Nba 2k10

Renaissance. Feltámadás. Revival.

A játék hivatalos honlapja

Az előde témája elfelejtette a feledést, elrendelte, hogy sokáig éljen, elment az elődeihez. Vagy inkább nem a téma, hanem a kosárlabda. Igaz, hogy a helyszín feltámadt, és a téma az, hogy feltámasszunk minket. Szerintem ez egy jó útmutató a kezdőknek. Ennek megfelelően, amennyire az érdeklődés, a lehetőség és a vágy írja ide a 2K Sports kiváló szimulátorával kapcsolatos gondolataikat.

Szergej, köszönet a feltámadáshoz!))
Legutóbb, amikor írt, úgy döntöttem, hogy a játékos módban játszom az SF pozícióban. De valahogy nem értem el azonnal. De akkor végre megtaláltam a helyzetemet # 151; PF. Nagyon szeretem játszani) 12 mérkőzést játszottam D-ben # 151; liga. A sorozatban több játékot is csináltam. És voila # 151; Az Arany Államban vagyok! Kiderült, eddig jó, még az utolsó mérkőzés a kiindulási megjelent) Miközben játszom többnyire a gyűrűt, de most tervezik a szivattyú átlagosan leadott változatossá a játékot. Még mindig gondosabb lenne, mint Ellis, általában szuper lenne.

mda # 133, szórakoztató játék.
NG, 6.2. pontozás.
a nyár után elment a tábor faházakba. tábor 5 napig. minden nap után egy játékos elhagyja a tábort. Ötször voltam a 133-as helyről, felkaptam az erőt, ahol 11 mérkőzést játszottam, majd elvittem a memphisbe.
a magasságom 6-2, leggyakrabban cg és sf játékban játszom, és csak szabadságokon pg release. Minden erősebb csapattal játszott, kivéve Bostonot. Cobies keresztül 30-nál alatti, 70% fölötti találattal. de még mindig megtartottam a páncélt, valamint a karosszériát, a margeidit és a vándort)
elvileg nagyon érdekes dolog ez a játékos, mert egyszerű mérkőzések miatt nem is játszott # 133;

Magam mindig az első parancsot játszom. A kardinális különbség velem és velem a bíróságon vobschemben valami nem, a csapat zökkenőmentesen játszik. De észrevettem, hogy gyakran, ha a meccs önmagában nem működik, elkezdek foltot találni, majd a többiek is átadják, a dobok megkenik, a labda elvész. Nagyon ritkán, amikor nem sikerült a meccs, de a csapat nyert.

Egyébként szégyen, ami megtörténik. megpróbálsz jól játszani, a csapat számít a számlán. akkor az edző feláll a padra, és néhány perccel a játék vége előtt leadja a labdát, és a csapat már egy tucat pontot vesz le. És nincs ideje semmit tenni, legyőzni. Csak párszor volt az, amikor a labdavadászattal lemaradt, és a már megszerzett 4. csapat végén visszatért.

2. Futtasd az NBA 2k10-et, csípd meg a mentés módját a lejátszómban.
3. Indítsa el a Tsearch.
4. Nyissa meg a folyamatot -> válassza az NBA 2K10 lehetőséget
5. Adja meg a csaló 54439C4
6. A megjelenő ablakban a változó értéke 1, a tény, hogy szükség (I 3-ra változik, nagyobb valószínűséggel kenet alól a gyűrűt, gyorsan fáradt és egy kicsit nehezebb lett járni a folyosókon, de védelemben sokkal bonyolultabb, mint a játékos opekat- lett sokkal gyorsabb a labda nyitott és megvert pontozási alól a gyűrűt, de általában még mindig keresnek, és egy, a + kap, mert a gondolkodás kell tenni a 4-5, de először próbál játszani 3 pont 25-30)
Ui A negyedidő megváltoztatásához lépjen be a csaló 05443ABC-ba
A sim.counter 5443AC0 '' '

Én játszom az első szezont. By the way, az utolsó meccs elvesztése az alapszakaszban nem volt harmadik, de a negyedik helyen volt, a Warriors-ba ment. Az 1. meccs elvesztése után négyet nyert egymás után, és a 2. fordulóban megnyerte a rendes szezon győztesét # 151; LAL. Az alapszakaszban repültek zhostko, gondoltam, hogy mi lenne elterjedt 4 játékok, de az első az LL győztese a OT, és zabrosbl győztes 2 pontot 0,4 mp. az RT végéig. Kobe ellen játszom, az első játékban, amelyet ő tartott # 151; csak 7 pont rám. De Koby is így nem volt aktív az első mérkőzésen. A második játékban, Kobe az első negyedévben 10 pontot hozott, de 3 másikra mindössze 5, és sikerült még kiírnom a blokkot. De én magam szakítottam a támadást # 151; 21 pont (10 of 12) + 5 segéd, MVP játékok és győzelem a LAL 39-59 alatt A szoftver általános statisztikái # 151; 15 +5.

