annak ellenére, hogy évtizedek óta az összes sárga rongyot világ nevezni tökéletes fitness test Aniston - kövér „Nos .. , mit mondhatsz? Jen okos, nem vette a legkisebb figyelmet erre a szúnyogriasztásra.

14 Fotók, amelyekről Jennifer Aniston álma örökké elfelejt

14 Fotók, amelyekről Jennifer Aniston álma örökké elfelejt

Igen, ő nőtt fel, és 47 senki nézi 20. Azt mondja magáról: „Ha 40, úgy érzi, úgy érezhette, a 25: kényelmes - mind fizikailag, mind szellemileg, meg van elégedve az élettel és nyugodt, még akkor is, ha akadályok vannak az úton. "Hogyan gondozza magát? "Justin és én gondoskodunk a hétvégek kirakodásáról. Egy héten belül enni egy kicsit - túl elfoglalt a munka. Hétvégén pedig megengedjük magunknak, hogy túrolják a zsetonokat, és menjünk kedvenc éttermünkbe. "

14 Fotók, amelyekről Jennifer Aniston álma örökké elfelejt

2. Smink és photoshop - a híresség legjobb barátai

Teljesen elképesztő, hogy a kozmetikumok világa felajánlhatja az embert, hogy "szinte tökéletes legyen mindenben". Ezek a képek azt mutatják, hogy a különbség nem lehet annyira szörnyű, hogy egy személy már nem lesz kényelmes a retusálással. Jó, hogy Aniston teljesen közömbös a többiek véleménye iránt, és az ilyen könyörtelen munkára való tekintettel felborulhat.

14 Fotók, amelyekről Jennifer Aniston álma örökké elfelejt

1. Nevess rám, amennyit csak akarsz!

„Hosszú ideig volt egy lány, aki állandóan követi a szám és az óra eltűnik a tornaterem, de az életemben volt egy időszak, amikor rájöttem, hogy a testem szüksége van egy kis szünetet. Elkezdtem egyszerűbb gyakorlatokat végezni, kedvelt szabadtéri edzés az edzőterembe, és nem kellett aggódnia az állandó edzés és az összes kalória fogyasztása miatt. Abban az időben az élet elkezdett több örömet okozni nekem. Igaz, volt néhány hátránya: egy pár kilót és körülbelül négyezer pletykát a terhességemről. "

14 Fotók, amelyekről Jennifer Aniston álma örökké elfelejt

Több érdekes dolog itt.

Kattintson a "Tetszik" gombra, és csak a legjobb hozzászólásokat kapja a Facebookon ↓

Kapcsolódó cikkek