Zinedine Zidane a Materazzi fejét ütötte, híreket

Materazzi felháborította Zidane-t a sikertelen viccgel a nővére miatt

A döntőben a francia Zinedine Zidane és az olasz Marco Materazzi voltak. A franciák jobban kezdtek. Már a 7. percben Argentína bírója, Oracio Elisondo büntetést szabott ki az olaszországi kapuknál. Zidane közeledik a labdához, és a pontszám - 1: 0.

Olaszország nagyon gyorsan játszott. 18 perccel a sarok bejelentése után Materazzi egy magas ugrásban gólt szerzett a fejével.

Ezután a játék kölcsönösen sikeres volt. Materazzi a bárban megütötte a fejét, Henry, miután a szóló pass nem tudta átengedni a labdát a partnerének. Az olaszok büntetést követően a gólt lőtték, de a játékvezető a játékon kívül helyezett el egy pozíciót. Az idő múlásával Zidane ellenállhatatlanul elütötte a fejét, de Buffon fojtott.

Néhány perc múlva a bajnokság legjobb játékosát eltávolították a pályáról. Materazzi felháborította Zidane-t a sikertelen viccgel a nővére miatt.

A francia azt mondta az olasznak: ha úgy tetszik a pólóm, hogy mindig húzza meg, adok neked a meccs után. Jobb, ha leveszem a pólót a húgodról, ott volt egy válasz.

E szavak után Zizu a fején a mellkasán lőtt ellenfelét.

A játék végéig a fejek már nem voltak többé. És a büntetőpárkányban hiányzott a francia Trezeguet. Fúvása eltalálta a keresztrúdot. A többieket biztosan megverték. Olaszország negyedik alkalommal megnyerte a világbajnokságot.

Ukrajna válogatottja részt vett a versenyen. Oleg Blokhin állomásai elérkeztek a negyeddöntőben, ahol elvesztették a jövő győztesét - 0: 3.

A program megtervezése: YonaStudio