512 bullpup

Nem is olyan régen, az öcsém és én úgy döntöttünk dembelnulsya fertőz meg a súlyos betegség, és megfertőzni erősebb beragadt tette a kenyeret. tervezés sokáig nem vonta, vázoltam egy lapon a nehéz papír durva körvonalait és ivott vörös fadarab (hogy) ez a második fűrészelt magad, egy kis diódarabok, mahagóni a második kenyér nem volt elég, mint a fő darab maradt az ágyon TE-50

512 bullpup

Itt van, mi történt a kibocsátás, a felhúzás és a szürés folyamatában (fotók természetesen Mr. But, nehochet fotik fotkat mesterséges megvilágítással)
A közeljövõben felváltom a képeket
512 bullpup

512 bullpup

512 bullpup

512 bullpup

512 bullpup

az ötlet bélés a hátán a kompresszor típusát arcát jött a gyártási folyamat, az elejétől gondoltam rá, azt hitte, hogy zavarja a céllal, de kiderült, hogy nem csak szép, hanem kényelmes.
Brother nem akar cipó jelentősen lerövidíti a hossza 81cm kenyeret, a 6 cm-rel rövidebb, súlya körülbelül 3,5 kg, még az egyensúly nélkül a pofa, hogy az első az alkar, holnap elveszi a pofa, hogy mi történik.
A vakáció előtt megtapasztaljuk az eszközt és a kisebb hiányosságokat, hogy befejezzük, meg kell polírozni a dobozt tükörre.

Futurisztikus :-)! Jól van.

Igen, Zhenya, te egy igazi Artist! Itt van a bio-terved tetszik! Osztály!
A pad a kompresszoron. Régóta gondolkodtam, de nem lehet kézzel kezelni a megtestesülést

Ágynemű, overlay jó ötlet.
IMHO a hordó fele puffanás lenne, harmonikusabb lenne, mint a KMK, de Khoyain úriember.

jaan egy kiváló kenyér!
Egy mahagóni anyával. Khacheto fehér irigységéből, hogy az ilyen erdőkben a polgári Murku-t hívják! Röviden az osztály.
Fenyegetés, és ahol a második bulpap fotó.