10 Ways to increase sales a b2b piacon

10 Ways to Increase Sales a B2B piactéren

10 Ways to increase sales a b2b piacon

A Coca-Cola Zaiman Sergio marketingszakértője a "A marketing vége, ahogy tudjuk" című könyvében írta:

Válságválság, de egyetért abban, hogy néha az értékesítés csökkenésének oka maga a vállalat, vagyis alkalmazottai állománya, az őrségtől az igazgatóig. Hogy hogyan próbáljak többet eladni egy válságban, már írtam. Az adott cikkben pedig a külső tulajdonságokra gyakorolt ​​hatásról beszéltünk. Ma írok a vállalat belső szerkezetátalakításáról, amely képes jelentősen növelni az értékesítést.

9 módja az értékesítés növelésének

Ezeket a módszereket Alexey Kobelev és Andrey Merkulov azonos nevű könyve kölcsönzi. A könyvet a VKontakte csoportba helyeztem - csatlakozom és olvassam el, itt csak felsorolom őket, és hozzáadom a gondolataimat, hiszen a B2B piacon elért hároméves értékesítési tapasztalat lehetővé teszi, hogy saját öt centet készítsen.

Ez valójában minden, a könyvben felsorolt ​​módszer. Személy szerint még egy kulcsfontosságú pillanatot adok a marketing területéről. Ha a fent említett módszerek inkább kereskedelmi igazgató, és csak részben marketingszakember kérdése, akkor az utolsó pont a miénk, a marketing szakértők urainak, a közvetlen felelősségi körzetnek.

A tizedik módja az értékesítés növelésének

Ellenőrizze és javítsa ki az ügyféllel való kölcsönhatás minden pontját. A blog oldalain többször megemlítettem, hogy ellenőrizni kell a vevővel való kölcsönhatás valamennyi csatornájának hatékonyságát:

Javasoljuk még néhány cikk olvasását is:

Kapcsolódó cikkek