15 Vélemények az orosz néprajzi múzeumról St. Petersburg, Engineering Street címére, 4

Sértés és tiszteletlenség. A pénztárnál senki nem figyelmeztetett arra, hogy a múzeum két órával korábban zárul valamilyen esemény miatt. Az idő nagyon rövid volt, körbefutottunk, és megpróbáltunk eljutni az összes csarnokba, de mielőtt eljuthatnánk a második emeletre, a csarnokok szolgálatában álló nők megzavarnák. A mi felháborodásunkért fenyegetett a milícia. Ez felháborító viselkedés és durva hozzáállás.

Őszintén szólva, a néprajz mindig unalmas gömb volt számomra, de miután meglátogattuk a múzeumot, azt hiszem, meggondolom magam. A kiállítás olyan érdekes és színes, hogy nemcsak a kultúrában, hanem a korszakban is teljes érzést kelt. Ha megnézzük, hogyan és milyen módon élt az emberek, úgy tűnik, értéküket inkább értékelik, mint kortársak.

Gyakran látogattam a múzeumot kisgyermekemmel. Az Orosz Múzeum jobb oldalán található, ha szembenézel. Nagyon nagy kiállítás az orosz nép népek életének és szokásainak. A múzeumban vannak óvodai gyerekek, ahol az oroszországi emberek ünnepeiről és szokásairól szóló játék formájában mesélnek. Ott találkoztunk karneválon és ünnepeltük a húsvétot ezeken az órákon.

Mysey ochen ponravilcya! Ochen intepecny muzey, c ppekpacnymi ekcpozitsiyami, mozhno Legtöbb uznat intepecnogo élet napodov. A gyerekek nem akarnak semmiben megbirkózni, a mennyei kultúrát az idő mélyéről fedezik fel.

Szentpétervári látogatás után olyan klasszikus turisztikai helyszíneket, mint a Kunstkamera és az Isaakia, elmentem az orosz múzeumba, majd a népekhez. Általában, mint egy történész és egy hétköznapi ember skazhu- érdekes és szélesíti az elme, kiállítások és kiállítások, a hely csarnokok és a történelem - az összes ebben a múzeumban tökéletesen, mint amilyennek lennie kellene. Klasszikus múzeum, kötelező a kulturális emberek látogatása =)

Személy szerint nagyban bővítettem a különböző népek és kultúráik tudását. Ebben a múzeumban csak nagyon sok érdekes kiállítás található. Útmutatók nagyon jól és egyértelműen elmondta mindenkinek.

Ez a figyelemre méltó múzeum a Mikhailovsky palota mellett található, ez a múzeum az egyik legnagyobb múzeum a világon. Amikor a látogató a múzeumban láttam egy csomó érdekes dolgot, például láttam: a népviseletet különböző nemzetek, háztartási cikkek, és azt is, hogy én leginkább érdekel - kézműves foglalkozás, nagyon érdekes volt, hogy látogassa meg a múzeum.

Egy szép múzeum az önfejlesztéshez. Útmutatóval általában érdekes, nagyon érdekes és érdekes mondani. Sok érdekes dolog ebben a múzeumban, kíváncsi vagyok, hogyan használtak előttünk embereket.)))

Nagyon szeretem az orosz néprajzi múzeumot, sok fontos és értékes múzeumi gyűjteményt és gyűjteményt tartalmaz. Ez a múzeum a világ egyik legnagyobb etnográfiai múzeuma! Ajánlom látogasson el!

A múzeum véletlenül bekövetkezett. Egyáltalán nem szeretett engem. Unalmas. A túra csak egy órát vesz igénybe. Ez idő alatt csak átmentünk a kiállításokon. Az útmutató nem adta sehol, hogy meghosszabbítsa, a lehetőséget, hogy fontolja meg, bármi, ami érdekli, nem volt. Remélem egy nap, hogy újra eljöjjek, és én magam akarok járni a múzeum termében.

Sok hasznos és érdekes információt lehet szerezni az Orosz Néprajzi Múzeumban a legszebb Szentpétervári kiránduláson! Nagy kár, hogy itt ritkán járok, és lehetetlen mindent látni ebben a csodálatos városban.

Nagyon szeretem ezt a múzeumot, itt a világ népei történetét nem a képek és a könyvek, hanem a makettek, manökenek, installációk tanulmányozásával tanulmányozhatják. Ennek köszönhetően a narrátus jobb helyzetben van a fejében, és emlékezett. és itt is gyakran tematikus kiállításokat tartanak, például az oroszországi Norvég Napok, ahol megtudhatja, mi ma ma.

Nos, az egész orosz néprajzi múzeum meglátogatta az egész családot. A kiállítás kiválasztása lenyűgöző. A szemek szétszóródnak, a tenger hasznos és nem nagyon információi. Kicsit őrültünk, de értelmes és szellemileg fejlődtek. Köszönöm!

A múzeum gyűjteménye mintegy 500 000 eredeti dolgot koncentrál. A gyűjtemény kronológiai sorozata - a XVIII. Század végétől napjainkig. A múzeumi gyűjtemény témái szélesek és változatosak. Nagyon tetszett, nagyon sokat tanultam érdekes és informatív)) Erősen ajánlott neki, hogy keresse fel a gyerekek a serdülő őket az információk és hasznos a történelem osztályok. A múzeum épülete a VF Svinin projektjének megfelelően épült a XX. Század elején, különösen Szentpéterváron. Legközelebb ›

Néprajzi Múzeum St. Petersburg található sarkán Sadovaya Street and Engineering, található, a gyönyörű régi palota a 19. század, vannak csodálatos dolgok - különösen tetszett a kiállítás készült termékek a nemesfémek - „A különleges tároló helyiség.” Milyen műalkotásokat hoztak létre a kézművesek - ékszerészek! Még a múzeumban ez az egyik legszebb termében St. Petersburg - Márványtermében (Memorial Hall császár Alexander III) Ön tudja játszani a gyerekek a gyermekek Központ Néprajzi Múzeum.

Kapcsolódó cikkek