Az õszi pályák és az erõszakok áthaladásának rendje az általános oktatás hallgatói között

A naptár szerint

2. A kereszt becsült költségbecslését (2. melléklet).

3. A város vezetője a pedagógusok sportos és sportorientált továbbtanulási tanárainak módszeres társulása

biztosítja a kereszt előkészítését és vezetését.

4. főnökét Justice testnevelő tanár verseny MBOU iskola № 000, a feje módszeres szövetség tanárok kiegészítő oktatási fizikai kultúra és a sport orientáció Traktorozavodskiy terület (egyeztetve megőrzését fizetés a fő munkahelye).

5. Igazgatói csoport kijelölése a város fizikai kultúrájának tanáraitól (a bérek megőrzésével összhangban a fő munkahelyen).

6. A Chelyabinsk Városi Oktatási Osztály oktatási rendszereinek fejlesztése és továbbképzése () a kereszt átfogó koordinációjának biztosítása érdekében.

7. A RUO vezetőinek, a DU igazgatóinak:

1) az oktatási intézmények csapatainak előkészítéséhez és részvételéhez (6 kerületből álló csapat);

2) kijelölik a csapat vezetőit, kijelölik őket a diákok életének és egészségének felelősségére, a gyermekeknek a keresztben és a háton való részvételének biztonsága érdekében.

8. Adjon országos finanszírozást az alábbi sorrendben:

2) a Központi Bank költségvetésének automatizált végrehajtására szolgáló osztály (Androsova O. E):

- a bentlakásos sportiskolai önkormányzati feladat ellátásának támogatásáról szóló megállapodás módosítása;

- hogy módosítsa a készpénzterv mutatóit.

3) központosított könyvelési részleg (), amely biztosítja az önkormányzati feladatok ellátásának támogatását az MBOU fedélzeti iskolai sport profiljának személyes számlájára.

4) az MBOU igazgatója a sportolási profil iskolája számára, hogy:

- sportesemény orvosi támogatása.

- esztétikai távolságok közötti távolság;

- biztosítja a pénzeszközök célzott fejlesztését és az elvégzett önkormányzati feladat mutatóinak teljesítésében történő jelentéstételt.

9. A megbízás teljesítésének ellenőrzését a Chelyabinsk Oktatási Minisztérium helyettes vezetője bízza meg

Osszuk: a portálon, abban az esetben a végrehajtó Minisztérium, OBM MBOU iskola № 68, MBOU iskola № 000, MBOU iskola № 000, MBOU wk-int. sport profil.

a Hivatal megbízásából

az oktatáshoz

az őszi sínpályák és sífutópályák kivitelezéséről

az általános oktatási intézmények hallgatói között

I. Általános rendelkezések

1.1. Cél: Az egészséges életmódra való motiváció kialakítása, a hallgatók egészségének erősítése az általános oktatási intézmények városi sporteseményei keretében.

- lehetőséget biztosítva a diákok önmegvalósítására és önkifejezésére;

- a fizikai alkalmasság fejlődésének és a motoros készségek kialakulásának meghatározása;

- a legerősebb fiatal sportolók, az oktatási intézmények és a város körzeteinek azonosítása.

II. Idő és hely

III. Versenyprogram

3.1. 500 méteres távolságban futás - fiúk.

3.2. Futás 300 méteres távolságon - lányok.

IV. versenytársak

4.1. A versenyek részt vesznek a város általános oktatási intézményeinek 7. és 8. osztályú fiúk és lányok csapataival.

4.2. A csapat 10 főből áll.

V. A nyertesek meghatározása és a jutalmazás

5.1. A győztesek és győztesek meghatározása a fiúk és a lányok egyéni besorolásánál a legmagasabb pontszámon történik.

5.2. Ugyanazok az eredmények, amelyeket két vagy több résztvevő mutat be, ugyanazt a helyet kapják.

5.3. Az operációs rendszer fiúk és lányok csapatainak győztesei és nyertesei a legrövidebb idő alatt 8 legjobb eredményt kapnak. Az egyenlőséggel

a két vagy több csapat által képviselt idő összege, a helyek a csapat tagjának legjobb személyes eredménye szerint kerülnek elosztásra.

5.4. A kerületek nyerteseit és nyerteseit a legkevésbé meghatározott helyek határozzák meg, az adott körzet Shelter három csapata által elfoglalt helyek. Ha a helyek összege megegyezik, a legmagasabb hely a körzetnek adódik, ahol az egyik OS-csapat egy magasabb helyre került.

5.5. A győztesek és a győztesek nyertesei a személyes felsõbbrendûségû versenyeken a vezetõség oklevelét kapják a képzési ügyekért és az érmekért.

5.6. A Shelter versenyei győztesei és nyertesei az Oktatási és Érdemek Tanszék oklevelét kapják.

5.7. A kerületek közötti versenyek nyertesei és nyertesei az Oktatási Minisztérium oklevelével kerülnek kiosztásra.

VI. A versenyek vezetése

6.1. Az általános menedzsmentet a Chelyabinsk város Oktatási Minisztériuma és a város sportos és sportorientált továbbtanulási tanárának módszertani egyesülete végzi. A verseny lebonyolításáért a Traktorozavodszkij kerület fizikai kultúrájának és sportorientáltságának kiegészítő oktatásáért felelős oktatók módszeres társulása van.

6.2. A verseny főbíráját kijelölik. a tanár a fizikai kultúra MBOU SOSH № 000 vezetője a módszeres szövetség a tanárok további képzést a fizikai kultúra és a sport orientáció Traktorozododsky régióban.