A második kezdte ugyanazt a PG-t, jól ment a chicagói nyári bajnokságba, egy játékban még 19 + 10-es indikátorokkal sikeres visszatérést szervezett. Kínának felajánlották, hogy Chicagóban maradnak az előszezonban, de természetesen nem azért, mert Rose nem dönti el, és nincs túl nagy. Siklózott és Orlando-ba ment. Az első két mérkőzésen egy másik újonc, Paul és Jay Will harcoltak. Szinte természetesen küzdöttek, de nem dobtak el. A harmadik játékban, végül a Howard-hoz fordultak, megütöttük a mérkőzést, de a meccs és a D12 hibája nem volt ott. A negyedik szinte a bázison játszott és nyert. De az ötödik volt számomra egy pillanatra az igazság # 151; Számomra az egész alapot játszottam, köztük Nelsont is. De megnyertük a mérkőzést, 24 pontot, 8 passzt, 3 lepattanót és hány blokkot vagy csapot adtam, nem emlékszem pontosan. Elvittük őket közvetlenül az NBA-ba. Az első játéknapon 7-8 percig bő plusz / mínusz, és várt, miután ő lett a hatodik játékos, fogja helyettesíteni Nelson. Aztán halkan felváltotta Jamir-ot, és ő lett az indító, nagy bónuszokat adtunk ki, köztük Bostonban is. Ezután Nelson kiesett sérülés miatt, és elkezdtünk egy erőteljes csökkenését (Van Gundy ütött amelyek kezdett termelni a dob Carter és Petrus, de később 15 másodperccel a rajt után, akkor depressziós kicsit, de aztán Petrus megváltozott, és én visszatért a bázisra) de Nelson visszatért, és visszatértünk egy hatalmas mozdulattal, de Boston nem volt elérhető, de Cleveland megelőzte a Nyugat többi részét. Mi más volt irritáló # 151; A szezon végén a negyedik negyedévben, Van Gundy nem ad nekem pihenni, és tegye a két szám, és így felejtsd, hogy a végén a meccs, mert ez a vereség volt több alternatíva, mint szoktam a labdát, hogy én vagyok (by the way, Carter és Nelson néha adnak byaku # 151; kap a labda a vezető és nyomás nélkül, hogy egy interstice és elveszíti a támadást). De a rájátszásban szerencsére csak az első számban játszom.

A szezon eredményei # 151; 82 játék, átlagosan „A” minősítés a 76 eddig 14,5 pontot (második körében az újonnan annak ellenére, hogy ők maguk a 48 perc), 7,5 igazolványok (az első között az újoncok), részt vesz a játék ellen újonnan másodévessel (veszítettünk de nem volt rossz), újonc az évben, és ez megy, anélkül, hogy az első csapat kezdő. A maximális pontszám # 151; 31, sebességváltó # 151; 16. Amíg a rájátszás első fordulója elhaladt # 151; megnyerte a Chicago 4-2, most küzdeni fog Atlanta, kiütötte a sajnálom, és ugyanazon az időben az öröm Cleveland.

Alkotó PG 6.1 180 font (általában, mint én, csak 10 kilóval nehezebb, és egy fekete-.Vnachale jól játszott nagyon rosszul: a védelmi lyuk a támadás 15 pont FG-30% D-lige.Potom kezdett kanyarodni megtanult hogy előre az ellenfél továbbítás 3-4Stl egy játék fedezeti partnerek védelmében -0,5 Blk átlagos korrigált százalékos igry.Statistika 18 + 4,5Reb + 6ast + 2stl + 0,55blk-idő még mindig nem elegendő, és nem indul el azt tudta megtörni! Amikor a játék kezdődött, mint egy narkotik- repült Comp (vírusok) .Pereustanovil Windu Fprmatnul csavart, majd újratelepíteni Sohranonki a játék nem működik egyáltalán! Soha t bylo.pereustanavlival ez nem több, mint egyszer, még nem gurul!