Rubin "kötődik az" Inter "videóhoz

Bajnokok Ligája mérkőzés Kazan volt az első a történelemben, a város, és nézd meg egy ilyen eseményt fog teljes stadion, annál is inkább, mivel a látogatás nyújtott Superclub - Milánó „Inter”, élükön Jose Mourinho, Samuel Eto'o, és más ismert személyiségek európai és világ futball .

Mentor mesterek Kurban Berdyev nem számíthatnak Sibaya, továbbra is szolgálja a hosszú felfüggesztés, és ezért nem változott az összetétel, felfedve szokásos mérkőzést az orosz bajnokságot, „alapítvány”. Mourinho meglepődött, miután három támadót küldött a pályára. Fenyegetőnek tűnt, de valójában nem volt ennyire félelmetes.

Az első pillanatoktól kezdve, "Rubin" hagyta, hogy az olaszok tudják, hogy az ő neve nem fog megijeszteni. Egy támadás, a második ... És a harmadik Dominguez felvette a labdát Bukharovból, mintha egy forgószár haladna Lucio mellett, eltalálta ... Cél! 1: 0! Percek után az argentin találta meg a Navas kapust, de ez a fej a kapu felett lőtt.

A vendégek csak három epizódban voltak igazán veszélyesek egymás után. Először is, Eto'o és Mancini majdnem elhagyta az összes védekező házigazdát a bolondoknál, de Sharonov sikeresen elhúzta a labdát a sarokba. Sajnos, ez nem mentette meg a célt. A következő támadásban Stankovich mindenki által elszánt fejét Ryzhikov céljának közelébe sújtotta - 1: 1. Másodpercekkel később Balotelli hosszú távú sztrájkja eltalálta a keresztrúdot ...

A fekete csatár általában páncéltörés elleni hős lett. Elfojtotta az egész játékot, megszerzett egy kártyát, majd a második, fél órát a csapata kisebbségében hagyta. "Ruby" ragadta meg a kezdeményezést, teljesen összezúzta a vendégeket a kapukhoz ...

A mérkőzés előtt, Mourinho akár tréfából, akár komolyan azt mondta, hogy azt mondják, hogy Kazan öltöny és a nyakkendő ... A 81 perc, az ellátási Dominguez található a tizenhatos Sergey Semak. Kíváncsi vagyok, hogy ebben a pillanatban az egyik legérdekesebb európai oktató gondolta. Semak ütötte Cesarot, de a vendégek egy bárban játszottak, megkönnyítve a szégyentetõ fekete és kék színét.

A végsõ síp a berdiyevi hadosztályt elkapta a támadásban. Hagyja, hogy a győzelem még nem érte el, de a döntetlen "Ruby" és a rajongók nem szégyellni fogják. Az első helyezett a Bajnokok Ligájában, akiket jobbra nyertek.

"Rubin" (Kazan, Oroszország) - "Inter" (Milánó, Olaszország) - 1: 1 (1: 1)

Célok: Dominguez, 11 - Stankovic, 29.

"Ruby": Rizhikov, Ansaldi, Salukvadze, Sharon, Navas, Noboa, Ryazantsev Semak, Karadeniz, Dominguez (Kasai, 86) Buharov

Eltávolítás: Balotelli, 60