29 Jonna Lennon élettörténete

John Lennon brit rockzenész, énekes, költő, zeneszerző, művész, író. A "The Beatles" csoport egyik alapítója és tagja, a XX. Század népszerű zenésze. A The Beatles összeomlása után önálló karriert indított, de 1980-ban megölték.

A klasszikus brit Classic magazinban Lennon szerepelt minden idők legnagyobb gitárosainak listáján.

A marketing választotta John Lennon leghíresebb állításait.

  • Az élet az, ami veled történik, miközben más terveket készítesz.
  • Az örömmel elvesztett idő nem tekinthető elveszettnek.
  • Bármelyik mondjuk, soha nem felel meg annak, amit mondani akarunk.
  • Adjon esélyt a békenak.
  • Azok, akik olcsó helyeken ülnek, tapsolnak. A többit csak javítsd meg ékszereidet.
  • A tehetség képes a sikerben. Teljes képtelenség, amikor azt mondják, hogy hirtelen felfedeztem az én ajándékát. Én csak dolgoztam.
  • Ha a szikla szélén állsz és azon töprengsz, hogy ugorj vagy sem, ugorj!
  • Amikor 5 éves voltam, anyám mindig azt mondta nekem, hogy az élet legfontosabb dolog az, hogy boldog legyen. Amikor iskolába jártam, megkérdezték tőlem, hogy mikor nőnek fel. Én írtam: "Boldog". Azt mondták nekem: "Nem értetted a feladatot", és válaszoltam: "Nem értetted az életet."
  • Ha valaki azt mondja, hogy a szerelem és a béke a hatvanas évekhez kapcsolódó klika, akkor ez lesz az ő problémája. A szeretet és a béke örök.
  • Minden ember számára a hajtóerő egy nő. Nő nélkül Napóleon egyszerű idióta lenne.
  • Ha csinálsz valamit, szép és fenséges, és senki nem veszi észre - ne aggódj: a napfelkelte - ez általában a legszebb látvány a világon, de a legtöbb ember ebben az időben még mindig alszik.
  • Amikor tizenkét éves voltam, gyakran gondoltam, hogy valószínűleg zseniális vagyok, de senki sem vette észre. Azt gondoltam: "vagy egy zseni vagy egy őrült vagyok. Melyik? Nem lehet őrületem, mert nem ülök egy pszichiátriai kórházba. Tehát zseniális vagyok. " Azt akarom mondani, hogy a zseniális az õrület egyik formája.
  • A kereszténység el fog menni. Ez eltűnik és zsugorodik. Nincs szükség vitatkozni; Igazam van, és a jövő bizonyítani fogja. Most népszerűbbek vagyunk, mint Jézus; Nem tudom, mi fog eltűnni - a rock'n'roll vagy a kereszténység. Jézus nem volt semmi, de követői hülyék és rendes. És ez a perverzitás, amely tönkreteszi a kereszténységet bennem.
  • Bárki sikerrel járhat. Mindig meg kell ismételnünk ezeket a szavakat magunknak, és sikeres lesz.
  • Érdekes gyűlölni azt, amit szeretsz. Tényleg szeretem.
  • Társadalmunk őrült emberek üldözése őrült célokra.
  • Egy részem folyamatosan aggódik, hogy egy közönséges vesztes vagyok, a másik pedig az Úristen Istennek gondolja magát.
  • Amikor szerelmes vagy, amikor valaki megkérdezi: "Hogyan lehetsz ezzel a nővel?", Azt mondod: "Mit értesz ez alatt?" Miért akarsz kõt dobni tőle, vagy megbüntetni, hogy szeretem őt?
  • Az álom vége. Itt az ideje, hogy üzlethez jussunk.
  • A zene mindenkihez tartozik. Csak a hangfelvevő cégek még mindig úgy vélik, hogy a tulajdonosok még mindig ezek.
  • Ha hat lábnyira van a föld felett, mindenki szeret téged.
  • A valóság sok mindent elhagy a képzeletből.
  • A halál olyan, mintha egy autóból a másikba költözne.
  • Soha nem gondoltam nagy dolgok írására, csak mentem és írtam őket.
  • Nem érdekel, hogy mit mondasz, kell lennie békének és egy pontnak!
  • Szerettünk volna változtatni valamit ebben a világban ... de minden ugyanaz maradt. Továbbra is fegyvereket árulnak Dél-Afrikába, és a feketéket az utcán ölték meg. Az emberek még mindig szegénységben élnek, és a patkányok körbejárják őket. Csak a gazdag idlerák tömege járta körül Londont a divatos rongyokban. Már nem hiszek a Beatles-mítoszban.
  • Tudod, hogy a cipőjét, és a ruha, akkor fésülje a haját, és nézel, akkor elrejtheti az igazi arcát a mosoly, lehet menni a templomba, és megvédje a Mass, lehet hibáztatni a másik a bőr színe, hazudhat amíg meg nem halnak, de soha nem lehet elrejteni azt a tényt hogy te egy erkölcsi nyomorék.
  • Könnyű szemmel csukódni, nem érteni, amit látsz.
  • Egy olyan világban élünk, ahol el kell rejteni a szeretetet, míg az erõszakot napközben gyakorolják.

Kapcsolódó cikkek