172 - A 62-es számú fogorvosi rendelő, a tsaritsyno (zöld), a moszkvai kaszpió, 38

Személyes véleményem. Nagyon furcsa fogászati ​​№62 a Kaszpi, 38 volt egy évvel ezelőtt, még nincs meztelen, mint megtudtam, ismerősök még mindig megvannak a maga furcsa szabályok ezért úgy döntöttem, hogy megírom ezt a felülvizsgálatot. Hányan gyógyították a fogát más ambuláns klinikákban, nem akkor, amikor nem kérték fel arra, hogy írja alá a kártyáját abban a tényben, hogy szakképzett ellátásban részesültem, és nincs panaszom. Úgy tűnt, általános gyakorlat, de ez csak az első pillantásra, mert a legérdekesebb dolog, hogy írja alá a kártyát meg kell adnia, mielőtt csinálni, és majd nem lesz ilyen ugyanolyan minőségű ellátást. Miért biztosított, így nem igazán értem, de az a benyomásom, hogy nincsenek orvosok középpontjában a minőség és a számot, így szeretném megjegyezni, ha tesz az aláírást, mielőtt tehetik orvosi szolgálat elvárni trükk.

Polina Minaeva

Shuliko Nina Vladimirovna

Személyes véleményem. Kotova kiváló orvos! Tetszett a hozzáállás a beteghez és a fogakhoz (és ez egy ingyenes látogatással!). A leginkább reménytelen volt. Mindazonáltal minden pecsét van a helyén, nincs további komplikáció. Csak hozzá menjek, bár a rekord meglehetősen sűrű. Azt tanácsolom.

Személyes véleményem. Kezelt fogat Kotova Inna Ivanovna (egy pecsét esett ki). Nagyon köszönöm a munkát. Nagyon kellemes, érzékeny és pontos. Az ügyet nem tüdőből, a nagy méretű pecsétet, de mindezt kiválóan és fájdalom nélkül tették. Továbbá ellenőriztem az összes fogamat, és figyeltem mindenki állapotára, a közeljövőben kezelendő dolgokra, arra, hogy mit kell megfigyelni, stb. Köszönöm szépen!

Kapcsolódó cikkek