1000 km a Java 634-en

Blog őket. a solidsnake → 1000 km a Java 634-en

Vishnevkén jártam 1000 km-en, megosztom a benyomásaimat ...

Ezen a télen 1974-ben született 634 év. A vásárlás spontán volt - egy barátja kedveli a régi technológiát, maga is megvásárolta, de azonnal felkerült egy felújított Java-ra, és ezért nevetséges áron ajánlotta fel Vishnevkát.
Télen érkezett hozzám, minden a készlet verziójában, 6 voltos, bütykös gyújtás. A nem-natív csak a hátsó gumiabroncsot az IZH-ból, az első gumiabroncsot, mivel Barumnak kellene lennie.
Ez az a fajta, amire küldtem



De találkoztunk egy barátjával


Hosszú telelés után megpróbáltam újraéleszteni, de mivel nem volt tapasztalatom a régi motorkerékpárok birtoklásáról, csak ötszer kaptam meg, én is meg akartam szabadulni tőle.
Elkezdett lovagolni, de azonnal elkezdődtek a problémák - a bal henger leesett, miközben egy tekercs, öreg, mint egy mamut szar, leesett; Miután a gyújtási hibák elkezdődtek, a motorkerékpár olyan epilepsziásnak tűnt, mint a csövek, és a porlasztó túlcsordulásának jelei mutatkoztak.
Ennek eredményeképpen úgy döntöttek, hogy a nem érintkező gyújtási rendszereket Java-ban telepítik. Letette a tartályt, feltörölte a régi tekercseket (őszintén állt, égetett vezetékek szaga volt).


Vettem összetevők: dvuhvyvodnuyu tekercset Oka, gyertya Brisk, Hall-érzékelővel vezetékeket a klasszikus, VTN kapcsoló, szilikon vezeték (Oka apja, használt a fennmaradó két vezetéket belőle). A modítor és a pad megvásárolta az Avito-t, mert túl lusta volt ahhoz, hogy élesítse őket.


Cams eltávolították, vicces, de ők és az oldal márkás - Jawa.


A padot, a Hall-érzékelőt és a modulátort felhelyeztem, a Hall-érzékelő helyét az alátéttel úgy állítottuk be, hogy a modulátor közvetlenül az érzékelő nyílásába kerüljön.


Működése során a kör megváltozott - úgy gondolta, hogy a lánc húzódik, JTC elrendelte 428, de ha változtatni kiderült, hogy volt egy lánc 128 kapcsolatokat, és el kell helyezni a 126, így a mosogató lánc egyszerűen redundáns kapcsolatok. Eltávolítja a felesleges kapcsolatokat bebizonyította, hogy mosogató lánc új volt, mindaddig, amíg JT egy tartalék.
Egy másik rajtam keresztül az úton csavart sugár a szénhidrát és szinte kimerült az összes benzin. Egy másik elszakadt és majdnem elvesztette a számot, bizonyítottan rögzítettem - egy műanyag vágódeszkán)))


De az egész, annak ellenére, hogy ezeket a hátrányokat, az öreg hölgy ad egy csomó pozitív érzelmek, rajta vagyok szeretnek lovagolni, úgyhogy rajta naezdil már 1000 km, és Ryder és VRRka tétlen a garázsban))) Főleg Szeretem a többiek figyelmét ezen kerékpár, különösen az idősebb generáció)))
Ez a Java a motoros bemutatón.


A tervekben - azt hiszem, befejezni a szezont, és ősszel kezdeni szét kell szedni a festés és a helyreállítás. Azt is szeretném megváltoztatni a zörököst, hogy 12 volt, ez nem nehéz telepítésével generátor Izh Jupiter 5 benne.

Kapcsolódó cikkek