10 A szépség titkai, hogy mindig gyönyörűek és jól ápoltak

Remélem, nagyszerű nyár van, napozás, úszás. Leginkább sokat dolgozom nyáron, de úgy gondolom, hogy tervet tervezünk az őszi vakációra. Menjünk tovább a témánkra.

Ma szerettem volna beszélni a szépségről és a nyáron való gondoskodásról. Meg fogom osztani, hogyan viselkedem magamban, hogyan nézek ki gyönyörű és jól ápolt, és kevés időt töltenek rajta. Készítettem egy listát a segédeszközeimről, amelyeket használok.

Az első tétel csillogó

Nyáron, mint minden lánynak, leginkább nyitott dolgokat viselek, ezért mindig igyekszem megőrizni a bőr gyönyörű természetes árnyékát, és nem sárgásbarna színű, mint a tinédzseremben, amikor sokat sóolok. Még fényvédőt sem használtam. A barnító így felrobbantotta a bőröm, ezért ne kövesse el a hibáimat.

10 A szépség titkai, hogy mindig gyönyörűek és jól ápoltak

A napozásnak helyesen kell tudnia. Fontos, hogy fényvédőt használjunk, és amikor elérjük a bőr optimális árnyalatát, csak meg kell őriznünk ezt a színt, azaz egy kicsit el kell tölteni a napfényben.

Továbbá nem szabad elfelejtenünk, hogy a barnulás függőséget okoz. Néha a lányok napoznak, és úgy tűnik számukra, kicsit és keveset. És ha az anyád vagy a barátod azt mondja, hogy már magasságban van, akkor komolyan kell ezt venni, hallgatni, mert nagyon káros az egészségre és a bőrre káros.

A leégés előnyei az, hogy vizuálisan elrejti a bőr tökéletlenségét, valamilyen egyenlőtlenséget, elrejti a cellulitist, a test karcsúbbnak tűnik. Véleményem szerint a gyönyörű természetes tónus a lánynak ápolt megjelenést kölcsönöz.

A második tétel krémes lotion

Sokszor mondtam, hogy a nedves bőr nagyon fontos! És a nyári szezonban ennek fontossága egyszerűen megháromszorozódott. És amikor felrakja a krémet, lehetővé teszi, hogy rögzítse a rózsaszínt a bőrön, és hosszabb ideig marad.

10 A szépség titkai, hogy mindig gyönyörűek és jól ápoltak

Minden alkalommal, amikor kimegyek és a lábam kinyílik, vagy ha rövidnadrágot viselek, mindig a lábamra teszem a krémet. Először is hidratálja a bőrt, és másodszor úgy tetszik, hogy a lábak jobban ápoltnak látszanak, a bőre bársonyos, csillogó, és megjelenése javul a szem előtt.

Este olajjal csillogtam. Nagyon egészséges a bőr számára. A csillám nagyon gyönyörű a lábánál, és nagyon klassz szaga van.

A harmadik tétel száraz sampon

A legtöbb emberben a haj nyáron gyorsabban szennyeződik, mivel a hő, az izzadás és a haj elhalványul. Vannak esetek, amikor sürgősen kell futnia, és nincs időm mosni a fejedet, különösen ha hosszú hajúak vagytok, mint én, akkor tökéletesen tudjátok, mennyi időt vesz igénybe a mossa.

Ebben az esetben a száraz sampon egyszerűen elengedhetetlen, mivel eltávolítja a zsíros fényt a hajból, ez ad nekik hangerőt és mindezt néhány perc alatt. De ne használja túlzottan. A hetente kétszer elvégzendő maximum, nem szükséges rétegezni, ellenkező esetben a haj nem fog kinézni. Szükség van helyesen alkalmazni.

Spray a sampont a kar hosszában, és ne permetezze rá a gyökérre, mert megszárad a hajat. Ez egy nagyon jó eszköz a lusta és néha sokat segít.

