228 óra alatt vettem részt a vizsga vizsgálatának eredményeképpen

A 228. cikk (1) bekezdése szerinti bűncselekmény, az elkövetkező évek elkövetése előtt

Helló, ma reggel az FSKN személyzete eljött hozzám, és megkért, hogy menjek velük. Vizsgálatba vettem, vizeletvizsgálatom során nem találtak kábítószert. Ezután kerültem a Szövetségi Kábítószer-ellenőrzési Szolgálat osztály, amely azt mutatta, protokoll, amelyben azt állították, hogy kapcsolatban nekem végeztek „teszt vásárlás” hasis, súlya 0,175gr. Ezenkívül a lakásomban keresést végeztek, melynek eredményeképpen semmi illegális nem talált.

Aztán elmentünk az osztályhoz, ahol teljes mértékben elismertem a bűntudatot és aláírták az összes protokollt.

Abban az időben a bűncselekmény kiskorú volt (ma már felnőtt), korábban regisztrált a PDN (amely a nevelési befolyás formájában figyelmeztetés a harc került sor)

Az iskolában hármas nélkül tanulok, pozitív tulajdonságokkal rendelkezem

Mit tegyek legközelebb és milyen büntetést várjak?

Ügyvédi válaszok (2)

Nos, 228,1 A büntető törvénykönyv, tekintettel arra, hogy Ön egy kisebb, van egy tisztességes esélyt próbaidő. Az ügy kivizsgálásának elősegítése, lásd a művészetet. 61. A büntető törvénykönyv vannak enyhítő körülmények, adatokat szolgáltat a nyomozó amely megfelel Önnek.

Kedves Pavel Mikhailovich. Az eredmények OSA mint egy teszt vásárolni viszonylag gyakran elfogadhatatlannak ítélt az előzetes vizsgálat során, mint végzett megsértése ugyanakkor, hogy a teszt vásárlás ismert a szavakat a szövetkezetek végezték, ami azt hiszem, hogy nem személyesen.

Az egyetlen dolog, amit tettél, az nagyon rossz, ez adott egy vallomás hozzájárulása nélkül tanácsot, ilyen esetekben csak kell egy kiegyensúlyozott megközelítés és a bizonyítékok értékelésének alapja, esetleg büntetőjogi felelősség lehet kerülni. Forduljon ügyvédhez.

Sok szerencsét, tekintve Isaev AI-t

Keresi a választ?
Egy ügyvéd kérése könnyebb!

Kérdezze ügyvédjeinket - sokkal gyorsabb, mint megoldást találni.