2. ábra

Érdekes a GuestGuest ezzel az ütemtervvel?
Örömmel haladna, de csak az én gömbömben FIG olyan ütemtervet talál (
Plusz egy halom, egy hétköznap pedig általában ünnepi, hiszek.
Igen. Egy munkanap a szabadnapon kétszeri üdülés.
És mi a jó a hétvégén? Mindenhol sok ember.


Nos, igen. különösen nyáron, a Sza-Nap partján, ne menj át, hétköznapokon könnyebb lélegezni

Szóval mi? Nem mindig, mert a menetrend mozog. Biztos vagy benne, hogy nem a hétvégén dolgozik? Nem értem, miért szombat és vasárnap olyan fontos napok. Kényelmes találkozni azokkal a barátokkal, akiknek ez az öt napos ideje van? Vagy sétálj ki, amikor sok minden ember sokat? Minden létesítmény gyakorlatilag hétköznapokon dolgozik. Mi az a szükség, hogy ez a két nap szabadon engedje a munkát, és erre a célra szántsa az egész héten?)


A 2/2. Ütemtervvel dolgozom, nagyon tetszik. Néha meg kell látogatnia a kormányzati szerveket (adó, poliklinika stb.), Nem kell változtatni, vagy kérni pénzt. Nagyon kényelmes! Azt gondolom, hogy a 2/2 nagyon kényelmes. Gyakran megyek az ügyeimhez az állami szervekhez, hétköznapokon meglátogatom a fogorvost, és ütemtervet 5/2 nem jövök vissza

Szóval mi? Nem mindig, mert a menetrend mozog. Biztos vagy benne, hogy nem a hétvégén dolgozik? Nem értem, miért szombat és vasárnap olyan fontos napok. Kényelmes találkozni azokkal a barátokkal, akiknek ez az öt napos ideje van? Vagy sétálj ki, amikor sok minden ember sokat? Minden létesítmény gyakorlatilag hétköznapokon dolgozik. Mi az a szükség - ebben a két napban szabadítanod meg a munkából, és erre a célra szántok az egész héten?)


Nos, valójában igen. A férjem és barátaim hétvégén dolgoznak, és dolgozom. Valahogy nem vagyok különösebben érdekel a hétköznapokon való sétálás és shish kebabok. Ezt esténként megtehetem.


Nos, igen. különösen nyáron, a Sza-Nap partján, ne menj át, hétköznapokon könnyebb lélegezni


Igen, mindenütt, hogy ne mozogjon. Minden kulturális és szórakozási helyszíne sorban, a parkokban és az utcán a tömeg, a kávézó nem megy a kávét, a szupermarket egy üveg víz nem fut le, vásárolnak általában vagyok néma.

Vélemény: Az egész szolgáltatóipar: üzletek, utazási irodák, szállodák, bankok, biztosítótársaságok, autókereskedések és így tovább.
Pozíciók, illetve: az eladók, tanácsadók, menedzserek, menedzhery.A a légiforgalmi irányítók, mentő mentősök, tűzoltók, mchsniki..Kuda túl okos nekik, csere papír jobbról balra)))))


A légiforgalmi irányítók az ütemtervükön dolgoznak. Leggyakrabban öt műszakban. És ott vannak éjszakai műszakok. Még ezzel is, a menetrend csak álom.

Nagyon köszönöm a tanácsát. Bizonyos értelemben tettek, és szerintem segíteni fogok abban, hogy a helyes döntést hozzam. Mindenesetre teszt üzemmódban egy 2/2-es munkatervet veszek igénybe. Akkor megértem, mi az.
Egy moszkvai cég fiókkezelőjeként dolgozom, vannak olyan napok, amikor nincs sok munka, és néha vészhelyzet van.
Igen, a munkanap közepén szabad napok vonzódnak, de ugyanakkor a szombaton és a vasárnapon végzett munka aggodalomra ad okot. Ezek azok a napok, amikor a férjem és én a moziba megyünk, sétálunk, vagy együtt töltünk együtt időt. De, mivel új szakmát akarok tanulni, online tanulok. És szabad napok a munkanap alatt, éppen az időben lenne! Ha persze, miután elfoglalt két napot a számítógépen, általában újra le akarok ülni. Általában mindent összehasonlításra tanítanak.
Még egyszer köszönöm mindenkinek!

Vélemény: Az egész szolgáltatóipar: üzletek, utazási irodák, szállodák, bankok, biztosítótársaságok, autókereskedések és így tovább.
Pozíciók, illetve: az eladók, tanácsadók, menedzserek, menedzhery.A a légiforgalmi irányítók, mentő mentősök, tűzoltók, mchsniki..Kuda túl okos nekik, csere papír jobbról balra)))))


A légiforgalmi irányítók az ütemtervükön dolgoznak. Leggyakrabban öt műszakban. És ott vannak éjszakai műszakok. Még ezzel is, a menetrend csak álom.
Ez az ütemterv miatt és a diszpécserekhez ment. Most hagyja csaknem 2 hónapot évente, sok időt hagy a feldolgozásra.

Dolgoztam évekig mellett balra 2/2 emelet 8, jött a 22. Csodálatos grafika, az első nap megy ki a gondolat, hogy - miután a hétvégén holnap :) menni az orvoshoz, vagy bármely hatóság tényleg nem kell kérni szabadságra. Ha bármilyen probléma vagy valami más megváltozott. Így emlékszem változtatni, dolgozni 3/1/3/1 akkor már 7 nap szünet, és légy a nyaralás. az alap szabadság mellett))
Most dolgozom 5/2. 8:30 óráig indulok, 20: 30-kor. Miért van szükség. a különbség 2 óra. Csak hetente néhány nap több. és Monben nincs gondolat, hogy "Holnapután ez egy szabadnap." Kérünk valamit, vigyél szabadságot.

Dolgoztam évekig mellett balra 2/2 emelet 8, jött a 22. Csodálatos grafika, az első nap megy ki a gondolat, hogy - miután a hétvégén holnap :) menni az orvoshoz, vagy bármely hatóság tényleg nem kell kérni szabadságra. Ha bármilyen probléma vagy valami más megváltozott. Így emlékszem változtatni, dolgozni 3/1/3/1 akkor már 7 nap szünet, és légy a nyaralás. az alap szabadság mellett))
Most dolgozom 5/2. 8:30 óráig indulok, 20: 30-kor. Miért van szükség. a különbség 2 óra. Csak hetente néhány nap több. és Monben nincs gondolat, hogy "Holnapután ez egy szabadnap." Kérünk valamit, vigyél szabadságot.


Olyan jól festettek!

Furcsa itt, hogy néhányan azt írják, hogy kiesik, és nem fog találkozni barátaival. Ön és barátai találkoznak egymással? Dolgozom 2/2, a munkanapokon esik ki havonta egyszer, mi a probléma? és igen, igen, az a lehetőség, hogy üzleti tevékenységet folytasson az intézményben, a kórház nagyon kényelmes és az emberek kevésbé vannak mindenhol. dolgozott 5/2 és 2/2, a második lehetőség egyértelműen jobb. a legfontosabb dolog elég aludni.

Hálózati kiadvány «WOMAN.RU (Female.Ru)»

A kormányzati ügynökségek elérhetőségei (beleértve a Roskomnadzorot is): [email protected]

Kapcsolódó cikkek