17 betegről az orvosi központról - az orvosodról - a ryazaniban

Jó napot. Jó véleményem van a klinikáról. Azt mondhatjuk, hogy ő a mi családunk. Anya megfigyelhető a Muranchik Ye kardiológusnál, N. a második évben szívproblémái vannak. Terhes voltam IN Tsarev-nel, szeretem mind személyeket, mind orvosként, és a húgom is ultrahanggal találkozott.

Egyetértek azzal, hogy a klinika ügyintézője nem mosolyog (a nevem nem emlékszem), de ez nem számomra klinikai mutató, és nem fájna megváltoztatni egy ilyen alkalmazottat. Számomra a fő orvos, akivel foglalkozom. Hosszú ideig láttam Tsarev Ilya Nikolaevich-t, kiváló nõgyógyász! Egyáltalán nem vagyok zavarban, hogy ő egy férfi, nagyon tapintatos, mindig kezeli a fogantyút, amikor felkelek a székből, általában boldog vagyok. És van valami összehasonlítás! Amikor szabadságon volt, elmentem egy másik magán klinikára, így ott egy nőgyógyász nő bánik velem, sajnálom, fájdalmas volt, amikor a gépet durvasággal néztem meg, néha, amikor megvizsgálták. Elfogta, mintha nem felnőtt nő lennék, hanem egy 16 éves tinédzser. Nincs több alapja! Nos, még ha Tsarev is nyaralni, csak várok rá!

Szeretem a központot. Kellemes hangulat. Képzett személyzet. A nőgyógyászhoz felvétel nélkül érhet el. Meglátogattam egy másik fizetett központot a felvételhez egy bizonyos ideig, és még mindig sorban álltam. Tetszik ez a klinika, ajánlom!

És nagyon szerettem a központot. Volt-e már kétszer, ultrahang terhesség alatt, 9 és 20 héten keresztül. Amikor először ültem a sorban 20 percig, és másodszor vettem a sorba. Az ultrahangos orvos mindent jól elmagyaráz és jól megmutatja, gyorsan, ami nagyon kellemes. Holnap visszamegyek az ultrahanghoz.

Felelős személyzet! A recepció megbeszélés szerint, de várni, néha, az Ön turnének órája! Nagyon rosszul kezelik a betegeket, és az adminisztrátor általában szörnyű, nagyon durva! Nem tanácsom.

Kapcsolódó cikkek