Van esély arra, hogy a "zseblámpa" bekerüljön a Premier League-ba, a swin-tv Voronezh hírekre,

Van esély arra, hogy a "Torch" bejusson a Premier League-be?

Az első játék a tavaszi része a bajnoki labdarúgó Nemzeti Bajnokság volt, hogy választ adjon a rajongók, „Fáklya” a bizonyos mértékben kész a csapat és annak esélye, hogy ragaszkodnak a 3-4 helyen, hogy feljogosítaná csikk játékok relatív vesztesek Premier League került a 13. és 14. helyen.

Mint tudja, az első két First Division csapat automatikusan megkapja a promóciós kampánnyal a minőség, és a különbség most a „Gazovik” Orenburg és a „Tom” elég szilárd, hogy elfoglalja a harmadik és a negyedik helyen Tula „Arsenal” és Astrakhan „Volgarom” és különösen az „Fáklya „fut az ötödik helyen.

Az első félidőben a Tyumen vendégeket óvatosan játszotta, különös figyelmet fordítva a védelemre, és ügyesen kioltották a Voronezh középpályásainak a játék súlyosbodását.

28 perc elteltével a kék-fehér volt igazi esélye, hogy nyissa meg a pontozási amikor Victor Svezhov kiváló átviteli talált Mikhail Biryukov, de az egyik megy az egyik az egyik a kapus Tyumentsev egyértelműen hibáztam.

Azonnal a Voronezh rajongók nem tudták elviselni, és a tűzijáték fényével felgyújtották szektorukat. Tiszteletben kell lennünk a törvényhozóknak, a meccs szünetében, akik kiűzték a huligánt az arénán kívül. By the way, a standokon összegyűjtött mintegy 9 ezer hűséges futball rajongók.

A vendégek az első félidőben csak egy fél pillanattal rendelkeztek, amikor Larionov védő, aki csatlakozott a támadáshoz, megpróbálta elküldeni a labdát a saroktól a "Torch" kapujáig.

De a miénkben volt egy másik pontozásos kijárat, de Mikhail Biryukov Alexander Kasyan élesen átjutott, és átjutott a kapus mellé és a kapun át.

A második félidőben a kék és fehér területek területi és játékelőnnyel rendelkeztek, de csak miután a 71. percben Andrei Murnin kapitányt helyettesítették, a "Torch" sikerült súlyosbítani a játékot.

A csapat új tagjai, a középső védő Maxim Osipenko, mint valódi csatár, a játékosok vastagjai technikailag elkapták a labdát a lábán, és továbbították a szibériai kapunak.

80. perc után Alexander Kasyan támadása után Ilnur Alshin gyorsabb volt, mint a többiek a befejezőben, és az állványok megkönnyebbülten felsóhajtották - 2: 0, elkábították a győzelmet.

És 87 perc múlva a vendégek védelmén sikerült fejét billentette a kapu fölé, amikor a kapu megriadva Dmitry Michurenkova, rögzített eredménytábla meggyőző Victoria kék és fehér a pontszám 3: 0-ra.

Mentor Voronezh a sajtótájékoztatón nem sugároz túlzott optimizmust - nyilvánvalóan a vádak valami komolyan dolgoznak.

A Vladivostokba tartó hosszú távú járat és a Luch-Energia-val való találkozó pontosabb választ adna a Voronezh lakosainak a Premier League esélyeire vonatkozóan. Míg a "Torch" az ötödik sorban a ranglistán.