7 A kezdõ gitárosok hibái

7 A kezdõ gitárosok hibái

Általában, milyen helyesen építeni tanulmányaikat - véleményeket, valószínűleg egy millió. De úgy tűnik számomra, mindannyian egyetértenek abban, hogy ez egy megfelelő egyensúly a már ismert dolgok és a tanulás és az új anyagok feldolgozása között. magának egy értesítést, hogy elkezdi csipegessék néhány riff, és ez nehéz megállítani, mert nem tökéletes, vannak slazhal, itt a mérő nem kapott ... Akkor nézd meg az órát, és elszörnyedt: edzett idő gyakorolni szinte semmi sem maradt!

Tehát, hogy megtanulják, hogyan kell helyesen elosztani az idejét. Anélkül, hogy hosszú lőni a helyszínen.

2. Bonyolult dolgok próbálkozása

Természetesen ez hülye, néhány akkordot ismerve, és félig a "Csillag a Nap néven" játszik, és próbál játszani néhány darabot Nuno Bettencourt vagy Little Wing Jimi Hendrix játékából. Ez nem vezet semmi jóhoz, nem lesz semmi előrelépés. Tudja meg, mit tehet. Keressen olyan dalokat, amelyek a fogaidnak lesznek.

De van egy dolog: minden új kompozíciót, minden új rifft vagy kifejezést nem szabad könnyen megadni. Ha megkapnák könnyedén, akkor már elérték ezt a szintet. Szint fel! De a szint 80 Elf még mindig ó, milyen messze! ;)

3. Válassza ki a rossz gitárokat és berendezéseket

Ez az egyik leggyakoribb hibája az összes kezdő gitárosnak. A választás általában a következő.
Vigyél magaddal egy pár barátot az üzletbe, egyikük még semmit sem tehet. A boltba jössz, nézd meg a gitár megjelenését, és illeszkedik a költségvetésbe, majd kérdezze meg az eladótól, hogy csatlakozzon hozzá. A barátod semmit sem játszik rajta, és elveszi. Vagy igen.
Eljön a boltba, és az eladó azt tanácsolja, majd eladja, amit szeret, vagy mit kell eladnia. Nos, ha az eladó értelmes és tudatos, akkor felveheti azt, ami szükséges. De a gyakorlat szerint ez csak az elfek országában történik.

Néha a hozzáértő újonc még kérdéseket is kérhet egy profi internetes fórumon, és még megfelelő tanácsokat is kaphat, de a gyakorlat azt mutatja, hogy gyakran vásárolja meg tetszését. De az, amit szeretek és egy normál gitár, ahogy Odesszában mondják, két nagy különbség.

Mit tegyek? A válasz nyilvánvaló, vidd magaddal gitárt vásárolni, aki valóban játszani tud, és aki valaha is érti a gitárokat.

Nos, persze könnyebb mondani, mint kész. Hol szerezhetem ezt? A kérdés nyitott, és nincs egyetemes válasz. Ha nincsenek ilyen ismerősök, akkor ismét megpróbálhatja a szerencsét a gitár fórumokon, és kérjen segítséget valaki a régi időmérőtől. Egy kis pénzért, a sörért, és talán csak a sportérdekeltségből valaki egyetért.

4. Egy ideges gitár lejátszása

Ez persze nevetségesnek tűnhet, de ez minden alkalommal megtörténik. A gitár hangolása elsõ dolog, amit meg kell tanulnod. Természetesen kezdetben nem mindenki képes lesz beállítani a gitárt, de most egy csomó tunert értékesítenek! Vásároljon tunert. Most sok megfizethető modell.

Ha továbbra is játszanak egy csalódott gitáron, akkor soha nem tudhatod igazán, hogy igazán hangzik ez a hang vagy egy hang. Nos, plusz minden, a hangolt eszköz szörnyen hangzik.

