A kárpátok és a zirkák Lvivban játszottak

Nem számít, milyen keményen próbálkoztak a házigazdák, de nem követett - Zirka nem engedte. Különösen bosszús Lviv hosszú -gyel oldalról szegélyezik, és a leginkább figyelemre méltó vendég volt ... védő Hovhannisyan. A 16. percben, miután lövéssel a büntetőterületen kívül a labda repült át a keresztléc, és hamarosan át az örmény focista „Zirka” végzett egy trükkös pályán, a labda majdnem berepült a net - bőr héj, miután repült Mysaka, ráhúzzuk a keresztléc , és nem volt ideje befejezni a Kropivnichan kapujában.

Közepe felé a fele „Karpaty” határozottan átvette a labdát ellenőrzés alatt, de ahogy közeledik a büntetést a házigazdák kezdődött a probléma. Különben is, Lvov előnyös a rövid és közepes át, ami megkönnyítette a munkáját „Zirka” védelmi közelében saját büntetést, és valamilyen oknál fogva az Arsenal a „Kárpátok” egyáltalán nem használják a távoli lövések a cél.

És a vendégek nem voltak különösen leleményesek a támadásban. Favorov és Eseola nagyrészt éhínségre számítottak, és ha a labda eljutott hozzájuk, a Zirka játékosok nem tudták a legjobban kezelni. Még ennél is meglepőbb, hogy Monareva díjainak sikerült kiegyenlíteni a pontszámot. Oganesyan eldöntötte a labdát a büntetőterületre, Pereira igyekezett leölni a fejét, de nem sikerült, és a labda a kapufa kezébe nyomta a büntetőt. Nagyon jól bevezett Zagalsky-t, és ténylegesen áthaladt a keresztlécen.

A félidő vége felé nagyon kevés idő maradt, és a "Kárpátok" minden erőfeszítése, hogy visszanyerje előnyüket a pontszámban, nem vezetett semmihez.

Mind a pontszám, mind a játék rajza teljesen kielégítette a Kropiwnicki csapatát, ráadásul a vendégek készen álltak arra, hogy a "Kárpátok" aktívan haladjanak előre a szünet után. És ez lehetővé tette a lvivánok számára, hogy két, nagyon ígéretes büntetést kerestek a Pasta kapujához közel, de mind Ksenz, mind Khudobyak nagyon sikertelenül teljesítette a szabványokat.

Csak egyszer, az első felében a második felében, a vendégek tudták, hogy a büntetés „Kárpátok”. 62 perc elteltével a szokásos Zagalsky befejezett fészer, gyep labdát a játékos landolt a kezében Lviv, de a játékvezető Krivonosov ebben az epizódban a „kézilabda” nem lát.

Közelebb a rendes idő végéig, sokat lehetett eldönteni, hogy melyik csapat maradt több erővel. Navarro és Monarev a maximális kihasználása a helyükre, de a játékosok Helyettesítő hozzáadott nem annyira sebesség fejetlenség a játékban. Különösen ez sokkal közelebb a végső sípszó, és a győzelem a „Kárpátok” hozhat Andrey Nesterov, amikor a sérülések ököllel a fejét egy szöglet után - múlt szigorúan szabályozott a labda után, egy alacsony energiájú sokk.

1: 1 - A "Kárpátok" és a "Zirka" a bajnokság kezdő mérkőzésén egy pontot szereztek, és ez természetes eredménye a mérkőzésnek.

"Kárpátok" - "Zirka" - 1: 1 (1: 1)

A Kárpátok. Roman Mysak, Andrey Nesterov, Guido Kortedzhano Denis Miroshnichenko, Federico Pereyra, Oleg Golodyuk (Dmitrij Klets, '71), Igor Khudobyak Mario Arkes Paul Ksenzov, Ambrose Chachua (Maxim Gryso, '76), Sebastian Ribas (római Debelko, '84)

"Zirka." Evgeny múlt, Arman Hovhannisyan, Dmitrij Fateev Maksim Kovaljov, Pavel Polegenko Taras Taras Kacharaba Igor Zagalsky, Arno GUEDJ (Cirill Dryshlyuk, '68), Maxim Drachenko, Aderinsola Eseola (Vjacseszlav Panfilov, '64), Artem kedvenc (Maxim Pryadun, '46)

A választottbíró. Nikolay Krivonosov (Kiev)

Ambrosia Chachua, 5 - Igor Zagalsky, 37, a büntetőhelyről.

Denis Miroshnichenko, 87. Andrei Nesterov, 94. - Maxim Pryadin, 79.

Tse nem valódi, hülyeség)

Azt hiszem, Rotan hochu legyőzte a rekordot Tymoschuk.

Csak 3 gólt szerzett 10 mérkőzésen. Teljes Carl?

Nem is tudja elképzelni, hogy sokan önkéntesekként mentek el. Fogadjon le következtetéseket az Úrtól.

Nos, igen. vegye le az összes ATO-t és csendben figyelje meg, hogy a horda más ukrán városokkal,

Úgy gondolom, hogy ez a szar klub minden csapata különleges hangulattal fog rendelkezni, és mindannyian elküldjük a per.

Jobb lenne megmutatni, hogy ő (Andrey Sanin) egy hosszú pipot eszik. ku közelében Akhmeta

Honfitársaink. akik nyíltan szopják a karamellt és mosogatják a bányász nadrágját. Nekem van ilyen honfitársaim.

Csak azt szeretném közelebb hozni a napot, amikor a FFU a vendégeket a Shakhty javára számolta.