32. szülési kórház

A 32. szülészeti kórházig az "Ulitsa 1905 goda" metróval érhető el metróval, majd a "Shmitovsky Proezd" megállóig a 18-as trolibuszra vált.

fényképeket

Orvosok (28)

Adj hozzá orvost

    Massina MV

    2 vélemény
    szülészorvos, uzi orvos, nőgyógyász
    Str. 3-ya Krasnogvardeiskaya, 1, épület 1

  • Kiseleva IV

    1 vélemény
    szülészorvos, nőgyógyász
    Str. 3-ya Krasnogvardeiskaya, 1, épület 1

  • 32. szülési kórház

    Mashkova T. Ya.

    3 vélemény
    hematológus
    Str. 3-ya Krasnogvardeiskaya, 1, épület 1

  • Kazakova E.I.

    3 vélemény
    szülészorvos, nőgyógyász
    Str. 3-ya Krasnogvardeiskaya, 1, épület 1

  • 3 vélemény
    szülészorvos, nőgyógyász
    Str. 3-ya Krasnogvardeiskaya, 1, épület 1

    Vélemények (3)

    A sors, és egy másik szülész-nőgyógyász a női konzultáció során, ahol terhesség alatt figyeltem meg, elrendelte, hogy kétszer is el kell mennem a 32 szülészeti osztályba! Először menteni, majd szüléshez. Eleinte a helyzete az osztályon, ahol nem voltam elégedett, de majd szinte natív volt. A szülésznők és az orvosok minden változása jó, mindenki válaszolni fog minden kérdésre, minden megmutatja és elmondja, a hangulat barátságos, szinte otthon! Amikor megmentettem, hazudni akartam, de a felelős orvosom (nem emlékszem a névre, de emlékszem a névre - Eugene Anatolyevna) nem engedtem be, ami engem mérges. Amire most hálás vagyok! Hormonok stb. adta a saját, a józan ész ki van kapcsolva. Köszönöm neki, hogy nem marad közömbös és szinte durva formában meggyőzött engem, hogy ne írjon szándékos elhagyást! Amiért ismét nagyon köszönöm neki! A születésem nagyon nehéz volt. Két műszak változott! Aki velem volt, nagyon köszönöm! Általánosságban örülök, hogy eljuttam a szülészeti kórházba, bár nem különösebben dicséretes. Igen, és messze volt otthonról. De ezek a kis dolgok semmi. A fő előny az újraélesztés ebben a kórházban. Szó szerint megmentette a baba. Köszönet az intézmény összes munkatársának!

    A 32-es szülészeti kórházban a fiam nagyon közelmúltban született. A határidő előtt történt. Vészhelyzeti császármetszést kellett tennem. Itt maradtam egy egész héten, így láttam az összes műszakot. Szeretnék kifejezni hálámat minden orvosnak, szülésznek és ápolónak. Hosszú ideig nem találkoztam olyan őszinte és jóindulatú hozzáállással! Nem hallottam egyetlen durva szót itt, nem találkoztam közömbös emberekkel. A műtét sikeres volt, az érzéstelenítés is jól ment. A baba az intenzív osztályon feküdt, és ott az orvosok érzékenyek, ismerik az üzletüket. A szívem aljától köszönetet mondok minden munkatársnak, akik napjainkban aggodalmukat és gondjaikat mutatták meg!

    Hasonló klinikák

    Anyasági kórház №26 a boron

    16 értékelés
    Str. Sosnovaya, ház 11, épület 1, 2

  • Kapcsolódó cikkek