5. Ne kommunikálj más zenészekkel

Megtanulva játszani a "Sun nevű csillag" és a "Csomag cigaretta" - kitűnő! Vegyünk egy barátot és játsszunk együtt, hadd játszani a ritmust, és ön vagy viszont.
Az első csoportom pontosan így kezdődött. Igen, nem tudtuk, hogyan kell játszani, de szórakoztató volt és jó volt!

Igen, mégis érdemes olyan, mint egy tanár. Hosszú ideig, csak néhány hónapig, de fontos, nem, nagyban felgyorsítja a fejlődést. Ráadásul a tanár megmutatja neked a kezedet, és elmondja az alapokat, így megtanít tanítani, hogy tanulj és higgy nekem, sokat ér. Még több hónapos tanórák után a tanár számára sokkal könnyebb lesz megérteni és részt venni az órákon és gyakorlatokon az interneten. A tanárral folytatott órák után megtanultam játszani a metronómal, és ez nem olyan egyszerű, mint amilyennek látszik.

6. Ne fújja fel a kezét a játék előtt.

Vettem a gitárt a kezembe, és nem tudom játszani, amit tegnap játszottam! Ismerős érzés? Ha igen, csak azért, mert a kezek nem melegednek fel. Játszd a mérleget, riffet, különböző arcokat, amíg rájössz, hogy a kezed visszaáll a normális szintre. Csak ne menj el azonnal, lassan és gyorsan kell lenni.
Lehet, hogy meglepőd, hogy a 5 perces bemelegítés után is jól lehet játszani.

7. Ne feledje, de ne használja

Úgy gondolom, hogy sokan emlékeznek a száz gengszterek arcára, mondatára és zátonyára, de mi a használata? Hogyan alkalmazzuk mindezt a játékban? Igen, nagyon egyszerű, próbálja kicsit megváltoztatni a kifejezést, vagy riffet. Felfogadd, amíg az a riff. Ne félj, a zenében minden elválik egymástól, és még senki sem halt meg tőle. ;) Parancsoló Dr. House: "Mindenki letép!"
Ez egyébként nagyon hasznos a zenének, mint olyannak, és különösen a zenész számára.

Nos, és kívül a szobában: játszani a metronóm!

Elkezdtem 35 let.Prichem bal oldali, miután elvesztette két paltsa.Dumal, hogy lehetetlen, mint a természet pravoy.An nem mozgékonyságát most magas szinten volt aszimmetria. Tehát ez a választás a gitár - én, mint egy kezdő, vett egy lapáttal balkezes Lag Superstrat nem deshevuyu.Okolo években játszott zenét, és akkor rájöttem, hogy ez nem az én apparat.K akkor sokat tudott zenészek és társadalmi kör volt, csak az egyiket. aztán egy nap az egyik azt mondta, hogy az adott város az azonos balkezes értékesíti beushnuyu.Ya ment, és nézett, és látta, megérintette, rögtön beleszeretett volt nee.Eto Greco Les Poul Standart '84 vypuska.Ya azonnal elvette a több balkezes ritkaság, és soha nem sajnálta, minden benne tökéletes, a keselyű ideális neyshiy.I képviseli mentem minden, mint maslu.Eto pontosan a gitárom minden tekintetben, és a hang - ez az, amit Lag következő a Lage nem valyalsya.Esli megnyomta a húrok (szó szerint), akkor azt kell Greco ők csak dotragivayus.Cherez hat hónapban a görög, már volt egy sebesség 240 udarov.Lag most kommisionke.Tak itt van, amit én minden - mint a választás pikk nachinayuschemu.Ya hiszem senki 100% nem lesz képes jövevény, hogy valami konkrét tanácsot minden a gitáros egyéni, de amikor valami történik, az igazság ilyen pillanata, amikor előtte, ő tudja, mit szeret, ez a szeretett és az egyetlen, látja, hallja, olvassa, de kiderül egy nap, és meg fogja érteni, hogy ő ő, köszönöm a figyelmet.

Kapcsolódó cikkek