Állás és munka "katonai szolgálat ápoló" - Oroszország, álláskeresés

AU katonai szolgálat polgárainak előkészítésének központja - Khanty-Mansiysk

Feladatok: A számítógép és a perifériás berendezések folyamatosságának biztosítása. Követelmények: Számítógépes irányítású felsőoktatás 223-FF (44-FF) Feltételek: teljes szociális csomag 5 napos munkanap

11 órája a hh.ru-tól

Hidromasszázs nővér / nővér 25 000 főből

AVKlinik - Chelyabinsk

Hidromasszázs nővér / nővér Követelmények: -Sredne-special. és az átlagos orvosi személyzet, az illetékes támogató szolgáltatások

1 hónappal ezelőtt hh.ru

A szerződés értelmében katonai szolgálat 18 000 - 50 000 P

A Krasznodar - Krasznodar első rangú szerződés alapján a katonai szolgálat kiválasztása

Követelmények: Feltételek: meghívjuk Önt a katonai szolgálatra a férfi állampolgárok szerződésével. szex a Déli Katonai Körzet szolgálatában. Információért forduljon a Krasznodar Terület katonai parancsnokságához és. A szerződés szerinti katonai szolgálat kiválasztásánál.

Katonai szolgálat szerződés alapján 40 000 P

katonai szolgálat a szerződés értelmében - Novoszibirszk

a régió a szerződés alapján katonai szolgálatra jelölteket választ. A kiválasztási folyamatban.

6 napja az avito.ru

Katonai (szerződéses szolgáltatás) 25 000 - 60 000 P

A szerződés értelmében a katonai szolgálat kiválasztása (3 rangú) (Veliky Novgorod) - Veliky Novgorod

5 nappal ezelőtt a superjob.ru

Katonai szolgálat a szerződés alapján 25 000 P

Az EAO katonai parancsnoka - Birobidzhan

1 hete az avito.ru-val

Villanyszerelő (katonai szolgálat a szerződés szerint) 21 000 - 25 000 P

IES katonai egység 7605 térképen - Jekatyerinburg

azon állampolgárok számára, akik a szerződés szerinti távollétben katonai szolgálatot teljesítettek. katonai szolgálat a szerződés alapján. A katonai szolgálaton végzett katonai szolgálatot teljesítettek (katonai jelenlét, katonai szolgálati feladatok teljesítése, elektromos munkák elvégzése;

1 hónappal ezelőtt from rabota66.ru

Villanyszerelő szerződéses alapon katonai szolgálatra

Katonai egység 2665

és így tovább. A katonai szolgálat feladatainak ellátása. Követelmények Nincs bűnügyi nyilvántartás, még visszafizetett.

6 hónappal ezelőtt from farpost.ru

Autómosó (szerződéses katonai szolgálat) 33 000 főből

Oroszország Automototoklub FSO, ANO - Domodedovo

Felelősségi kör: autómosás, beleértve a speciális felszerelés használatát (tapasztalat nélkül); Követelmények: most vagy a múltban nincs bűnügyi nyilvántartás (büntetőeljárás), beleértve azokat is, amelyeket visszavonták vagy visszavonták.

23 órája a rabota.ru

Közvetlen munkáltató - Sosnovy Bor

38 000 főből álló katonai szolgálat

Rin - Crisostom

Egyszeri támogatás a katonai szolgálatból való elbocsátásért 2 fizetés összegében. A cseljabinsk-i térség az állampolgárságú katonai szolgálatot teljesítő állampolgárokat veszi figyelembe (privátok és őrmesterek egy interjúban). Három évre szóló katonai szolgálatra vonatkozó szerződés.

Katonai szolgálat a szerződés alapján 20 000 P

Közvetlen munkáltató - Angarsk

A szerződés szerinti katonai szolgálatot felveszik. Az eszközre a SZERVIZ A DÍJRA nem szükséges.

Kapcsolódó cikkek