52 - A sas szeme, Moszkva g

Névtelen felhasználó

Személyes véleményem. Egy kiscicával ültem, aki egy cseppentőben volt ebben a kórházban. Ez volt a nap második csepegtetője. Az idő elhúzódott, és úgy döntöttem, hogy megvizsgálom a klinikán. A haj végén. Pontosan ez a klinika, ahol most vagyunk. ezek voltak a gondolataim. De kezdjük a sorrendben. Néhány nappal ezelőtt (06.02.16) este sürgős röntgenfelvételre érkeztem. A cica egy dagadt gyomor előtt halt meg, mint egy labda, hányás. Küldtünk ide egy másik, szintén nagyon jó klinikától, ahol elsősegélyt kaptunk, de amelyben röntgen volt. Vett egy képet. Reggelig vártak a kezelésre, de nem volt hatása. Az első klinika felajánlotta, hogy vágja, de nem adott garanciát arra, hogy a baba ebben az állapotban érzéstelenítésben részesül. Szüksége volt továbbá egy másik röntgensugárra is. Ismét elmentünk Eagle szemébe. Ott, amikor meglátta a cica, azt mondták neki, hogy szüksége van egy sürgős cseppentőre, különben nem élne túl. Azt is reménykedték, hogy minden műtét nélkül megoldható. És az Eagle Eye klinikájának dolgozói tényleg mindent megtettek, ami miatt nem kellene vágnia a babát. Prokapali, röntgensugár kontraszttal, sokkal több eljárást hajtott végre. 10 órát töltöttünk vele a klinikánál! Kitty, amiről azt mondták, hogy többször nem fogja túlélni, otthon ő csak kiugrott a könyv, és elkezdett könyörögni, hogy egyen (bár még mindig nem lehetünk)! A szemünk előtt ébredt. Még néhány nap mentünk oda az eljárásokért. Csodálatos fiatal orvos Ilya, aki először találkozott velünk, és részt vesz minket a következő napokban, Svetlana, a változás, amely volt a legnehezebb a mentő a baba, és hogy csak tett egy csodát, a két lány társa Ilya és Svetlana (amit neveket sajnos nem emlékszem ) ők mind valódi szakemberek a saját területén. És milyen fiatalok, ahogy mondják a gyakornokok véleménye szerint. A mi költségünkre tanítanak, ők már üzleti tevékenységük mesterei. Ui Ahogy később megtanultam, néhány évvel ezelõtt ebben a klinikában kutyám nagynénje - a nagynéném megmentõdött. Sürgős császármetszést végeztek, amikor egyik kölyke a gyomrában meghalt. Megmentették őt, és két másik kölyköt.

Alexander

Személyes véleményem. Egy kiscicával ültem, aki egy cseppentőben volt ebben a kórházban. Ez volt a nap második csepegtetője. Az idő elhúzódott, és úgy döntöttem, hogy megvizsgálom a klinikán. A haj végén. "Pontosan ez a klinika, ahol most vagyunk?" - ezek voltak a gondolataim. De kezdjük a sorrendben. Néhány nappal ezelőtt (06.02.16) este sürgős röntgenfelvételre érkeztem. A cica a szeme előtt halt meg - hányni, mint egy ballongyomor. Küldtünk ide egy másik, szintén nagyon jó klinikától, ahol elsősegélyt kaptunk, de amelyben röntgen volt. Vett egy képet. Reggelig vártak a kezelésre, de nem volt hatása. Az első klinika felajánlotta, hogy vágja, de nem adott garanciát arra, hogy a baba ebben az állapotban érzéstelenítésben részesül. Szüksége volt továbbá egy másik röntgensugárra is. Ismét elmentünk Eagle szemébe. Ott, amikor meglátta a cica, azt mondták neki, hogy szüksége van egy sürgős cseppentőre, különben nem élne túl. Azt is reménykedték, hogy minden műtét nélkül megoldható. És az Eagle Eye klinikájának dolgozói tényleg mindent megtettek, ami miatt nem kellene vágnia a babát. Prokapali, röntgensugár kontraszttal, sokkal több eljárást hajtott végre. 10 órát töltöttünk vele a klinikánál! Kitty, amiről azt mondták, hogy többször nem fogja túlélni, otthon ő csak kiugrott a könyv, és elkezdett könyörögni, hogy egyen (bár még mindig nem lehetünk)! A szemünk előtt ébredt. Még néhány nap mentünk oda az eljárásokért. Csodálatos fiatal orvos Ilya, aki először találkozott velünk, és részt vesz minket a következő napokban, Svetlana, a változás, amely volt a legnehezebb a mentő a baba, és hogy csak tett egy csodát, két lány - társ Ilya és Svetlana (akiknek a nevét sajnos nem Emlékszem) - mindannyian igazi szakemberek az üzletükben. És az a tény, hogy a fiatalok, ahogy a "gyakornokok" írják a véleményeket, "a mi költségünkre tanítják." Ők már mestereik mesterei.
Ui Ahogy később megtanultam, néhány évvel ezelõtt ebben a klinikában kutyám nagynénje - a nagynéném megmentõdött. Sürgős császármetszést végeztek, amikor egyik kölyke a gyomrában meghalt. Megmentették őt, és két másik kölyköt.

Személyes véleményem. vakcináztunk két kutya = kölyök Játék és takse.Ni állatokat megvizsgáltuk az inokulálás előtt, nem kenődik alkohollal injekció helyén, a vakcinát injektáltunk közvetlenül a hűtőszekrényből. Újra oltják magukat. (Továbbá, takarmányként, királyi kutya ajánlott.)

Személyes véleményem. Menj oda a macskával. Rettenetes volt! Tönkretette egy csomó pénzt röntgen nem értette, hogyan. A diagnózis nem helyes volt csak a pénz szivattyúzásához! Az ajánlásokban olyan gyógyszereket írtak le, amelyekről egyik gyógyszertár sem tudja! Az ösvényen. a nap 15 perc alatt egy másik klinikára ment. minden készen állt a kedvtelésből!

Daria Panteleeva

Személyes véleményem. Nagyon meggondolatlan! Saját tapasztalataikban tapasztalták az orvosok egész megközelítését! Mamonov Konstantin Viktorovich a legjobb állatorvosok úton! Ha jobban ismeri a klinikát, írjon. És ne felejtsük el, hogy az emberi orvosi gyakorlatban nem fogják tudni az orvos alkalmatlanságáról. és az állatot, hogy mondja meg, mi is fáj, és hogyan nem. és a jó állatgyógyászok megpróbálnak mindent megtenni, mert képesek voltak megérteni és segíteni.

Panteleeva Darya

Névtelen felhasználó

Kapcsolódó cikkek