Negyedik pont - tedd az ajkaidat

Ha csípős ajkakat szeretne tenni, és vonzó megjelenést kölcsönözni, akkor többféleképpen is lehet. Az első egy cukorradír. Eltávolítja a keratinizált sejteket, és a rúzs jobbra fekszik. A bozót egyszerűen történik. Vegyünk egy evőkanál folyékony mézet, adjunk hozzá egy teáskanál cukrot, csiszoljuk, és adjunk hozzá fél kanál olívaolajat. Mindegyik vegyes, tedd az ajkakra, és kezdje masszírozni. A pilling nagyon finom és édes volt. Próbálja ki ezt az eszközt, és ki tudja értékelni az eredményt!

10 A szépség titkai, hogy mindig gyönyörűek és jól ápoltak

A második út. Vegye a szokásos higiénikus rúzsot vagy az ajakbalzsamot, adj hozzá egy csepp borsmentát és keverje össze. Ehhez egy fém raklapot használhatunk, majd ezt a keveréket alkalmazzuk az ajkakra. Először megcsíp, de hamarosan el fog telni. Így a vér nagyobb mértékben áramlik az ajkakra, és egyre nagyobb mennyiségű.

Az ötödik pont a jégkockák lemosása citrommal

A hideg vízzel végzett mosás sokkal hasznosabb, mint a meleg. A hideg víz rugalmasabbá és rugalmasabbá teszi a bőrt. A csapból származó vízben klór van, ami nagyon káros hatással van mindennek. Ezért hozz létre megfelelő szokást. Vegyünk egy pohár szűrt vagy ásványi vizet, és adjunk hozzá 3 evőkanál citromlevet és mentát. Mindent öntünk a jégformákba, és behelyezzük a fagyasztóba, és minden reggel és este mossunk. Ez eltávolítja a zsíros fényt az arcról, és szűkíti a pórusokat.

A hatodik tétel - Bibi krém vagy kushon alapítás helyett

Természetesen ez a lányok számára, akik tonális eszközöket használnak. És általában nyáron nem lenne kívánatos a kozmetikumok használata, ha sűrű hangfrekvenciás krém - a bőre önmagában nem érzi magát. Ezért a Bibi krém vagy kushon kiváló alternatíva, könnyű szerkezetű, jól ápolták és védik a bőrt.

Tudok ajánlani egy koreai márkát, újdonság a Kushonnak. Ebben a szivacsot egy olyan tonális eszközzel impregnálták, amely megóvja a bőrt a káros hatásoktól, nem pecsételt. Ez egy nagyon jó lehetőség a nyárra.

Ha tulajdonosa egy problémás bőr, akkor ebben az esetben használhat pontot sűrűbb alapot, vagy használjon korrektor, majd alkalmazza a krém vagy a kushon.

10 A szépség titkai, hogy mindig gyönyörűek és jól ápoltak

Kókuszolaj hajért. Személy szerint a hajam zsírosabb lesz a gyökérnél, és száraz a tippekben. Ezért a kókuszolaj segít. Ez egy nagyon olcsó eszköz ahhoz, hogy a végek puhaak legyenek. Megvettem a szokásos kókuszolajat, a hűtőben van. Veszek egy kis mennyiséget az olajból. Gyorsan megolvad a kezében, aztán a hajam csúcsára helyeztem. Ez az olaj egy jó alternatíva néhány drága boltberendezéshez.

Mindannyian tudják, hogy a krémet az arcra kell felhordani, de ne felejtse el alkalmazni a nyak és a nyak területére is. Ezek a test legrövidebb részei. A nő életkora adja ki a nyakát, a dekoltázs zónáját és a kezét. Néha egy nőt látsz - gyönyörű, hibátlan, de az élet ezeknek a testrészeknek a kibocsátásával jár, ezért ne felejtsd el, hogy krémet alkalmazzál.

Megosztottam veled a nyári szabadságot. Minden egyszerű. Nagyon büszke vagyok az előfizetőimre. Néha videóimat nézek az előfizetőimről, és azt mondhatom, hogy a legtöbb lány nagyon szép és jól ápolt, és tanácsokat adhat, és nem minden blogger büszkélkedhet róla.

Kapcsolódó cikkek