A kínai szuperfényű zseblámpa ultrafire xml-t6 - scrapbook rádió befejezése

Mint sokan, körülbelül két évvel ezelőtt elkezdtem megrendelni az áruk Kínából, az aliexpress boltból. Az egyik első megrendelésem egy UltraFire XML-T6 zseblámpa volt, amit itt vettem. A zseblámpa kiváló, ragyog, fényes, fémes, kompakt.

A kínai szuperfényű zseblámpa ultrafire xml-t6 - scrapbook rádió befejezése
Itt van az UltraFire XML-T6 zseblámpa

Biztosan elégedett vagyok velük, ha nem egy. Idővel a gombon levő érintkezők oxidálódnak vagy elhasználódnak. A fáklya kezdett rosszul bekapcsolódni, majd a fény elmosódott. majd villogni kezdett, bekapcsolta a további zseblámpafunkciókat (jelezheti az SOS-t, és csökkentheti a fényerőt). Ezeket a funkciókat egy rövid kikapcsolás bekapcsolta, és a gyenge érintkezés miatt az üzemmódok önmagukban módosultak.

És most itt az ideje kezelni ezeket a hibákat. Először is, ezeket a kiegészítő funkciókat teljesen kikapcsoljuk, mivel nincs szükségem ezekre.

A kínai szuperfényű zseblámpa ultrafire xml-t6 - scrapbook rádió befejezése
Egy zseblámpát szétszedünk
A kínai szuperfényű zseblámpa ultrafire xml-t6 - scrapbook rádió befejezése
Nézd, nézd meg, mi van benne

Nem sikerült újból kitalálnom a zseblámpát, hogy megkapja a táblát. Talán jobb lesz. Megtaláljuk a kék vezetéket és forrasztjuk, majd forrasztjuk a vége felé, ahogy az ábrán látható.

A kínai szuperfényű zseblámpa ultrafire xml-t6 - scrapbook rádió befejezése

És az összes trükk, most csak egy zseblámpa, melynek nincs fékezése. Az egyik probléma megoldódott, de a gombon rossz kapcsolat volt. Fordítsa el és szüntesse meg a kupakot a gomb segítségével, ő megérti. A kupakot (csak a kupakot a gombbal, nem pedig a zseblámpával) 5-10 percig kell a fagyasztóban elhelyezni. Ezután csak nyomja meg a gombot és a voila, felbukkan.

A kínai szuperfényű zseblámpa ultrafire xml-t6 - scrapbook rádió befejezése
Kapcsold be az elemzés gombjával

A nyomógombot egy rugóval vesszük, és látjuk, hogy a rugó egyszerűen fel van szerelve a gombokon. Tisztítjuk a kontaktust és a rugót finom csiszolópapírral. Visszahelyeztük a rugót. Vegyük a forrasztó savakat és a pamutszivacsot (csak gyapjunk le a gyufáról) és törölje le a forrasztás helyét. Mi forrasztjuk és összegyűjtjük a gombot. Ha újra be kell illeszteni a gombot a kupakba, újra be kell helyezni őket a fagyasztóba.

Ha forrasztó sav nincs jelen, akkor aszpirin, ecetsav vagy citromsav helyettesítheti. Nem próbáltam meg magam, de működnie kell.

Mindezekről a felülvizsgálatunk teljesnek tekinthető. Bárcsak nem estem este és jó éjszakán. (egy reggel befejezni)

Ha hibát vagy nem működő linket talál egy fájlhoz, jelölje ki, majd nyomja meg a Shift + Enter billentyűt vagy kattintson ide. hogy tájékoztasson minket.