7 A legmenőbb rapperek a világon - a csillagok

Kanye West, bosszú és playboys: amit Taylor Swift énekel az új albumban

  • 7 A legmenőbb rapperek a világon - a csillagok

    Alexander Molochnikov, Paulina Andreeva, Ilya Stewart és Milos Bikovich a "Mítoszok"

  • 7 A legmenőbb rapperek a világon - a csillagok

    A televíziós csevegésben, irigylésre méltó agglegény és valódi Timur Batrutdinov

  • 7 A legmenőbb rapperek a világon - a csillagok

    13 információ a Whoopi Goldbergről, aki meglepődne

  • 7 A legmenőbb rapperek a világon - a csillagok

    Ne feledje mindent: 7 héttel az új év előtt

    A mai születésnapot az egyik leghíresebb rapper ünnepli - Eminem. Meg fogjuk mondani még 6 fiút, akik egészséges versenyt tartanak rajongók szívében.

    Érdekes tény: Eminem minden jegyzetfüzetét kézzel írja. Nincs számítógép!

    Idézet: "A tiszta szívből leginkább rosszkedvűnek mondom, de sok rímemet úgy terveztek, hogy csak az embereket nevetgessék. Ez egy nagy komédia. Bárki, aki legalább egy csepp humorral rendelkezik, meg fogja érteni, mikor viccelődöm, és amikor komolyan beszélek.

    Tupac Shakur

    7 A legmenőbb rapperek a világon - a csillagok

    Érdekes tény: Mielőtt rapper lett volna, Tupac balettet tanult.

    Idézet: "A halál nem a legnagyobb veszteség az életben. A legnagyobb veszteség az, ami meghal belénk, miközben még élünk. Soha ne adja fel. "

    7 A legmenőbb rapperek a világon - a csillagok

    Érdekes tény: az énekes a pénzét a Carol's Daughter kozmetikai vonalába fektette be.

    Idézet: "Az embereket a kommunikáción keresztül változtatjuk meg, nem pedig a cenzúra révén".

    7 A legmenőbb rapperek a világon - a csillagok

    Érdekes tény: Snoop Dogg - a vámpírok "True Blood" sorozatának rajongója. Még álmodta is ezt. De az alkotó - Alan Ball - tagadta ezt. Szomorúsággal a zenész rögzítette a Sookie-t, a sorozat főszereplőjét.

    Idézet: "A múltról csak két dolgot tudok mondani: mindig emlékszem róla, és soha nem sajnálom."

    7 A legmenőbb rapperek a világon - a csillagok

    Érdekes tény: Dr. Dre soha nem használt szteroidokat: csak edzésen keresztül jutott el ilyen sportos építésbe. Második fiának halála után kezdett edzeni, a sportban elvetette az összes negatívat.

    Idézet: "Nem számít, mennyire keményen dolgozol, felmászni, mindig makacs ember lesz, aki leállít."

    7 A legmenőbb rapperek a világon - a csillagok

    Érdekes tény: egy interjúban Drake elismerte, hogy mindig szerelmes Nicky Minaj-ba. de mindig úgy érezte, mint egy fiatalabb testvér.

    Idézet: "Vidám vagyok, de óvatos vagyok."

    Kanye West

    7 A legmenőbb rapperek a világon - a csillagok

    Érdekes tény: a nyugatot egykor letartóztatták, mert gyanúsították, hogy több nyomtatót loptak el az irodából.

    Idézet: "Én vagyok a rocksztár, akinek szüksége van egy lányra, tudod?"

    Kapcsolódó cikkek